U zrenjaninskoj biskupiji služe samo vakcinisani!

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.531
Kao što znate tekuća pandemija je itekako napala sveštenstvo svih konfesija što je i očekivano jer su sveštenici po prirodi posla u dodiru s velikim brojem ljudi. Zato su u zrenjaninskoj biskupiji odlučili da svi sveštenici moraju biti vakcinisani. Ovo je za sada jedini takav slučaj u Srbiji. Šta mislite, da li će se ovo proširiti i na ostale delove te konfesije, kao i na druge verske zajednice? I da li vam je dragi moji Vojvođani (a i ostali) ako ste vernik bitno da li je vaš sveštenik vakcinisan ili nije?
 
Jedan razlog je svakako zaštita njih samih, ali i zaštita vernika.
Od čega štite sebe , mislim na dogmu ?
.............................................................................................................................................................................................
Vernike štite rukavicama ,,,maskama , i odgovornošću da ne dođu sa temperaturom ili simptomima u kontakt sa drugima.
 
Kao što znate tekuća pandemija je itekako napala sveštenstvo svih konfesija što je i očekivano jer su sveštenici po prirodi posla u dodiru s velikim brojem ljudi. Zato su u zrenjaninskoj biskupiji odlučili da svi sveštenici moraju biti vakcinisani. Ovo je za sada jedini takav slučaj u Srbiji. Šta mislite, da li će se ovo proširiti i na ostale delove te konfesije, kao i na druge verske zajednice? I da li vam je dragi moji Vojvođani (a i ostali) ako ste vernik bitno da li je vaš sveštenik vakcinisan ili nije?
jos samo da imaju vodu i zrenjanin ce da bude zapad.
prvi korak je najtezi :hahaha:
 

Back
Top