Quantcast

Ubijena zloglasna šefica kartela, prepoznali je po tetovaži

Gruban

Buduća legenda
Poruka
34.958
Модерно друштво се усмерава ка владавини жена, а да би се то постигло, мора се креирати мит о мушкој агресивности коју треба сузбити и о угрожености жена од мушког насиља, мушкарци морају постати феминизирани а жене мушкараче, закони морају жене третирати као вишу класу са већим правима од мушкараца, морају се сузбити патријархалне религије, форсира се биљна исхрана и јога и сличне глупости.

Вероватно је то у саставу женске особине код комуникације, да не причају зато да би дошле до неког закључка, већ зато да би прича текла. Мушкарци гледају да причају тако да на што ефикаснији начин дођу до одређеног закључка и заврше разговор. А то је вероватно подсвесно повезано са сексуалним чином, који код жене може да траје у недоглед, а код мушкарца се завршава на одређени начин.
Moram da kažem da sam u životu sreo malo pametnih žena.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.735
Вероватно је то у саставу женске особине код комуникације, да не причају зато да би дошле до неког закључка, већ зато да би прича текла. Мушкарци гледају да причају тако да на што ефикаснији начин дођу до одређеног закључка и заврше разговор. А то је вероватно подсвесно повезано са сексуалним чином, који код жене може да траје у недоглед, а код мушкарца се завршава на одређени начин.

Sve rečeno. Zato je na ispitu najgore položiti kod ženskog profesora. Priča u nedogled...nisi joj još ispričao o toj temi...ima još kolega...meni kriza hvata ja ispit padam. Saopštava mi sa smiješkom,sljedeći put se vidimo 🤣. Zabraniti ženam rukovodeće pozicije. Ako hoće ravnopravnost u poslu,sa muškima neka polažu za C kategoriju i upravljanje građevinskim mašinama.

Poruka
21.098
Kakvi ste vi mrzitelji i sovinisti.

Eto vam Balkan pun muzjaka sa kojima svakim danom sve vise napredujemo u bolju buducnost.

Ne zna se koji je sposobniji.
Ne dozvoli da te bilo ko mrzi.Budi kao Zorana, Maja Gojković,Jorgovanka, Irena Vujović...imaju naprednjaci žene na funkcijama ali one ne vrede ništa.Uključi se u političku borbu, kandiduj se, traži svoje mesto.

nonaligned

Elita
Moderator
Poruka
16.734
Ne dozvoli da te bilo ko mrzi.Budi kao Zorana, Maja Gojković,Jorgovanka, Irena Vujović...imaju naprednjaci žene na funkcijama ali one ne vrede ništa.Uključi se u političku borbu, kandiduj se, traži svoje mesto.
A muskarci vrede?
Koji muskarac vredi vise od Jorgovanke?
Kome smeta jaka Zorana?

Ajde navedi mi tog junaka

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.067
Bila skoro tema.Žene su 1000x okrutnije i više diktatorski raspoložene od bilo kojeg muškarca izuzev možda Staljina.
Ма како може некаква балавица (или балавац свеједно) да буде шефица "најозлоглашенијег нарко-картела"? И сад ми треба да поверујемо да су убивши неку надрогирану лудачу обезглавили крими-империју?
To je sve zbog loseg uticaja koji je napravio Kventin Tarantino snimivsi "Kill Bill".Zena katanom isece 134 muskarca,ajte molim vas

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Модерно друштво се усмерава ка владавини жена, а да би се то постигло, мора се креирати мит о мушкој агресивности коју треба сузбити и о угрожености жена од мушког насиља, мушкарци морају постати феминизирани а жене мушкараче, закони морају жене третирати као вишу класу са већим правима од мушкараца, морају се сузбити патријархалне религије, форсира се биљна исхрана и јога и сличне глупости.
Ево видите о чему говорим, и на Крстарици, теми промењен наслов и пребачена у Хронику, не сме женско божанство да се критикује. Бићемо још мало као Израел, где је довољно да жена оптужи мушкарца за силовање и овај аутоматски без суђења иде у затвор. Чуо сам из одређеног извора да је већ 80% мушкараца у српским затворима због "насиља над женом". Уводи се нов робовласнички систем, где жене постају робовласници, а мушкарци робови, и где је довољно да жена оптужи мушкарца за неку врсту насиља ако жели да га елиминише.

Poruka
21.098
Da li je moguce da si napisao pod navodnicima, a prosle godine je ubijeno vise od 10 zena od strane partnera? Da ne spominjemo koliko ih ima pretucenih na dnevnom nivou. I zakon bi morao da bude daleko strozi, a ne da ih pustaju iz pritvora tek tako, dok se zene sa decom kriju po sigurnim kucama da im kukavicki mentalno zqostali retard ne bi polomio lobanju.
Kakve ovo ima veze sa temom? Hajde da zavirujemo ljudima u gaće, da vidimo šta se dešava?Komšija tuče ženu a ja treba da mu zakucam sa pištoljem na vrata?Bez glupiranja.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.