Ubijena zloglasna šefica kartela, prepoznali je po tetovaži

Da li je moguce da si napisao pod navodnicima, a prosle godine je ubijeno vise od 10 zena od strane partnera? Da ne spominjemo koliko ih ima pretucenih na dnevnom nivou. I zakon bi morao da bude daleko strozi, a ne da ih pustaju iz pritvora tek tako, dok se zene sa decom kriju po sigurnim kucama da im kukavicki mentalno zqostali retard ne bi polomio lobanju.
Шећеру, што би рекао Сандуловић :), шта ће та жена са кукавичким ментално заосталим ретардом, зашто није изабрала неког паметног и нормалног?
 
ako ne primecujes moj odgovor je na prethodni komentar, samo sam se nadovezala

Ne moras bas pistoljem, ali bi bilo posteno prijaviti nasilje policiji, svidjalo se to pocinioci i zrtvi ili ne, jer nije u pitanju samo njihov, licni, vec i problem drustva

Izvinjavam se na offf-u
Pošto sam to već radio, samo da ti kažem da policija kaže prijavljenima ko ih je prijavio ako pitaju.Šta misliš, šta moram da radim posle toga?
 
Banalizujes temu, koja je jako kompleksna, tako da ne bih ulazila u raspravu 🙃
Банализујем, јер верујем да је љубав на првом месту у љубавној вези? 😂 Шта је ту комплексно, или волиш или не волиш, остало су споредне ситнице.

Кад жени покажеш љубав, добијеш за узврат презир и ругање и бежање, беже од љубави ко ђаво од крста. 😭 Ево, male tears.

И истина.

 
Banalizujes, jer ljubav moze da traje 10 godina , pa da ispari, neki moze da dozivi nervni slom , da pukne, da se ne seca sutra da je nekome naudio, neki sadista moze biti izvrstan manipulator i godinama biti brizan, pazljiv, najbolji na svetu, pa tek kada dodje do braka pokazati svoje pravo lice itd itd

Mozda si ti isao za pogresnim zenama. Dzabe sto ti njih volis, ako one tebe ne vole 🙃 ne znam bas da zena bezi od ljubavi, ako je i sama zaljubljena
 
Banalizujes, jer ljubav moze da traje 10 godina , pa da ispari, neki moze da dozivi nervni slom , da pukne, da se ne seca sutra da je nekome naudio, neki sadista moze biti izvrstan manipulator i godinama biti brizan, pazljiv, najbolji na svetu, pa tek kada dodje do braka pokazati svoje pravo lice itd itd

Mozda si ti isao za pogresnim zenama. Dzabe sto ti njih volis, ako one tebe ne vole 🙃 ne znam bas da zena bezi od ljubavi, ako je i sama zaljubljena
Љубав не може да испари. Може да испари нека друга врста свиђања које није љубав.

Жена мушкарца доживљава као комад накита или одеће или обуће, гледа да нађе некога којим се може окитити. Прво жели да га само посматра док је још у излогу и машта о њему на себи. Или ако је на другој жени а мисли да би јој добро стајао, онда га пожели одмах на себи. Чим угледа неког који јој се више допадне, одмах одбаци старог и заборави га као да га никада није ни било, и диви се новом.
 
Kada bi svako na vreme znao, sigurno ne bi zavrsio sa idiotom
Zena iz kraja ubila muza posle 17 god braka. Nije pokazivala nikakve znake psihopatije. Nekada nekome kvrcne, kao onom kad pobi celu ulicu pre par godina
Da li je moguce da si napisao pod navodnicima, a prosle godine je ubijeno vise od 10 zena od strane partnera? Da ne spominjemo koliko ih ima pretucenih na dnevnom nivou. I zakon bi morao da bude daleko strozi, a ne da ih pustaju iz pritvora tek tako, dok se zene sa decom kriju po sigurnim kucama da im kukavicki mentalno zqostali retard ne bi polomio lobanju.

Живот је ризичан сам по себи и срања се дешавају.То што једној мањини на нивоу статистичке грешке може да кврцне, не значи да треба да загорчавамо живот преосталој популацији од 99,9% разним репресивним и бесмисленим законима.

Убиства жена се дешавају али је то 20-30 случајева годишње на популацији од неколико милиона људи.Сваке године у Србији умре 100 000 људи, и статистички гледано вероватноћа да ће нека жена бити убијена је неколико хиљада пута мања од вероватноће да ће умрети због неких других разлога.

Дакле, неке реалне опасности нема, жене нису нешто нарочито угрожене.
 

Back
Top