Quantcast

UCAS - popunjavanje

Shobota

Obećava
Poruka
74
Odabrao sam kurseve na 2 UK univerziteta (University of Sheffield, University of Edinburgh) na koje je vrlo verovatno da cu biti primljen, polozio IELTS, nasao stipendiju, i sad popunjavam ovu aplikaciju na UCAS-u. Sve sam popunio osim sekcije "education", jer mi uopste nije jasno sta tu treba da stavim. U "help-u" je objasnjeno sta tu treba da stave Englezi, Skoti, Evropljani, oni sa international bacalaureat kvalifikacijama... al' meni nije jasno da l' treba da unosim sve svoje ocene za sve predmete od 1. razreda srednje skole... ili samo pojedine.. nista mi nije jasno.
Uglavnom, tabela izgleda kao na slici...
Pa ako je neko vec ovo radio, a primetio sam da ima par osoba na forumu koje imaju iskustva sa UK obrazovnim sistemom, bilo bi lepo da mi objasni sta tacno stavljam u "qualification date" i "grade", a sta tacno u "model" i "subject" posto njih mogu da unosim vise.
Takodje bih molio komentar od onih koji vladaju materijom za pomenuta dva Univerziteta.
Hvala.

Uploaded with ImageShack.us

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.