UCITELJSKI-BEOGRAD I SOMBOR

Ajoj... Ja sam mislila da sam tezak slucaj sto se sa svojih 20 godina dvoumim izmedju dva fakulteta... Al kad vidim nekog puno starijeg da se trinaestoumi, bude mi lakse:-)
nebo, nemoj ovo da shvatas kao uvredu, samo se salim sa svojom mukom;:-)

Inace koji god fax upisivao mislim da je glupo da ako si iz Bgd-a ides negde u unutrasnjost da studiras samo zbog cinjenice da je odredjeni fax lakse upisati u unutrasnjosti. Dobronameran savet.
 
zasto smesno?mislis da je lakse upisati u somboru?ali problem mi je putovanje.
Da.
Mislim, oni su ga kao nešto mnogo poboljšali u poslednje vreme, ali opet, to je mali fakultet u unutrašnjosti, pa, niko ne raspravlja o tome da li je nešto lakše upisati u Novom Sadu ili Beogradu, a ne Somboru ili Beogradu.

Ako odlučiš da živiš tamo, jeftinije je nego ovde, sigurno. Buska karta sa studentskim popustom u jednom pravcu je 680 dinara. I poskupeće do oktobra :D a vozna je nešto mnogo jeftinija, ali je iscimavanje sa presedanjem i put traje sto godina, nisam to probala.
 
Ja idem na Uchiteljski u Somboru. Meni lichno prijemni nije bio tezhak, ali to sve zavisi od osobe do osobe :)
Na predavanja se mora icji redovno jer nas svi profesori prozivaju. U pochetku smo se potpisivali, pa je bilo muvanja na sve strane, ali sada su odluchili da nas prozivaju.
Shto se tiche ispita, u jednom semestru imamo 7 ispita :-(
Pitaj ako te josh neshto zanima, tu sam :)
 
Da.
Mislim, oni su ga kao nešto mnogo poboljšali u poslednje vreme, ali opet, to je mali fakultet u unutrašnjosti, pa, niko ne raspravlja o tome da li je nešto lakše upisati u Novom Sadu ili Beogradu, a ne Somboru ili Beogradu.

Ako odlučiš da živiš tamo, jeftinije je nego ovde, sigurno. Buska karta sa studentskim popustom u jednom pravcu je 680 dinara. I poskupeće do oktobra :D a vozna je nešto mnogo jeftinija, ali je iscimavanje sa presedanjem i put traje sto godina, nisam to probala.

Ма нека узме дом, ваљда могу студенти у онај средњошколски. Само ти пали за СО да се упознаш са Раванградом.....А факс ћеш вероватно завршити левом ногом.
 

Back
Top