Quantcast

Убијен Американац , нова шпијунска афера дрма Београд ?

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.667
ауторска тема

Полиција под пуном ратном опремом данас на Скадарлији претреса кофер остављен на клупи и показију пролазницима слике убијеног Американца на Звездари .

Какав је то човек могао да буде , када се за претрес његових ствари користе деминери и пуна ратна опрема.

Да ли нам нешто лажу у вези овог случаја убијеног Американца и да ли је ово једна шпијунска афера која је неславно зaвршена ?

Никако ми целокупна прича не пије воду . наводни дошао због љубави а специјалци му претресају кофере и то са сумњом да ће пронаћи у њима експолозивну направу !

ib9k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWVRVN01EQV8vZTkyNjA0NzVmY2U4NjliOGJkMzYyYTEwOGJkMzI2NDEuanBnkZMCzQKAAIEABQ
Koliko razumem navode medija
Tri junacine napale coveka od 54 godine, tukli ga junacki 3 na 1 i ubili ga i opljackali

Naravno da ce policija da radi temeljnu istragu

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.667
а ради се о наводно убијеном човеку и то због 2000 динара ..

како су ти разбојници оставили кофер и све остале ствари а узели само 2000 динара .

Након ове сцене како претресју кофере под пуном ратном опремом и показују слике убијеног Американаца , сасвим је јасно да се не ради о оном што новинари покушавају да наметну...
Navodno ubijen?
Pa sta hoces da kazes, da je ziv sam sebe tukao, mozda iz zasede?

veliki krang

Legenda
Poruka
57.784
Гост је добро дошао а његов пртљаг је више него сигуран

2555905_viber-image-20210504-1943362_ls.jpg

блокираш улицу због кофера .

Da, to se zove predostrožnost, odnosno onako kako bi policija i nadležne službe trebale da se ponašaju prema pravilima koje su same donele i uče ih u njihovim školama. Što u praktičnom smislu znači - ja nemam sposobnost gledanja u pasulj da procenim šta se nalazi u koferu, pa ću preduzeti sve mere ukoliko je reč o nečem opasnom.

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.667
испаде да је одведен са Скадарлије на Звездару ради користољубља а кофер оставили , ваљда се плашили да га отовре као ови специјалци
Bomba, garant. Mozda i gace, jos gore. Ko zna dal ih je prao. Mozda su prljave. Zarazne. Mozda je imo coronu bogtejebo ludu

Poruka
24.672
Koliko razumem navode medija
Tri junacine napale coveka od 54 godine, tukli ga junacki 3 na 1 i ubili ga i opljackali

Naravno da ce policija da radi temeljnu istragu
Voli narod ovde (sa fakultetom) da zna ko se zaposlio ko nije...

Recimo, počneš da radiš, prvi mesec...
dodješ kući sa posla na koji se navikavaš
otvoriš prozor

a ono standardni klošari počeli slučajno da prolaze

sad se setili pa kao "šetaju kera" od tolike Zvezdare baš tamo gde "može da bude para"

Poruka
24.672
Komunistkinja ima najludje teorije zavere.

Samo uvek prdne u cabar. Kao onda da ce Milo pobeci u Srbiju a on i dalje u CG😂
prethodni put je isto tako alarmirala ceo forum oko ponoći za neke helikoptere oko Bogoslovije

kada je stigao demanti da je reč o jednočasovnoj policijskoj vežbi dotična je rekla da nije znala te da temu mogu da zatvore

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
Da, to se zove predostrožnost, odnosno onako kako bi policija i nadležne službe trebale da se ponašaju prema pravilima koje su same donele i uče ih u njihovim školama. Što u praktičnom smislu znači - ja nemam sposobnost gledanja u pasulj da procenim šta se nalazi u koferu, pa ću preduzeti sve mere ukoliko je reč o nečem opasnom.

добро што полција ради свој посао , али како ти лопови не узеше кофер ?

верујем да је у том коферу имао бар нешто вредније од 2000 динара због којих је наводно убијен.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
33.094
To ne vazi ako ti je prtljag blizu nekog ganci sabirnog centra.
Takav kofer je kao pozivnica za operatere sa aerodroma, tj uvazene ganci starije strucnjake za zaboravljene kofere...
Znam ja jednog takvog...hteo da mi operise torbu u prodavnici ostavljenu dok kupujem nove stvari, ali je jako oprezan...zbog kamera..
A sto se tice bombi i bioloskih otrova, to nece na njega...

Deo tih kofera zavrsi na onim ulicnim prodajama zenskih stvari, a deo utale kao vrhunsku robu...

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.139
ЗНачи , стварно чудни неки лопови ..опљачају човека, убију га али кофер оставе ..то не дирају ..то је већ ствар за полцију
Opljačkaju i ubiju čoveka na Zvezdari,a kofer mu odnesu u Skadarliju i tamo ga ostave...Pa nema dalje :lol:

Poruka
24.672
добро што полција ради свој посао , али како ти лопови не узеше кофер ?

верујем да је у том коферу имао бар нешто вредније од 2000 динара због којих је наводно убијен.
sestro, jel vidiš da je reč o tri pijane budaletine?

ako je bilo i droge uz alkohol onda je tek sve moguće

zašto je budala budala?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.