Ubistvo dr Zorana Đinđića

Ubistvo prvog demokratskog premijera u istoriji Srbije kao države je svima nama malj u glavu, bačeni smo 12.03.2003-e u jamu svi ...ako vam vas nije žao kako vam nije žao vaše dece bez budućnosti,života,ičega?
Meni ni iz džepa ni u džep.

Fore Bebe Popovića da se proda jeftina priča o navodnom obraĉunu sa klanom koji ih i štitio od Miloševića u prevratu su dovoljne za teletabise.

Ubistva funkcionera se nikad i nigde ne obavljaju bez učešća makar jedne svetske super sile.


Pa nije to fudbalsja utakmica pa da se random mlatimo

Bajden je položio američko cveće
Rusi i Kinezi nisu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ubistvo prvog demokratskog premijera u istoriji
Khm khm .. propagandni narativ zapada, koji ga je i doveo na vlast, tj. njih.
Ubistvo prvog demokratskog premijera u istoriji Srbije kao države je svima nama malj u glavu, bačeni smo 12.03.2003-e u jamu svi ...ako vam vas nije žao kako vam nije žao vaše dece bez budućnosti,života,ičega?
To je tvoj lični "demokrtski" stav i mišljenje, ali se ne odnosi na "sve", "nas" ili "svima".

Ne vidim kakve veze ćaćiji imaju sa DOSom?
Dve epohe, isti gospodari.
Ćaćiji su došli na vlast 2012. ne zato što su dobri, već jer su žuti dozlogrdili i Bogu i narodu. Mada DS je ionko dobijao radikale preko kvazi koalicija, Radikali su imali ogromnu podrsku, ali su bili isključivi i zadrti, nesto ko studenti...
Nastaje SNS ubacuje se EU spika u igru, obmanjuju se svi, i eto, prešao igricu, pokupio glasače radikala koji su mislili ma prave se, oni su patriote moraju tako zbog zapada, pokupili i glasove evroliberala sto su samo bili siti mafijašluka i javašluka žute bande. I tako...
SNS je slika i prilika ovog naroda 2012...
Studenti su sa druge strane slike i prilika neleg što istorija ne pamti, ako je 2012. za vau, 2026. za 10 vau. Ne nude ništa, ne obecavaju ništa, nema ideologije, ne zna se ni ko pije ninko placa, ne zna se ni ko stoji iz njih .. al idemo pumpaj... Neverovatno... al to proći neće, izboro se na mrznji i iskljucivosti ne dobijaju.

Ah da, Djindjić... pa mislim bio sam dete, bilo mi je đao što su ubili čoveka... al i tu se videlo kakava su vremena, cela škola crtala flomastirima tetovaze da izgledaju ko Legija.

Al dal imam neko pozitivni mišljenje o Djindjicu kao političaru, ne,
bio je harizmatičan, slatkorečiv, znao da filozofira kad treba... al da intaligentntan, sofisticiran, lepuškat čovek, svakako.
Al koga je smuvao na spiku, smuvao je.

Zapad ga je postavio da izvršava naredjenja i to je to, on se jeste počeo joguniti posle, malo je i pokusavao da sedi na dve stolice, pa da suruje sa Putinom oko Kosova, a sad ne znam, on je bio ziv kad se ruska vojska povukla sa Kosova? Naravno, nazi zapadu su dve stolice no no.. ili si rob, ili po usima...
Da li je osudio separatiste u CG? al ajd to mu nije bila nadleznost.

Tako da mozda bi ga zapad i smenio da se nije desilo sta se desilo...

Tako da ne znam, ja definitivno nisam na istim talasnim duzinama sa "zapadnim igračima" , ali voleo bih da neko napiše šta je to on pa uradio? Vau?
Spika i to je to, krstko je bio na vlasti da ga se diže u nebesa i pravi Svetac od njega... nije imao vremena da se pokaze ni ovakav ni onakav .... idolizacija cista.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ubistvo prvog demokratskog premijera u istoriji Srbije kao države je svima nama malj u glavu, bačeni smo 12.03.2003-e u jamu svi ...ako vam vas nije žao kako vam nije žao vaše dece bez budućnosti,života,ičega?
Neko će reci da za tebe istorija Srbije počinje od ‘45. i 2000…
 
Poslednja izmena od moderatora:
Khm khm .. propagandni narativ zapada, koji ga je i doveo na vlast, tj. njih.

To je tvoj lični "demokrtski" stav i mišljenje, ali se ne odnosi na "sve", "nas" ili "svima".

