Убијена српска повратница у Високом у Федерацији БиХ

Nesto razmisljam da li je uopste normalno uloziti 24h na proveru motiva i razloga zlocina kad se laze na veliko pred ocevidcima oko toliko uticajnijih stvari u Svetu...
Mislim da je kriterijum ljudi sta je vaznost istine otisao kao prdez kroz prozor...
Zato samo komentar...verovatno nije razlog etnicka mrznja ali je doprineo zlocinu pored glavnog motiva...
 
Zanimljivo je da mozete objaviti vest o predstojecem muslimansko srpskom pokolju a da ne mozete objaviti vest o katastrofama koje prete Srpskom i Evropskom monetarnom sistemu.

Jos manje o pojavama koje se ticu musko zenskih odnosa..

Pri tome od muslimansko srpskog klanja najverovatnije nece biti nista....a o katastrofi ce biti tragova, a o musko zenskim odnosima , to nece biti izbegnuto...
 
To je velika vjerovatnoća isto kao što je Kačevanda guzio nanu Fatu,iako svi znaju da mu se Fata nekoliko puta nudila...na kraju puče tikva zbog imovine.

Koliko je meni poznato Kačavenda je bio peeeeeder koji je baš guziiiooo mlade popove a koji su ga i optužili zbog toga, pa ga Crkva malo odmakela.
 
Koliko je meni poznato Kačavenda je bio peeeeeder koji je baš guziiiooo mlade popove a koji su ga i optužili zbog toga, pa ga Crkva malo odmakela.
Tesko je pobediti ljudsku prirodu. Kakav celibat i zakletva bogu kad ti prorade hormoni .Narocito kad si mlad. Sta rade ,masturbacija,seks medjusobom pitaj boga ali verujem da niko ne moze da pobedi prirodu. Nasi popovi mogu da se zene jedanput a katolicki nikako .Otud masovna pedofilija u njihovom kleru. Tu su muslimani cini se u prednosti ,imas potrebu zavrsavaj posao imas dozvolu jer je normalno da vodis ljubav.
 
Koliko je meni poznato Kačavenda je bio peeeeeder koji je baš guziiiooo mlade popove a koji su ga i optužili zbog toga, pa ga Crkva malo odmakela.
Federalni mediji su poslije rata pisali o Kačavendi da je silovao muslimanske žene i nane u Podrinju za vrijeme rata. Čak intervjuisali neke. Na kraju ništa od toga. Isto tako neveli da je baba pila pivu sa ubicom te je do ubistva došlo mah. Ako ga osude zbog ubistva na mah dobiće par godina zatvora,za ubistvo iz nacionalne mržnje dobio bi više.
 
Ljudi su postali gori od hijena,hijene ubijaju da bi jele ali covek da ubije zenu samo sto je druge vere i sto je srpkinja to je monstrum.Kome je ta zena zlo nanela?Kome?

Nije motiv ubistva ni religija ni nacija, već je počinjen zločin iz strasti pod dejstvom alkohola. Ljubavnik ubio ljubavnicu.
 

Back
Top