Ubica supruge i ćerke snimio video u kojem opravdava zločin: Bilo mi je dosadno

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Pre nego što je ubio svoju suprugu i ćerku tinejdžerku i povukao se u izolovani bunker u planinama Keskejd u državi Vašington u SAD, Piter Keler je napravio video snimak u kojem objašnjava svoje stanje svesti u tenutku kada je počinio zločin: Bilo mu je dosadno.


Piter Keler na snimku u kojem objašnjava svoj zločin: "Ja imam izlaz i to je smrt"
- Došlo je do tačke kada me preživljavanje i plaćanje računa i odlazak na posao jednostavno užasava - rekao je Keler u snimku koji je objavila kancelarija šerifa okruga King.

- Meni je sada zapravo lakše da razmišljam o životu ovde, ili da pljačkam banke i apoteke, da prosto uzimam sve što mi je potrebno dokle god mogu. Barem će da bude interesantno - rekao je on.

Keler je u aprilu iz pištolja ubio svoju suprugu Linet i ćerku Kejlin, dok su bili u porodičnoj kući u Nort Bendu, gradiću severno od Sijetla. Zatim je iz kanistera benzinom polio kuhinjski šporet, uključio ga i uputio se u utvrđeni i kamuflirani bunker koji je spremio u gustoj šumi planina Keskejd.

Kada mu je policija na osnovu otisaka cipela u blatu konačno ušla u trag, u njegov bunker su upali specijalci. U tom trenutku on je izvršio samoubistvo, što je i najavio u šokantnom video snimku.

- Ako me uhvate, jednostavno ću se upucati. Mogao bih biti mrtav za dve ili tri nedelje, ne znam. Sve je sada prepušteno slučaju. Ja imam izlaz i to je smrt. Ubiću se, to mi je okej. Neću više morati da brinem zbog Linet i Kejlin. Sve će biti u redu. Ostaću sam - rekao je ravnim tonom Keler.

"Niko u familiji nije video nikakav problem kod Pitera"

Policija je u bunkeru pronašla nekoliko desetina hiljada evra, a porodica ubijene Linet najavila je da će novac biti upotrebljen za pokretanje stipendije u njenu čast, za žene koje žele da studiraju na tehnološkom institutu "DigiPen" u Redmondu, gde je Kejlin htela da studira dizajn video-igara.

Linetin brat blizanac Džin Roča rekao je da niko nije mogao da pretprostavi da Piter se sprema da uradi nešto tako strašno.

- Niko u familiji nije video bilo kakav problem kod Pitera. Išli smo na odmore zajedno, a on je sa Kejlin imao odnos kao i svaki drugi otac i ćerka. Ona bi pogledala u svog oca i rekla bi: "Tata, hoćeš da mi kupiš ovo?", a on bi uvek odgovorio: "Naravno" - rekao je Roča.

 
Niko u familiji nije video bilo kakav problem kod Pitera. .
То су говорили у комшилуку и за оног монструма сатанисту у Бановцима који је убио мало дете пре коју годину. Чујем добио само две године затвора..
 

Back
Top