Убијен Гадафијев син и троје његових унука у нападу НАТО АГРЕСОРА!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Најмлађи син Моамера Гадафије и троје његових унука убијени су у нападу НАТО авијације на Триполи, рекао је портпарол либијске владе Муса Ибрахим. Гадафи је био у згради у тренутку напада али је преживео.

Неколико часова пошто су либијски побуњеници и НАТО одбацили још један позив Моамера Гадафија на прекид ватре, италијански војни планери састали су се како би размотрили озбиљност претње либијског лидера да ће рат пренети на територију те државе.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/884680/Погинуо+Гадафијев+син.html
3.jpg

Шта су им мала деца крива ,Не дај се Гадафи ми смо уз тебе.
 
Poslednja izmena:
pa kad je moron. zna da je meta napada a nije se sakrio u bunker i nije odveo svoju porodicu na sigurno!

Он ради све оно што ради и остали Либиски народ .Није знао да је он баш мета напада и да га запад жели да убије и његову породицу.Ово мени изгледа као лични обрачун запада са пуковником.Срамота јадна деца
 
Он ради све оно што ради и остали Либиски народ .Није знао да је он баш мета напада и да га запад жели да убије и његову породицу.Ово мени изгледа као лични обрачун запада са пуковником.Срамота јадна деца

Ne shvataju jadnici da ce im Gadafi biti veci protivnik mrtav nego ziv.....
 
Мислиш ја мислим да ће га ускоро сав народ подржати у његовој борби против западног империјализма

I od toga mrka kapa. Vreme za primirije, pregovore i prestalo je odavno. Koliko će se dotični održati na vlasti, neizvesno je, ali kraj je na vidiku. Nije to Srbija da možeš da zmajavaš NATO po šumama i planinama mesecima, tj. da ti ne mogu ništa. To je brdo peska, sve ravno, tenkovi i ljudstvo ko glineni golubovi.
 
ja se plasim drugari svetskog rata

Globalnog? Teško u ovim prilikama.... Nikome to ne odgovara, jer iako na prvi pogled neprijatelji, svi lepo međusobno trguju i bole ih uvo. Malo se čarkaju po zemljama tipa Koreje, Srbije, Libije, Sirije, Gruzije itd... prodaju oružje, podbadaju na sitne sukobe i zarađuju. Svi oni... Rusi, Ameri, Kinezi, Japanci...
 
Globalnog? Teško u ovim prilikama.... Nikome to ne odgovara, jer iako na prvi pogled neprijatelji, svi lepo međusobno trguju i bole ih uvo. Malo se čarkaju po zemljama tipa Koreje, Srbije, Libije, Sirije, Gruzije itd... prodaju oružje, podbadaju na sitne sukobe i zarađuju. Svi oni... Rusi, Ameri, Kinezi, Japanci...

Itekako odgovara svima jedan veliki rat.......Amerima najvise.
 
I od toga mrka kapa. Vreme za primirije, pregovore i prestalo je odavno. Koliko će se dotični održati na vlasti, neizvesno je, ali kraj je na vidiku. Nije to Srbija da možeš da zmajavaš NATO po šumama i planinama mesecima, tj. da ti ne mogu ništa. To je brdo peska, sve ravno, tenkovi i ljudstvo ko glineni golubovi.
Народ не можеш зауставити нити вољу народа
 
Ja znam šta bih uradio na njegovom mestu , taj rat je odavno mogao biti završen da je želeo da to uradi .

Sreća njegova pa mu ti ne smišljaš ratnu taktiku. Može ovo stanje građanskog rata da potaraje dugo, jer Gadafi i ma i oružja i dovoljno pristalica da se preganja, pogotovo dok se NATO ograničava na vazdušne udare i posrednu pomoć pobunjenicima. Ali ma koliko se dugo održao, on ne može da pobedi. Vreme radi protiv njega, obzirom da ga niko van granica ne podržava.
 

Back
Top