Ubici glumca Milenka Zablaćanskog - godinu dana uslovno

Policijo smotani ste ko praćka i blagi kao plišana igračka! Jel vi uopšte nekad i delujete ili ste peškiri? Pešike jedne. Pešovani i pešoderi sa kapicama. Stvarno ste cupiji - pice! Peškirčine služite nam kao lutke iz izloga. Jel ste vi lutke barbike ili samo pederčine? Pre će biti da ste lutke iz izloga koje ništa ne rade i stoje u mestu!

Сви који су изашли 5. октобра носе део кривице, а посебно јавне личности.

И доста више о томе. :rtfm:

images

Da. U prevedenom pregazio ga je autom i ubio je čoveka i to poznatog glumca, estradnu ličnost, estradnog umetnika našeg srpskog....

A sacekaj, to sto je glumac, poznata licnost znaci nesto. Tj njegov zivot je vredniji od tvog ( npr )? Kako mi se gadi kada ljudi mere vrednost necijeg zivota, to je strasno!!! Sta da je isti taj naleteo na nekog anonimusa? Ne bi ni 5min medijske paznje bilo. Inace vetaci su utvrdili da je bio nesrecan slucaj, u opasnoj krivini, pod strasno losim uzlovima za voznju. Covece, nije ga namerno ubio.

Sada se lepo seti sta je bilo sa onim pajserom sto je ubio 2 coveka. Vozio pijan ( 2+ promila ), 3 puta brze od dozvoljenog, imao 10+ prekrsajnih prijava zog slicnih stvari a izvukao se sa godinu dana uslovnom kaznom... Jel zivot njih vredi manje nego zivot glumca?

A sacekaj, to sto je glumac, poznata licnost znaci nesto. Tj njegov zivot je vredniji od tvog ( npr )? Kako mi se gadi kada ljudi mere vrednost necijeg zivota, to je strasno!!! Sta da je isti taj naleteo na nekog anonimusa? Ne bi ni 5min medijske paznje bilo. Inace vetaci su utvrdili da je bio nesrecan slucaj, u opasnoj krivini, pod strasno losim uzlovima za voznju. Covece, nije ga namerno ubio.

Sada se lepo seti sta je bilo sa onim pajserom sto je ubio 2 coveka. Vozio pijan ( 2+ promila ), 3 puta brze od dozvoljenog, imao 10+ prekrsajnih prijava zog slicnih stvari a izvukao se sa godinu dana uslovnom kaznom... Jel zivot njih vredi manje nego zivot glumca?

Taj pajser koga pominješ u Slobino vreme dobio bi doživotnu. A sad ovo pitanje čiji život više vredi kakva nam je vlast svačiji život ne vredi podjednako osim ako nisi član retardirane emisije Farma ili Veliki Brat njihovi životi sad najviše vrede, a i džepovi. i draže mi je što su spomenuli nekog glumca iz Slobinog vremena u medijima kako je prošao, nego neke retardirane likove iz Velikog Brata koji su poginuli automobilom isto al nije ih niko pregazio a pola Srbije plakalo za njima.

Zastrašujuće.

Vest je stara par godina. Još se nerviram. Nervira mnoge.

Znači ako ubije ponovo čoveka tek onda ide u zatvor godinu dana, a prvi put ako to uradi onda mu je oprošteno. Pa šta je ovo ljudi moji?
Čista saobraćajna nesreća , vozio je po ledenom putu iz kontra smera je proklizalo vozilo i preletelo put i i udario u njegova kola čak se i pominjalo treće vozilo koje je navodno prešlu u njegovu traku i da je navodno zbog toga vozila se desila nesreća.
Mislim da sama brzina udesa nije merodavna u ovom slučaju jer svi znamo da ako proklizne vozilo po ledenom putu ono ubrza tako da tih navodnih 103 km/h u momentu udesa gde je dozvoljeno 80 ukazuje na nekih realnih 30-50 km/h brzinu vožnje po klizavom putu..

Taj pajser koga pominješ u Slobino vreme dobio bi doživotnu. A sad ovo pitanje čiji život više vredi kakva nam je vlast svačiji život ne vredi podjednako osim ako nisi član retardirane emisije Farma ili Veliki Brat njihovi životi sad najviše vrede, a i džepovi. i draže mi je što su spomenuli nekog glumca iz Slobinog vremena u medijima kako je prošao, nego neke retardirane likove iz Velikog Brata koji su poginuli automobilom isto al nije ih niko pregazio a pola Srbije plakalo za njima.

Da li si cuo za ubistva npr. Dade Vujasinovic, Slavka Curuvije, Ivana Stamnolica?

A sto mislis da me tangira sta bi moglo da bude u slobino vreme? Ti pricas o tom vremenu kao da si tada imao 20god a na onim slikama sto si okacio rekao bih da sada imas 20-tak. Tako da neko ko nije bio ni u planu u Slobino vreme ili su mu menjali pelena nema adekvatno misljenje...

I ovo nije Slobino vreme. Covek koji ga je ubio nije bio pod dejstvom alkohola, nije vozio brze od dozvoljenog, putevi koju su trebali da budu ocisceni nisu bili dovoljno... Sta jos hoces... Nije bilo namere, nazlost saobracajke se dogadjaju i zamisli poznate osobe isto ginu!!! Sto su oni iz VB poginuli, tragedija jeste al do koje je doslo njihovom nepaznjom i bahatoscu!!!

I da, ti poredis, pogledaj malo bolje sta si napisao, poznati glumac i tako to... Nije ubio glumca, ubio je coveka!!!!

I za njega mi je žao ako je istina. A sećaš se možda ti kad su devedesetih u Slobino vreme (mislim da je bilo 1997. godine) skinhedsi pretukli na smrt mladog cigana na ulicama Beograda? Bilo je na svim vestima prikazivano i osudjivano na televiziji, čak su i u školama djacima pričali o tome i osudjivali taj dogadjaj. I da je ta grupa skinhedsa koja je ubila cigana bila osudjena skoro na smrtnu kaznu, a isto su bili mladi kao taj cigan. Primećuješ li razliku i šta je bolje? Razlika je pod uglom od 180 stepeni!

Sta bre lupetas?:think:

Jesu li ti sve ovce na broju, ili pobegla neka?:think:

Бог да му душу прости, био је солидан глумац, али на жалост политички није баш најбоље капирао ствари, тако да је свим силама навијао за овај режим и дао свој пуни допринос 5. октобра играјући фудбал са Савом Милошевићем.... То судство које је и он довео на функције пресудило је како је пресудило и његовом убици.

:eek::eek: (nemaju neki smajli koji zabezeknuto zeva, dok mu vilica pada na pod:mrgreen:) Pa mislim, cak ni Tihi ne bi mogao da smislim pateticniju poruku koja toliko nema veze sa temom :mrgreen:

Policijo smotani ste ko praćka i blagi kao plišana igračka! Jel vi uopšte nekad i delujete ili ste peškiri? Pešike jedne. Pešovani i pešoderi sa kapicama. Stvarno ste cupiji - pice! Peškirčine služite nam kao lutke iz izloga. Jel ste vi lutke barbike ili samo pederčine? Pre će biti da ste lutke iz izloga koje ništa ne rade i stoje u mestu!

Decko, ti definitivno moras da uzmes taj lekic koji su ti prepisali dobri doktori iz 'Laze', brinem se za tebe...:sad2:

Back