Quantcast

Убијен Американац , нова шпијунска афера дрма Београд ?

veliki krang

Legenda
Poruka
57.777
ЗНачи , стварно чудни неки лопови ..опљачају човека, убију га али кофер оставе ..то не дирају ..то је већ ствар за полцију

Pa i nisu ga ostavili, već očigledno preneli na Skadarliju, pošto je odatle ova slika koju si postavila, dok je ovaj nesrećnik ubijen na Zvezdari nekoliko kilometara dalje vazdušnom linijom. I sad, šta je verovatnije, ovaj scenario koji sam upravo opisao, ili da si ti neopevani debil?

veliki krang

Legenda
Poruka
57.777
To ne vazi ako ti je prtljag blizu nekog ganci sabirnog centra.
Takav kofer je kao pozivnica za operatere sa aerodroma, tj uvazene ganci starije strucnjake za zaboravljene kofere...
Znam ja jednog takvog...hteo da mi operise torbu u prodavnici ostavljenu dok kupujem nove stvari, ali je jako oprezan...zbog kamera..
A sto se tice bombi i bioloskih otrova, to nece na njega...

Deo tih kofera zavrsi na onim ulicnim prodajama zenskih stvari, a deo utale kao vrhunsku robu...

Pa dobro, u takvim slučajevima ne strada samo lična imovina, nego nestanu i bakarni kablovi...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
33.094
Danas slusam dva crnca, jedan zove drugog da spava kod njega....kaze ovako , jednosoban je stan, dosao je novembra, a planira da ostane do avgusta, ima problema sa bucnim komsijama ali je siguran stancic sobica...
I padne mi na pamet da kakvi smo dusebriznici, neki od nas, crnja ne bi smeo kao ja da zivi u tzv visokom prizemlju ili bukvalno receno prizemlju....a mene je bolelo uvo samo zbog toga sto mi je komsiluk toliko ogovaracki da niko ne moze da uradi nesto a da se ne vidi to...

Poruka
24.661
Pa dobro, u takvim slučajevima ne strada samo lična imovina, nego nestanu i bakarni kablovi...
tvoji sunarodnici su plakali kad je DS premeštao tramvajske šine - Srbi pokupili stare bakarne kablove

DS uzeo para ko nikad
bilo strogo zabranjeno da se piše kako su vodeni pacovi iz kanalizacije na Bulevaru morali da beže u wc šolje obližnjih zgrada dok DS ne naplati bakar

veliki krang

Legenda
Poruka
57.777
и не отворе кофер ..ко зна шта је све у том коферу када га нико није отварао

Znači, po tebi je neko ubio čoveka na Zvezdari i uzeo mu kofer, a onda ga je preneo do Skadarlije ostavivši ga tamo da ga nađu prolaznici i policija. I to sve u delu grada gde je svaki lokal pokriven sa po par kamera i nema šanse da bilo ko prođe neprimećen, pa još na dnevnoj svetlosti?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
33.094
Opljačkaju i ubiju čoveka na Zvezdari,a kofer mu odnesu u Skadarliju i tamo ga ostave...Pa nema dalje :lol:
I poveruju da su tako razvejali trag....e to jeste u duhu naroda...

Kad je mogao Malcanski berberin da voza policiju a nece njih trojica zvezdaraca , ma hajde.....to ne postoji kao ideja da su gori od Malce....

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.657
Значи , на основу овог случаја дошли смо до закључка да га је убила ЦИА на територији Републике Србије , а да наше службе , вероватно по неком закону о сарадњи су дужни то убиство да заташкају.

страшно.
Mozda su ga ubili Kinezi. Ili oni imigranti silni oko Picinog Parka

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.