Ubrao sam joj cvet...

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
Snimio sam jednu malu,mnogo je dobra ima sve ono što pravi muškarac želi,lep osmeh,dobru guzu,pametna je....i tako smeška mi se već duže vreme,bocka me na fejsu,lajkuje mi slike,maše mi kad prođem kolima i sve to...zbog moje trenutne emotivne situacije nisam u mogućnosti da joj se potpuno posvetim ali ne želim ni da je zapostavim i odbijam,te sam jutros otišao do jedne livade i ubrao joj cvet,lep je i šaren.....mislim da će joj se dopasti,šta vi mislite ?
 
Snimio sam jednu malu,mnogo je dobra ima sve ono što pravi muškarac želi,lep osmeh,dobru guzu,pametna je....i tako smeška mi se već duže vreme,bocka me na fejsu,lajkuje mi slike,maše mi kad prođem kolima i sve to...zbog moje trenutne emotivne situacije nisam u mogućnosti da joj se potpuno posvetim ali ne želim ni da je zapostavim i odbijam,te sam jutros otišao do jedne livade i ubrao joj cvet,lep je i šaren.....mislim da će joj se dopasti,šta vi mislite ?

ju :rumenko:

bocka te i lajkuje? :rumenko:
 
pa to je srce moje gotova stvar...aj lajkovanje i nekako...al' bockanje...:)))

znash kako....rekao si da joj se ne mozesh posvetiti u potpunosti...ali ti si ljudina...mrcina...sportista....imash ti snage...:))) mislim da bi i 30 posto tebe njoj bilo dosta :) a kako ti nije zao da te bocka u prazno :)

ima istine u tvom zborenju ali ne smem biti skotina,moram pokazati sve one moje dobre strane....planiram da je pozovem sledeće nedelje kad otopli da se šetamo i da joj kupim sladoled na točenje,to je full romantično,šta misliš ?
 
ima istine u tvom zborenju ali ne smem biti skotina,moram pokazati sve one moje dobre strane....planiram da je pozovem sledeće nedelje kad otopli da se šetamo i da joj kupim sladoled na točenje,to je full romantično,šta misliš ?

pa da :) otopli, ti razgolitish svoje seksi noge, u majici kratkih rukava, istaknesh svoja ledja i liniju...

sladoledom provjerish kakav joj je rad jezika i isplati li se voditi je kuci....

mudrice moja! :)))
 

Back
Top