Quantcast

UBIO TROJICU JER SU MU MALTRETIRALI BRATA Mladi pomorac u Splitu izrešetao motocikliste sa DEBELIM DOSIJEIMA

Jugoslav Čvarak

Domaćin
Poruka
3.913
Od droge treba bezati kao od samog djavola. Kad udje malo droge u kucu, to je kao da je sam satana usao i ta kuca se pretvara u pakao.

Ovo je knjiga Mirjane Bulatovic - "Djavo u prahu (ispovesti narkomana)":

https://svetosavlje.org/djavo-u-prahu-ispovesti-narkomana/

Sve te ispovesti su toliko potresne i uznemirujuce da covek ne moze da dodje sebi posle citanja.

Inace, na zlo ne treba vracati zlom, jer tako samo umnozavamo zlo. Tako i sebe dodatno svrstavamo u red zlocinaca.

Zlo treba pobedjivati dobrim. Da bi se pobedilo zlo potrebno je pokajanje i vera u Boga.
Tetka moja draga, da li ste to vi?
Pa sta radite na krstarici, nisam znao da forumasite, pogotovo ne na srpskim forumima, prije bi vas mogao zamisliti da pisete po nekim franjevackim, herceg-bosanskim.

Dobro, salu na stranu sad, ali necemo bas pretjerivati, malo droge nikom nije naskodilo.

cecalana

Ističe se
Poruka
2.512
Tetka moja draga, da li ste to vi?
Pa sta radite na krstarici, nisam znao da forumasite, pogotovo ne na srpskim forumima, prije bi vas mogao zamisliti da pisete po nekim franjevackim, herceg-bosanskim.

Dobro, salu na stranu sad, ali necemo bas pretjerivati, malo droge nikom nije naskodilo.
Ma tvoja tetka je u pravu.

Procitaj knigu, pa ces videti, od tako malo droge i pocinje.

Jugoslav Čvarak

Domaćin
Poruka
3.913
Ma tvoja tetka je u pravu.

Procitaj knigu, pa ces videti, od tako malo droge i pocinje.
Droksam se vise od 25 godina, jedino sto sam konzumirao i sto namjeravam u buducnosti konzumirati su vutra i psihodelici.
Ovo ostalo ne da nisam probao, vec nisam ni vidio, niti zelim vidjeti.
Sto se tice konkretnog slucaja, tu se slazem da je heroin zlo.

BojaMagije

Elita
Poruka
17.136
loša ti pretpostavka. navukli su ga na drogu. uništili mu život.

Kakva je to istraga trostrukog ubojstva kad svatko može prebiti važnog svjedoka?
BRAT ubijenog jučer premlaćen, ubojičina obitelj do danas bez policijske zaštite, a iz istrage procurilo točno vrijeme njihova jutrošnjeg dolaska na sud. Je li u Splitu moguće provesti diskretnu istragu?

za narkomane uvek vazi pravilo - sam pao, sam se ubio. osim toga kakav je tokarakter koji je tako lako navuci, takav karakter ne treba ni da postoji, vec treba da umre pre nego sto njegova zavisnost unisti druge.

Фабрика

Buduća legenda
Poruka
27.862
Zelenaši su grdna stoka, kamata ogromna i dug stalno raste , dužnik-rob vraća a ne može vratiti dug, prijetnjama izluđuju, toga su očigledno dovoljno izludili, tako da je birao da digne ruku na sebe ili na utjerivače ili zelenaše, koga je već ubio.
Дилере је побио.

Фабрика

Buduća legenda
Poruka
27.862
Drugi brat mu je u Crnoj Gori, nalazi se u nekoj komuni za heroinske ovisnike.
Учинило ми се да сам негде прочитала да је слао паре брату у затвор. Једино ако та комуна није нешто слично затвору.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.