Quantcast

Ucenje engleskog u vrticima i skolama- kvalitetno ili ne?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
236.890
Ide se na to da se zaboravi maternji jezik, da se zaboravi maternja kultura, da se radja sto manje dece forsirajuci se kao normalnim istopolni brakovi , prava drskih zena , pravo dadete ne moze dobiti vaspitnu meru ,itd...
odakle ti ova ideja..mislim da nisi u pravu..kako deca koja su rodjena u inostranstvu , pa govore srpsi i strani jezik
..cerka moje prijateljice progovorila je na italijanskim jer je tamo rodjena, ali zna i tecno prica i na srpskom jer su je roditelji ucili

gost 420053

Domaćin
Poruka
4.956
Lobi, bato, lobi.

Ljudi u Srbiji su mnogo paranoicni.

Da li ces mi verovati ako ti kazem da sam temu otvorila bez ijedne zadnje namere? Nemam veze s iluminatima, Albancima, Hrvatima, Vatikanom i britanskom kraljicom.Tema me zanima iz ciste radoznalosti i zapravo veoma volim Srbiju i njene tradicionalne vrednosti. Cirilica. Slava. Inat. Sve.

P.S. Sta mislis -da li na zapadu uce kineski?

Vise nego mi. Zato sto smo glupi.

A engleski je svakako bitan- kao jezik za biznis.
Dok vasu zabole ruka lajkujuci , mislim da treba razvijati telepatske sposobnosti da se sporazumevamo mislima.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.