Quantcast

UCHENJE.....ili........MASHTOVITOST

Tinche87

Početnik
Poruka
34
Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.112
Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:

za kakve novine glasas ?:zper:

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.665

Cekam te na cosku bate zivojinovica i ljubise samardzica da razmenimo iskustva
Inace zene tesko da mogu nesto nauciti sto bi dalje prenele..to im onda ne bi bilo zanimljivo jer muskarac ispada neiskusan

chika doktor

Iskusan
Banovan
Poruka
6.360

sine dado ocesh da ti majka skuha kafu. necu daj mi novine :)))

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Ja ne kontam kako mozes nekoga da volis i zelis svim svojim bicem i pri tome budes nemastovit...:dontunderstand:
Nekako mi sve to ide u paketu zajedno...ako gajis jaka osecanja, postoji jaka obostrana privlacnost, osobe su zdrave duhovno, telesno i psihicki i imaju lep odnos, pa kako moze biti dosadno u seksu?

Sehnsucht

Domaćin
Poruka
3.665
Ko koga treba da uchi u sexu?
Kako se obrazujete i kako to shto pogledate ili prochitate primenite u RL?
Ako ne primenjujete sve blagodeti sexa koja je svrha biti SAMO
u misionarskoj pozi?
Obichno nemashtovitost u sexu dovodi do pucanja veza..

Pa jedno drugo ucimo. Dzaba ako je on imao njih X pre mene, ako meni nikako ne shtima. Ja cu njega nauciti sta ja volim, on mene sta on voli, i oboje zadovoljni.
Volim da probam svasta, ali to je retko kad proizvod citanja sex saveta i tih fora, vise je to trenutna inspiracija...nesto sto mi u tom trenutku padne na pamet (ili njemu).
I da, ne volim ni da trcim stalno istu marshutu, a kamoli da uspostavljam rutinu u sexu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.