Učenik koji je izmakao stolicu profesorki u Trsteniku primljen u bolnicu

Zanima me kakve je traume imao u detinjstvu. Najveći broj trauma potiče od roditelja...
verovatno ga je matori vaspitavao metodama popa Peranovica!

1670238686906.jpeg
 
Zanima me kakve je traume imao u detinjstvu. Najveći broj trauma potiče od roditelja...

Мајка му је погинула у саобраћајној несрећи у трудноћи, а он је био присутан, док је отац остао самохрани отац са осморо деце.
 
folirant, on je sad kao tu najveća žrtva....
kada treba da se suoči sa posledicama fingira SU...

Последица треба да буде искључење из школе,


али не и јавни линч на друштвеним мрежама.

Пре само месец дана је дечко из Лакташа починио самоубиство због објава на друштвеним мрежама.
 
Мајка му је погинула у саобраћајној несрећи у трудноћи, а он је био присутан, док је отац остао самохрани отац са осморо деце.
Sad znamo kontekst porodične situacije,to nismo znali do juče.
Znači socijalno ugrožena višečlana jednoroditeljska porodica.
 
Последица треба да буде искључење из школе,


али не и јавни линч на друштвеним мрежама.

Пре само месец дана је дечко из Лакташа починио самоубиство због објава на друштвеним мрежама.

Е, јбг...

обратих се Дуплеру, нисам видео да је он написао пост.
 
Дечак је невин. И треба га наградити. Јер да њега није било не би се оволика лавина покренула.
У земљи где су керамичари налечници обавештајних служби, конобари из печењаре управљају Електро-енергетским системом, туку се и премлаћују по националним телевизијама по цео дан, а да нико не чини ништа....вама је ово јадно дете криво нешто?!

оно само усваја модел који сте му ви одрасли понудили, криви сте ви а не оно.

И сјашите више са душе овог јадног несретног детета, оставите га на миру и бавите се својим животима.

А ова наставница, би требала да оде у дом ове несретне породице, кад се већ отац није сетио сам да оде до ње, и да се помири са њим, тј да мали замоли за опроштај, и да све буде лепо опет као пре!

Дететова душа је очигледно више напаћена од ваше, што је додатно мучите?
Желите још веће зло?!

 
Nisu - antisocijalni poremećaj ličnosti postoji i kod dece, mada ga drugačije nazivaju, ali se ponašanje svodi na isto.
Poremećaji su nešto što zakači 0,5-1% populacije, a ovde je grupno maltretiranje masovna pojava u školama, što upadljivo korelira sa svakodnevnim i masovnim obitavanjem očeva po kladionicama i uzdizanjem alkohola na pijedestal nacionalnog obeležja.
 
Последица треба да буде искључење из школе,


али не и јавни линч на друштвеним мрежама.

Пре само месец дана је дечко из Лакташа починио самоубиство због објава на друштвеним мрежама.
Pa da. Žuta štampa ne samo da nam iznosi u prvi plan razne nebitne likuše i likove i koketira sa najnižim "strastima" kod ljudi, već i kada se desi nešto bukvalno linčuje ljude. U takvim situacijama uvek je zgodno pomisliti šta da je moje dete to uradilo. Desi se nekada da naša rođena deca urade nešto pa se danima pitamo kako je moguće ? Pa tako. Jeste da je to 17 godina, i nimalo ne opravdavam bahato ponašanje, ove stvari bi trebale da se rešavaju po institucijama a ne po novinama. Ili ako se i objavi, uradi se to umereno, a ne kao ovi lešinari iz medija šta rade
 
treba ovog malog lepo izlemati i to bejzbol palicom.. da sledeći put dobro razmisli.. sad kao on neka žrtva ..ne mogu da izdržim.. kme kme..idem da se obesim kmee..obesi se boli me k... jedan retard manje..
kreten izmakao stolicu nastavnici i još se smeje.. da sam njen muž pronašao bih ga i polomio ga..dovede mi tatu, izlomim i njega..
 