Ne vidim kakve veze ćaćiji imaju sa DOSom?
Dve epohe, isti gospodari.
Ćaćiji su došli na vlast 2012. ne zato što su dobri, već jer su žuti dozlogrdili i Bogu i narodu. Mada DS je ionko dobijao radikale preko kvazi koalicija, Radikali su imali ogromnu podrsku, ali su bili isključivi i zadrti, nesto ko studenti...
Nastaje SNS ubacuje se EU spika u igru, obmanjuju se svi, i eto, prešao igricu, pokupio glasače radikala koji su mislili ma prave se, oni su patriote moraju tako zbog zapada, pokupili i glasove evroliberala sto su samo bili siti mafijašluka i javašluka žute bande. I tako...
SNS je slika i prilika ovog naroda 2012...
Studenti su sa druge strane slike i prilika neleg što istorija ne pamti, ako je 2012. za vau, 2026. za 10 vau. Ne nude ništa, ne obecavaju ništa, nema ideologije, ne zna se ni ko pije ninko placa, ne zna se ni ko stoji iz njih .. al idemo pumpaj... Neverovatno... al to proći neće, izboro se na mrznji i iskljucivosti ne dobijaju.

Ah da, Djindjić... pa mislim bio sam dete, bilo mi je đao što su ubili čoveka... al i tu se videlo kakava su vremena, cela škola crtala flomastirima tetovaze da izgledaju ko Legija.

Al dal imam neko pozitivni mišljenje o Djindjicu kao političaru, ne,
bio je harizmatičan, slatkorečiv, znao da filozofira kad treba... al da intaligentntan, sofisticiran, lepuškat čovek, svakako.
Al koga je smuvao na spiku, smuvao je.

Zapad ga je postavio da izvršava naredjenja i to je to, on se jeste počeo joguniti posle, malo je i pokusavao da sedi na dve stolice, pa da suruje sa Putinom oko Kosova, a sad ne znam, on je bio ziv kad se ruska vojska povukla sa Kosova? Naravno, nazi zapadu su dve stolice no no.. ili si rob, ili po usima...
Da li je osudio separatiste u CG? al ajd to mu nije bila nadleznost.

Tako da mozda bi ga zapad i smenio da se nije desilo sta se desilo...

Tako da ne znam, ja definitivno nisam na istim talasnim duzinama sa "zapadnim igračima" , ali voleo bih da neko napiše šta je to on pa uradio? Vau?
Spika i to je to, krstko je bio na vlasti da ga se diže u nebesa i pravi Svetac od njega... nije imao vremena da se pokaze ni ovakav ni onakav .... idolizacija cista.

За твој инфо

70% 'жутих' је у Радикало Напреднима

Само да ти извојим градоначелника Зрењанина који две и по деценије збогМафијашких послова са флашираном водом није решио Арсен

