- Poruka
- 167.726
šta mislite
krenete u neke vrljike u cilju imanja seha
i stanete u gomno
el biste se prvo egzali il čistili obuću?
krenete u neke vrljike u cilju imanja seha
i stanete u gomno
el biste se prvo egzali il čistili obuću?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
))))))moco,a jel to pitanje iz licnog iskustva?
i sta si ti uradio?

drugo
kako može romantika i vatanje?
danas sve moze
))))))))