treba ovog malog lepo izlemati i to bejzbol palicom.. da sledeći put dobro razmisli.. sad kao on neka žrtva ..ne mogu da izdržim.. kme kme..idem da se obesim kmee..obesi se boli me k... jedan retard manje..
kreten izmakao stolicu nastavnici i još se smeje.. da sam njen muž pronašao bih ga i polomio ga..dovede mi tatu, izlomim i njega..
Po čemu bi ti onda bio drugačiji od njega? Naprotiv, on je čak nije ni udario.
 
treba ovog malog lepo izlemati i to bejzbol palicom.. da sledeći put dobro razmisli.. sad kao on neka žrtva ..ne mogu da izdržim.. kme kme..idem da se obesim kmee..obesi se boli me k... jedan retard manje..
kreten izmakao stolicu nastavnici i još se smeje.. da sam njen muž pronašao bih ga i polomio ga..dovede mi tatu, izlomim i njega..

Диван пример би дао свом детету које би касније било насилно и можда би, по угледу на оца, измакло столицу наставници.
 
Poremećaji su nešto što zakači 0,5-1% populacije, a ovde je grupno maltretiranje masovna pojava u školama, što upadljivo korelira sa svakodnevnim i masovnim obitavanjem očeva po kladionicama i uzdizanjem alkohola na pijedestal nacionalnog obeležja.
Meni u principu najvise smeta što napaduju grupno, i to nekog obavezno slabijeg ili preplasenog..i onda su oni neke face sada!
 
ma divno i vaspitano dete za poželeti.. sa nevaspitanim debilima mora tako.. svaka akcija koja ugrožava mene, moju ženu ili moje dete ima moju reakciju..
ali bi bila predimenzionirana i ka takva neprihvatljiva, jer nije pravedna.
oko za oko zub za zub, kažeš da si religiozan
A ne život za oko ili za izmeštanje stolice prebijanje do na smrt
 
ali bi bila predimenzionirana i ka takva neprihvatljiva, jer nije pravedna.
oko za oko zub za zub, kažeš da si religiozan
A ne život za oko ili za izmeštanje stolice prebijanje do na smrt
nije u pitanju izmeštanje stolice.. u pitanju je ponižavanje prosvetnog radnika od strane deteta debila.. završim faks, mučim se 4 ili 5 godina i dođe kreten da me ponižava..još me snime i ceo Balkan me gleda.. to je više psihičko nego fizičko nasilje
 
Poremećaji su nešto što zakači 0,5-1% populacije, a ovde je grupno maltretiranje masovna pojava u školama, što upadljivo korelira sa svakodnevnim i masovnim obitavanjem očeva po kladionicama i uzdizanjem alkohola na pijedestal nacionalnog obeležja.
Takav jedan je u stanju da utiče na povodljive, a još ima i slučajeva (mnogo veći broj) da neko ima manji broj patoloških crta ličnosti od potrebnog za dijagnozu, ili da nisu baš sve dovoljno izražene za postavljanje dijagnoze. Plus npr patološka potreba da se bude u centru pažnje, impulsivnost, i sl, i začas se pridruži par njih ozbiljno problematičnom primerku - uvek je jedan kolovođa, i još nekoliko njih koji trčkaraju za njim.

Znam zasigurno da deca koja vole da izazivaju odrasle imaju izuzetno ozbiljnih tendencija da porastu u prvog antisocijalisa, koji se posle bez ikakve griže savesti profesionalno bavi kriminalom.
 
Не знаш ти која је родитељска мука имати тинејџера у кући.

Не знам ни ја, али зато не изигравам моралну громаду на друштвеним мрежама.

Од кад су настале друштвене мреже, најлакше је и најудобније изигравати моралну громаду на друштвеним мрежама.
 

Back
Top