  • 2008. године.
    • Томислав Николић и Александар Вучић (са групом од 19 посланика СРС) – напустили Српску радикалну странку и основали СНС.
    • Борислав Пелевић (из СРС) – један од оснивача СНС (касније је напустио странку).
    • Јоргованка Табаковић (из СРС) – прелазак у СНС одмах по оснивању.
  • 2010. године.
    • Горан Кнежевић (из ДС) – бивши градоначелник Зрењанина, прешао у СНС и касније постао министар.
  • 2012. године.
    • Александар Мартиновић (из СРС) – након оштрих критика на рачун СНС-а, прелази у њихове редове.
    • Драган Стевановић (из СРС) – прелази у СНС заједно са Мартиновићем.
    • Милован Дрецун (бивши СПС) – улази у парламент на листи СНС-а.
    • Маја Гојковић (из Народне партије / бивша СРС) – њена партија се колективно прикључује СНС-у.
  • 2013. године.
    • Горан Весић (из ДС) – започиње сарадњу са СНС-ом као секретар Привременог органа Београда, касније формално члан и функционер.
    • Синиша Мали – почиње рад у кабинету првог потпредседника Владе, касније градоначелник и министар на листи СНС-а.
    • Небојша Крстић (из ДС) – бивши саветник Бориса Тадића, постаје истакнути медијски бранилац политике СНС-а.
  • 2014. године.
    • Јелена Триван (из ДС) – бивша портпаролка демократа, именована за директорку Службеног гласника под влашћу СНС-а.
    • Жељко Сертић (из привреде, блискост са претходним структурама) – постаје министар привреде.
  • 2016. године.
    • Александар Сенић (из ДС / СДС) – посланик који је прешао у СНС ради ангажмана у „Коридорима Србије“.
    • Дубравка Филиповски (из Нове Србије) – напушта странку Велимира Илића и остаје у посланичком клубу СНС-а.
  • 2017. године.
    • Бошко Ничић (из Покрета за Крајину / бивши ДС/УРС) – након победе у Зајечару као опозиција, колективно прелази у СНС.
    • Ана Брнабић (нестраначка личност) – постаје премијерка, а 2019. године се и званично уписује у СНС.
  • 2018. године.
    • Небојша Бакарец (из ДСС) – дугогодишњи функционер Демократске странке Србије прелази у СНС.
  • 2020. године.
    • Гордана Чомић (из ДС) – наступа на изборима на листи УДС-а, а затим постаје министарка у СНС влади.
    • Радослав Милојичић Кена (из ДС) – након периода, формално се прикључује подршци власти и улази у СНС.
  • 2021. године.
    • Александар Шапић (из СПАС / бивши ДС) – његова странка СПАС се колективно утапа у СНС, он постаје потпредседник странке и градоначелник.
  • 2023. године.
    • Дејан Булатовић (из ССП) – напушта странку Драгана Ђиласа и прелази у посланички клуб СНС-а.
    • Татјана Мацура (из СМС / бивша ДЈБ) – бивша опозициона посланица, на изборима 2023. наступа на листи СНС-а.
  • 2024. године.
    • Бранко Лукићи део посланика листа „Ми – Глас из народа” – након раскола у покрету Бранимира Несторовића, пружају подршку парламентарној већини СНС-а.
images
 
Ubistvo prvog demokratskog premijera u istoriji Srbije kao države je svima nama malj u glavu, bačeni smo 12.03.2003-e u jamu svi ...ako vam vas nije žao kako vam nije žao vaše dece bez budućnosti,života,ičega?
Стронголде друже ако може то јамарење без патетике.
:hvala:
:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mafija ubila Djindjica, dok Vucic danas savrseno funkcionise sa mafijom, od najsitnijih kriminalaca (Kristijan Golubovic) do najkrupnijih (Radojicic, Veselinovic) imaju svi samo reci hvale za njega.
Pa se pitam nesto: ako te mafija ne dira, da li to znaci da ta mafija moze nesmetano da funkcionise u tvom sistemu pa onda nema razloga za te napadaju?
 
U naslovu dr. znači polupismeni, a demokratski predsednik znači kum sima iz berlinskog predgradja...Kao što znamo tog tupsona niko nikad nije birao već ga je postavio engleski car šćepan koštunjavi postavljen od ambasade engleske kao kolonijalni guverner, Petog oktobra su jedino spaljeni izborni listići i to je jedini razlog napada na skupštinu i arhivu RTS, čišćenje dokaza o lažnim izborima koje je izdejstvovala NATO naci engleska mafija... netačno je da Milošević nije hteo da preda vlast, pošto je na postubijanje naroda i uništavanje industrije i energetike Kumanovskim ultimatumom potpisao predaju vlasti, gde su izbori maska zbog naroda Srbije.
Dakle naci ili demonkratski pr. vlade je kum srpske mafije koja je na vlasti bila i ostala još od 71. pa je taj kum postavljen da bi bio ubijen i sakrivena srpska državna mafija od koje se otcepila crnogorska mafija u nemogućnosti da opstane.
Svi ti kriminalci su radili protiv svake srpske vlasti izabrane na izborima, jer su zbog svog imena morali da poštuju narod.
 
Немачки човек који је умео лепо да прича, али петљао се са мафијом.
То сам и ја мислио тада, али Вучић нам је доказао да Ђинђић ипак није сарађивао са мафијом и да га је мафијашко-радикалска хоботница убила.
Како год ДС ће постојати и даље у будућности, док СРС неће.

Замисли да кажеш за било кога да је нешто петљао са мафијом, а онда упоредиш то време са овим данас.
Данас буквално могу да ослободе Звездана Јовановића, Марка месара и Вељу невољу и да им дају министарска места и да то прође код ћаци бирача као нешто сасвим нормално и прихватљиво.
 
