Quantcast

Ucenje jezika u vezi

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
Moj muz i ja pricamo 1 zajednicki jezik.
On prica 5 jezika koje ja ne pricam, ali nabadam 1 od tih 5, i kapiram nesto jos 1.
Ja pricam 2 koja on ne prica, ali nabada 1, snalazi se za hranu i pice.
Kad putujemo po Evropi najveci problem su nam Madjarska i Portugal. I naravno Azija, ali tamo je sve turisticki orijentisano pa se nekako snadjemo.

pti ber

Buduća legenda
Poruka
25.679
Kako biste se vi osjecali kada bi vas dugogodisnji partner poceo da uci strani jezik preko interneta sa osobom suprotnog pola na nacin da razgovara sa njom na stranom jeziku o raznim zivotnim temama i svakodnevnici? Pritom je vazno naglasiti da je tu metodu ucenja vec praktikovao i sa osobom istog pola. Da li biste bili ljubomorni, ponosni, ravnodusni, motivisani ili nesto drugo? Zanima me vase misljenje jer se susrecem sa ljubomorom :(
sve je ok dok ne pocne sisu da pokazuje

dog face

Poznat
Poruka
7.398
Kako biste se vi osjecali kada bi vas dugogodisnji partner poceo da uci strani jezik preko interneta sa osobom suprotnog pola na nacin da razgovara sa njom na stranom jeziku o raznim zivotnim temama i svakodnevnici? Pritom je vazno naglasiti da je tu metodu ucenja vec praktikovao i sa osobom istog pola. Da li biste bili ljubomorni, ponosni, ravnodusni, motivisani ili nesto drugo? Zanima me vase misljenje jer se susrecem sa ljubomorom :(
uzeo bih tastaturu i razbio o monitor odmah !

Golub

Veoma poznat
Poruka
14.374
Zavisi koje su to životne teme o kojima pričaju.
Sex je životna tema i deo svakodnevnice.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.