- Poruka
- 5.939
Брис Татон.
Јесте, срамота је колико су казне за убијене Србе срамне.
Код Татона бих казнио убице и подсрекаче... био бих блажи према оним клинцима у маси који су само били тамо. Казне за њих су стварно драконске.
Али да неко након онога говори и пише "Они ће се вратити из затвора, а Француз неће никад са гробља", то је срамота.
Да имају части и поштења, сами навијачи би решили ствар са убицом... Не би се суђење ни чекало.
Убити госта је срамота.
Ја толико.
Јесте, срамота је колико су казне за убијене Србе срамне.
Код Татона бих казнио убице и подсрекаче... био бих блажи према оним клинцима у маси који су само били тамо. Казне за њих су стварно драконске.
Али да неко након онога говори и пише "Они ће се вратити из затвора, а Француз неће никад са гробља", то је срамота.
Да имају части и поштења, сами навијачи би решили ствар са убицом... Не би се суђење ни чекало.
Убити госта је срамота.
Ја толико.
Valjda zato tako uporno pokusavaju da nam ga nametnu.
No, to im je i bio cilj: ''trtljajte o Francuzu da ne primetite o cemu mi trtljamo na vasu stetu iza vasih ledja''.
Obrij brkove brkata zeno.
