Quantcast

Убијен Американац , нова шпијунска афера дрма Београд ?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
ауторска тема

Полиција под пуном ратном опремом данас на Скадарлији претреса кофер остављен на клупи и показију пролазницима слике убијеног Американца на Звездари .

Какав је то човек могао да буде , када се за претрес његових ствари користе деминери и пуна ратна опрема.

Да ли нам нешто лажу у вези овог случаја убијеног Американца и да ли је ово једна шпијунска афера која је неславно зaвршена ?

Никако ми целокупна прича не пије воду . наводни дошао због љубави а специјалци му претресају кофере и то са сумњом да ће пронаћи у њима експолозивну направу !

ib9k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWVRVN01EQV8vZTkyNjA0NzVmY2U4NjliOGJkMzYyYTEwOGJkMzI2NDEuanBnkZMCzQKAAIEABQ

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
Заиста до сада несвакидашњи случај , поготово што су очевидци са лица места били престрављени .

мени делује да је ово једна шпијунска афера и контра обавештајни рат пошао по злу.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
48.354
Заиста до сада несвакидашњи случај , поготово што су очевидци са лица места били престрављени .

мени делује да је ово једна шпијунска афера и контра обавештајни рат пошао по злу.
Samo Ljuban Karan na Pinku može razriješiti.

Muertero

Elita
Poruka
15.968

Budimo realni, tebi svašta deluje.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
Pa nikad se ne zna šta može da iskoči iz kofera.

а ради се о наводно убијеном човеку и то због 2000 динара ..

како су ти разбојници оставили кофер и све остале ствари а узели само 2000 динара .

Након ове сцене како претресју кофере под пуном ратном опремом и показују слике убијеног Американаца , сасвим је јасно да се не ради о оном што новинари покушавају да наметну...

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
CIA zavjera osujećena.

Нисам лопов ,не размишљам као лопов..али када би неког пљачкала ваљда би погледала и у његове личне ствари . не би њега повела са собом у мрак да га убијем и опљачкам а кофер оставим .

Poruka
24.669
ауторска тема

Полиција под пуном ратном опремом данас на Скадарлији претреса кофер остављен на клупи и показију пролазницима слике убијеног Американца на Звездари .

Какав је то човек могао да буде , када се за претрес његових ствари користе деминери и пуна ратна опрема.

Да ли нам нешто лажу у вези овог случаја убијеног Американца и да ли је ово једна шпијунска афера која је неславно зaвршена ?

Никако ми целокупна прича не пије воду . наводни дошао због љубави а специјалци му претресају кофере и то са сумњом да ће пронаћи у њима експолозивну направу !

ib9k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWVRVN01EQV8vZTkyNjA0NzVmY2U4NjliOGJkMzYyYTEwOGJkMzI2NDEuanBnkZMCzQKAAIEABQ
Skadarlija nije na Zvezdari što dodatno otežava istragu

Poruka
24.669
Нисам лопов ,не размишљам као лопов..али када би неког пљачкала ваљда би погледала и у његове личне ствари . не би њега повела са собом у мрак да га убијем и опљачкам а кофер оставим .
ili da uzmeš kofer a novčanik ostaviš?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
47.464
Skadarlija nije na Zvezdari što dodatno otežava istragu

испаде да је одведен са Скадарлије на Звездару ради користољубља а кофер оставили , ваљда се плашили да га отовре као ови специјалци

Poruka
24.669
наводно и то због користољубља одведен тамо а оставили кофер на Скадарлији ..све је ово веома интересатно

muško kase zaljubi to je totalna propast

znaš...

kad muško hladne glave razmišlja o autu on prvo proveri koliko košta i koliko troši

kod žene...jbg...

Commie

Legenda
Poruka
67.317
испаде да је одведен са Скадарлије на Звездару ради користољубља а кофер оставили , ваљда се плашили да га отовре као ови специјалци
Vulinova policija , cuj plasili se :hahaha:

A i tema ti autorska , cist fejk news ... podloga za Mariceve i Satrapine emisije :mrgreen:

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
10.926

Pre mi deluje kao da je omamljen il opijen, navučen u kola i odvezen, otet...

Jer nema drugog objasnjenja da tako stvari ostanu...

Takodje sumnjiv je i hostel u Skadarliji koji ga je navodno odbio...? A cije ime se takodje krije...

....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.