UBIJ, UBIJ SRBINA, TAKVA MU JE SUDBINA: Jezivi snimak divljanja ustaških huligana u zagrebačkom tramvaju

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Na snimku koji se pojavio na društvenim medijima vidi se grupa huligana koja se zabalja pevajući u hrvatskom tramvaju, a glavni refren pesme je "Ubi Srbina, takva mu je sudbina".

Ne zna se kada je snimak nastao , ali je postavljen u grupi u kojoj se nalaze vozači tramvaja! Komentar uz snimak je glasio: "Svašta mi vozimo!".

https://www.kurir.rs/region/hrvatsk...staskih-huligana-u-zagrebackom-tramvaju-video

Za razliku od onoga koji je snimak postavio, drugih negativnih reakcija nema.

Dok grupa huligana urla u tramvaju, i dok jedan od njih u gaćama pravi ludorije po vozilu, nema negativne reakcije putnika, koji čak sa odobravanjem posmatraju čitav performans.
_______

Ne znam zasto mi, Srbi kao Drzava Srbija, kao politicki subjekt, kao clanica UNa... Zasto uopste ovo tolerisemo, i uopste imamo bilo kakve diplomatske odnose sa CROmanjoncima. Ako jedan narod temelji svoju istoriju i postojanje na mortalnoj, beskonacnoj mrznji prema drugom narodu, zar takav narod uopste treba uzimati u bilo cemu u obzir?

I moje pitanje EU: zasto se ovakav jedan narod uopste pusta da bude clanica EU? Kada su temelji EU, satro, na potpuno oprecnim pravilima i zakonima, gde svi narodi treba da postuju i uvazavaju druge narode? Sta je to trulo u drzavi Danskoj, i Drzavi Evropskih Unijata?

Na stranu to, sto Hrvati patoloski mrze Srbe, a Srbi mrze sami sebe, ali ne patoloski, nego iz prevelike neobjektivne ljubavi.
 
Meni je taj snimak zapravo jako smesan.
Lik se u tramvaju mrtav pijan skinuo se u gace , izvodi kolut napred na podu tramvaja i peva:
Ubij , ubij Srbina....takva mu je sidbina...
moze i Bosance, Cigane , Japance......

mislim da je ceo snimak velika sprdnja i ne treba se loziti na ovakve ispade.....


ne znam kakvu reakciju si ocekivao da ce neko sa budalom pijanom da se raspravlja u tramvaju
 
Ma dobro ti kaže čovek. Budala, to samo u 'aps da mu murija malo ispomera bubrege i da popije novčanu kaznu ili koji mesec zatvora,
pa će se smiriti. Evo kod u Kikindi na primer. Mirna sredina, nema naročite drame, ali ipak klinci 2000+ godište rođeni posle svih tih
sranja, pijani po kafićima svakakva sranja uzvikuju i pozivaju na linč. Znaš kako, kao što bi stari rekli, malo se dobiju pa muda
oteknu do poda. Posle manji od makovog zrna.
Za nas gradjanje Srbije mnogo veći problem i razlog za brigu je loša uprava zemlje.
Struja, voda, grejanje (bez obzira na tip) poskupljuje, takođe i hrana, lekovi.
Npr. Vitamin D3 što koriste oboleli od tumora koša oko 3 hiljade, čak i obično pakovanje
šumećih tableta magnezijuma više od 200 dinara. A koliki nam je prosek plate, penzije?
Sa time ne možemo da izvučemo kraj sa krajem, živimo od danas do sutra.
Najmanji problem su nam budaletine poput tog lika. Kako za nas tako smatram i za
većinu zemalja bivše juge. Pa imam prijatelje iz Bosne, Crne Gore, Hrvatske i tamo je zajebano.
Nije ni čudno što ljudi masovno napuštaju Balkan i odlaze da rade u Nemačku, Austriju. Kanadu, itd.
 
Huligani idioti na svakom meridijanu - i kod nas i kod njih. Ista bagra.
To stoji, ali i činjenica da je takvih kod na za izbrojati na prste, dok je kod njih to stanje svesti većine. Jednostavno, ne postoji ni najmanje mogućnosti za izjednačavanjem.
 
To stoji, ali i činjenica da je takvih kod na za izbrojati na prste, dok je kod njih to stanje svesti većine. Jednostavno, ne postoji ni najmanje mogućnosti za izjednačavanjem.
ne zaboravite da kompletnu unutrasnju i spoljnu politiku danas u CRO odredjuje NATO.
I mi kad udjemo u NATO nece nas vise ni rodjena majka prepoznati. U CRO tako nije bilo ni 1991.
 
Koliko incidenata o klanju Hrvata si cuo u Srbiji od pocetka godine?
Samo jedan. Al' nije da nešto pratim.

grafit-ns-2-830x553.jpg
 
Na snimku koji se pojavio na društvenim medijima vidi se grupa huligana koja se zabalja pevajući u hrvatskom tramvaju, a glavni refren pesme je "Ubi Srbina, takva mu je sudbina".

Ne zna se kada je snimak nastao , ali je postavljen u grupi u kojoj se nalaze vozači tramvaja! Komentar uz snimak je glasio: "Svašta mi vozimo!".

https://www.kurir.rs/region/hrvatsk...staskih-huligana-u-zagrebackom-tramvaju-video

Za razliku od onoga koji je snimak postavio, drugih negativnih reakcija nema.
Dok grupa huligana urla u tramvaju, i dok jedan od njih u gaćama pravi ludorije po vozilu, nema negativne reakcije putnika, koji čak sa odobravanjem posmatraju čitav performans.
_______

Ne znam zasto mi, Srbi kao Drzava Srbija, kao politicki subjekt, kao clanica UNa... Zasto uopste ovo tolerisemo, i uopste imamo bilo kakve diplomatske odnose sa CROmanjoncima. Ako jedan narod temelji svoju istoriju i postojanje na mortalnoj, beskonacnoj mrznji prema drugom narodu, zar takav narod uopste treba uzimati u bilo cemu u obzir?

I moje pitanje EU: zasto se ovakav jedan narod uopste pusta da bude clanica EU? Kada su temelji EU, satro, na potpuno oprecnim pravilima i zakonima, gde svi narodi treba da postuju i uvazavaju druge narode? Sta je to trulo u drzavi Danskoj, i Drzavi Evropskih Unijata?

Na stranu to, sto Hrvati patoloski mrze Srbe, a Srbi mrze sami sebe, ali ne patoloski, nego iz prevelike neobjektivne ljubavi.

Zbilja jezivo, nema čoek sluha ni malo :hahaha:
 

Back
Top