Kao što znamo ti isti evropski nacisti su na lažnom sudu, a realno vojnoj jedinici haškog tribunala zvanog sud sudilo srpskim herojima, kao i srpsko nacidemokratski sudovi što su sudili srpskim junacima u Srbiji. Pa je smenjeno 50 generala, pukovnika i potpukovnika odmah po postavljanju angloguvernera koštunice, Zvezdana i Legiju nisu smeli da ubiju jer bi imali na vratu JSO, pa je sprovedeno "legalno" uklanjanje istih na lažnom sudjenju i ličnim ucenama obadvojice, Zvezdan je ucenjen deccom, a Legija je pristao da ide u zatvor da mu jedinicu ne bi slali u Hag...Znači mafijaška demokratskonaci vlast 2000. su posle svih kraljevih kolonijalnih vlasti postavljenih od postanka "slobodne" Srbije isključivo nacistička vlast pošto je "demokratska monarhija" prva naci država na svetu koja je kriva za sve svetske i lokalne ratove i naravno, amerika nikad nije oslobodjena kolonijalne vlasti nacističke britanske monarhije...već je proksi borbena jedinica iste engleske imperije...
 
Kao što znamo ti isti evropski nacisti su na lažnom sudu, a realno vojnoj jedinici haškog tribunala zvanog sud sudilo srpskim herojima, kao i srpsko nacidemokratski sudovi što su sudili srpskim junacima u Srbiji. Pa je smenjeno 50 generala, pukovnika i potpukovnika odmah po postavljanju angloguvernera koštunice, Zvezdana i Legiju nisu smeli da ubiju jer bi imali na vratu JSO, pa je sprovedeno "legalno" uklanjanje istih na lažnom sudjenju i ličnim ucenama obadvojice, Zvezdan je ucenjen deccom, a Legija je pristao da ide u zatvor da mu jedinicu ne bi slali u Hag...Znači mafijaška demokratskonaci vlast 2000. su posle svih kraljevih kolonijalnih vlasti postavljenih od postanka "slobodne" Srbije isključivo nacistička vlast pošto je "demokratska monarhija" prva naci država na svetu koja je kriva za sve svetske i lokalne ratove i naravno, amerika nikad nije oslobodjena kolonijalne vlasti nacističke britanske monarhije...već je proksi borbena jedinica iste engleske imperije...

Данас им се то обија о главу у пуном обиму. Барем овом најнижем слоју пешака. И то је добро.
 
Zašto bi ćacijima bilo žao? Pa oni žive najbolji od svih života. Ja da sam odabrala da budem ćaci, nebo bi mi bilo granica sa mogućnostima koje su mi se pružale. Nego ne može svako to, treba imati dobar želudac.
Није то тачно, то је заблуда, превише прецењујеш њихово бирачко тело. Већина ћација нема велике материјалне користи. Кренимо од ромске популације која већински гласа за СНС за литар зејтина, кило брашна и слично. Па онда имаш те ликове из руралних средина који такође гласају за три црвене, али имаш и гомилу испраних мозгова пошто је тотални медијски мрак и који гласају за џабе, ако им дају нешто ок, али може и без поклона.
Тек на крају долазиш до те мањине која се бави криминалом, која је у сивој зони бизниса и све те ликове на положајима који једино у овом систему могу догурати тако високо.

Да сви његови гласачи добију само по 30е на прошлим изборима, то државу кошта преко 50 милиона евра.
А где су остали трошкови свакодневе кампање која траје скоро 15 година, па плати Алексића, Несторовића, Ђиласа, Милоша и остале да разбијају опозицију, замисли колико тек они коштају ... а ЕУ заврће славину и критикује, ударила економска криза.
 
Гласачи оног ћаци Несторовића, Вучићевог удбашког прирепка, само треба да укључе мозак и ништа више, јер тамо где су радикали и двери стали, они су наставили, а пут се завршава тако што могу бити нови СНС. Они само знају само за мржњу, а шта нуде као алтернативу, па не знам, видећемо, ај да пробамо па шта буде. Па пробао је Вучић.

Србија је као камион на планинском путу, који има избор, а то је да иде уназад да гази све иза који стоје у реду, дакле повратак у изолацију и 90е или да скрене у провалију или да избуши планину, па да прави неке своје путеве кроз планину као кртица, сваки избор је катастрофалан.
images.jpg


Шта би се десило да Несторовић победи у неком паралелном универзуму и формира владу ? Па ништа, његови гласачи који су против ЕУ, они би били разочарани и они би први напустили ту удбашку партију, остали би рецимо равноземљаши којима је та терија завере битнија од ЕУ.
Несторовић би био савршена замена за Вучића, да све остане исто, само да Вучића нема.
 

Back
Top