Quantcast

UBIO TROJICU JER SU MU MALTRETIRALI BRATA Mladi pomorac u Splitu izrešetao motocikliste sa DEBELIM DOSIJEIMA

Jugoslav Čvarak

Domaćin
Poruka
3.784
Poslednja izmena od moderatora:

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.262

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.327
Sećam se davno je bilo, čitao sam u novinama.......Mislim tamo negde kraj osamdesetih je bio......
Vlasnika neke kafane u Zemunu maltretirali reketaši, pretili mu, prebijali ga........On prijavljivao, nije imao dalje.....
Pozove ih jednog dana, tip mu ušao u kafanu prišao, on izvadi pištolj i saspe mu metak u čelo...
Zanimljivo je to, što je epilog na sudu bio da ga je sudija osudila na kaznu ispod minimuma, uz obrazloženje da takvom kaznom želi da pošalje poruku kriminalcima.....
Možda je došlo vreme da se takva sudska praksa ponovi.

Jugoslav Čvarak

Domaćin
Poruka
3.784
Sećam se davno je bilo, čitao sam u novinama.......Mislim tamo negde kraj osamdesetih je bio......
Vlasnika neke kafane u Zemunu maltretirali reketaši, pretili mu, prebijali ga........On prijavljivao, nije imao dalje.....
Pozove ih jednog dana, tip mu ušao u kafanu prišao, on izvadi pištolj i saspe mu metak u čelo...
Zanimljivo je to, što je epilog na sudu bio da ga je sudija osudila na kaznu ispod minimuma, uz obrazloženje da takvom kaznom želi da pošalje poruku kriminalcima.....
Možda je došlo vreme da se takva sudska praksa ponovi.
Zanimljivo je i to, da se danas takva dobra presuda, ni u snu ne bi mogla dogoditi.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
10.906
Ubojica je mladi splitski pomorac, a otkriven je i motiv trostrukog ubojstva?

https://www.blic.rs/vesti/svet/ubio...rata-mladi-pomorac-u-splitu-izresetao/kjnhfcq

Rjesio covjek problem.

Sta mislite o ovome?
Liberalan sam, zagovaram dekriminalizaciju svih vrsta droga, ali ovom gospodinu bi stisnuo ruku.

Smatrate li da je njegov postupak opravdan?
Ja smatram da jeste.
Ovaj kao ja kad sam bio mali.
Oh bilo je to vreme pre ratova.Heheheheheheh..kako sam bio luuuuuuuuuuuuuuuud.
Daaaa tako se to radi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.