Ubici glumca Milenka Zablaćanskog - godinu dana uslovno

Бог да му душу прости, био је солидан глумац, али на жалост политички није баш најбоље капирао ствари, тако да је свим силама навијао за овај режим и дао свој пуни допринос 5. октобра играјући фудбал са Савом Милошевићем.... То судство које је и он довео на функције пресудило је како је пресудило и његовом убици.
 
[Ne_Vazim_Se];16671126:
Taj lik je koliko znam posle zalbe je*em li ga koga dobio 3 godine.

Ne uslovno, nego u zatvoru.

I da je 3 godine za ubistvo čoveka koji normalno vozi auto a ovaj mu predje na suprotnu stranu puta da ga ubije - malo je. Tek sad pominju da je kazna 3 godine, a ja se sećam kad je ta tema bila aktuelna u medijima pre par godina javljali su da je ubica osudjen na godinu dana uslovno. Zašto bi čekali 3 godine da ga osude za nešto pre 3 godine? Opet tu nešto smrdi...
 
I da je 3 godine za ubistvo čoveka koji normalno vozi auto a ovaj mu predje na suprotnu stranu puta da ga ubije - malo je. Tek sad pominju da je kazna 3 godine, a ja se sećam kad je ta tema bila aktuelna u medijima pre par godina javljali su da je ubica osudjen na godinu dana uslovno. Zašto bi čekali 3 godine da ga osude za nešto pre 3 godine? Opet tu nešto smrdi...

Udes se desio '08, odluka kasacionog suda zalbi juna '10...to nije sporo.
 
I za njega mi je žao ako je istina. A sećaš se možda ti kad su devedesetih u Slobino vreme (mislim da je bilo 1997. godine) skinhedsi pretukli na smrt mladog cigana na ulicama Beograda? Bilo je na svim vestima prikazivano i osudjivano na televiziji, čak su i u školama djacima pričali o tome i osudjivali taj dogadjaj. I da je ta grupa skinhedsa koja je ubila cigana bila osudjena skoro na smrtnu kaznu, a isto su bili mladi kao taj cigan. Primećuješ li razliku i šta je bolje? Razlika je pod uglom od 360 stepeni!

ako je ugao od 360 onda je to pun krug tako da si opet na pocetku............
 
Бог да му душу прости, био је солидан глумац, али на жалост политички није баш најбоље капирао ствари, тако да је свим силама навијао за овај режим и дао свој пуни допринос 5. октобра играјући фудбал са Савом Милошевићем.... То судство које је и он довео на функције пресудило је како је пресудило и његовом убици.

Kakva nebuloza!:dash:

Zato ti kapiras i sad srecno zivis.
 
Kakva nebuloza!:dash:

Zato ti kapiras i sad srecno zivis.

Шта је по теби небулоза, да је био солидан глумац, да је слабо капирао политику, да је играо фудбал са Савом Милошевићем, да је довео жуте на власт........? :dash::dash::dash:


Срећу никад нисам тражила ван себе и свог најближег окружења. То је најбољи рецепт за срећу. :zper:
 
Шта је по теби небулоза, да је био солидан глумац, да је слабо капирао политику, да је играо фудбал са Савом Милошевићем, да је довео жуте на власт........? :dash::dash::dash:


Срећу никад нисам тражила ван себе и свог најближег окружења. То је најбољи рецепт за срећу. :zper:

Nebuloza je da je on kriv zbog takvog sudstva.

A u "srecu" ne ulazim, samo....mnogo se nesto zalis.:think:
 
Nebuloza je da je on kriv zbog takvog sudstva.

A u "srecu" ne ulazim, samo....mnogo se nesto zalis.:think:

Па ко је био активни промотер овог режима, довео је и то судство на власт. :rtfm:

Па ово је Политика, а не Романтика...логично је да се или хвали или куди режим.
 
Па ко је био активни промотер овог режима, довео је и то судство на власт. :rtfm:

Па ово је Политика, а не Романтика...логично је да се или хвали или куди режим.

Nisu svi koji su podrzavali 5 oktobar ostali nerazocarani.Naprotiv. Odakle znas da ne bi bio protiv ovakvog sudstva? Stavise, sigurno je bio, jer se i DS pristalice vec otreznjuju sta valja a sta ne valja. Uostalom, pristalice 5. oktobra bile su i u DSS, a glumac ne mora da je u nekoj stranci da dobije posao.

Ispada da je kriv sto je poginuo. :eek:

Da tema nije ozbiljna, sad bih se grohotom nasmejala.

Kriv je sto je poginuo, dakako! :roll: Objasni to Streli. Ustvari,bolje nemoj ne vredi.
 
Овакво правосуђе тера обичне људе на мисао да узимају правду у своје руке. Кад их већ не штити држава коју плаћају. Колико год имао антипатија према САД, тамо ако убијеш човека у саобраћају минимум 15 година.
 
Nisu svi koji su podrzavali 5 oktobar ostali nerazocarani.Naprotiv. Odakle znas da ne bi bio protiv ovakvog sudstva? Stavise, sigurno je bio, jer se i DS pristalice vec otreznjuju sta valja a sta ne valja. Uostalom, pristalice 5. oktobra bile su i u DSS, a glumac ne mora da je u nekoj stranci da dobije posao.


Све је врх, ал' ово последње.......:zcepanje: :zcepanje:
 
:dash::dash::dash:

Јел?! Ма шта ми наприча, имали су 11 година форе да га реорганизују.

Ma nisu se oni reorganizovali u sudstvu i policiji. Nego su postali zlobniji od samih počinilaca zločina. Ispričaću sam jedan privatan slučaj moj zbog kojeg sam 8 godina besan i hteo sam posle zločina koji su načinili meni da polupam sve izloge po gradu ciglama iz besa. Poprskan sam suzavcem opasnim direktno u oči tri puta iz najbliže udaljenosti i to ispred hodnika u mojoj srednjoj školi. Dvojica iz mog razreda su mi to uradili. Mene su bolele oči kao da mije neko udario čekićem u oči i ništa nisam mogao da vidim sat vremena, bio sam slep uplašio sam se da me nisu oslepili za ceo život...itd itd Prijavio sam tu dvojicu prvo direktoru škole i onda je došla policija u školu sve vreme sam bio slep i razmišljao o tome da li da ubijem ili ne tu dvojicu iz razreda kad mi se vrati vid... nekako sam se suzdržao i odlučio ne al sam se suzdržavao. Policija je njih dvojicu samo ispitala i pustila kao i mene. Znači zločinac i žrtva su postali isto kad je Djindjić bio predsednik. Trudio sam se iz sve snage da ih gonim sudom ili da mi neko pomogne da ih gonim sudom i ništa od toga. Jedino što sam dobio od osiguravajućeg društva 300 dinara zamislite. Prošlo je 8 godina od tog dogadjaja, hteo sam i pre neku godinu da se raspitam da pokrenem advokata, ali su mi rekli advokati da je slučaj zastareo i da traje samo na 3 godine i da posle tog perioda od 3 godine ne može da deluje advokat.
 
Poslednja izmena:

Back
Top