U Zagrebu opet napadaju pedere

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s188413/ex-YU/Homofobija_u_Zagrebu_napadi_na_drugacije.html
Homofobija u Zagrebu, napadi na "drugačije"
Novi napad na homoseksualce u Zagrebu, treći u poslednjih nekoliko nedelja. Ovaj, poslednji napad u centru glavnog grada Hrvatske.
Treći put u poslednje dve nedelje u glavnom gradu Hrvatske napadnut je i pretučen jedan homoseksualac.

Policija je danas saopštila da su nepoznati napadači u subotu ujutro u centru Zagreba pretukli jednog
44-godišjaka zbog njegove seksualne orijentacije.

Napad se dogodio prošle subote ujutro na Tomislavovom trgu u centru grada, a dvojica nepoznatih počinilaca su najpre verbalno, a zatim i fizički napali 44-godišnjaka i naneli mu lakše telesne povrede.

Napad je okarakterisan kao zločin iz mržnje, a policija i dalje traga za počiniocima.

U Zagrebu su početkom novembra napadnuta dva mladića zbog svoje seksualne orijentacije, a jedan od mladića je u tom napadu teško povređen.

Ministar policije Tomislav Karamarko poručio je da vlasti imaju nultu toleranciju za zločine podstaknute mržnjom i homofobijom.
........................................................................................................................
Hrvati...Ne tucite pedere...
Oni vam nose ulaznicu za ulazak u EUrupu....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
http://www.mondo.rs/s188413/ex-YU/Homofobija_u_Zagrebu_napadi_na_drugacije.html
Homofobija u Zagrebu, napadi na "drugačije"
Novi napad na homoseksualce u Zagrebu, treći u poslednjih nekoliko nedelja. Ovaj, poslednji napad u centru glavnog grada Hrvatske.
Treći put u poslednje dve nedelje u glavnom gradu Hrvatske napadnut je i pretučen jedan homoseksualac.

Policija je danas saopštila da su nepoznati napadači u subotu ujutro u centru Zagreba pretukli jednog
44-godišjaka zbog njegove seksualne orijentacije.

Napad se dogodio prošle subote ujutro na Tomislavovom trgu u centru grada, a dvojica nepoznatih počinilaca su najpre verbalno, a zatim i fizički napali 44-godišnjaka i naneli mu lakše telesne povrede.

Napad je okarakterisan kao zločin iz mržnje, a policija i dalje traga za počiniocima.

U Zagrebu su početkom novembra napadnuta dva mladića zbog svoje seksualne orijentacije, a jedan od mladića je u tom napadu teško povređen.

Ministar policije Tomislav Karamarko poručio je da vlasti imaju nultu toleranciju za zločine podstaknute mržnjom i homofobijom.
........................................................................................................................
Hrvati...Ne tucite pedere...
Oni vam nose ulaznicu za ulazak u EUrupu....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

navikli se da nekaznjeno tuku i ubijaju Srbe pa valjda misle da mogu i ove....e pa gospodo,ocigledno kad tucete pedere tad Evropi rusite njene "vrednosti"...Srbi nemaju takvu zastitu...
 
http://www.mondo.rs/s188413/ex-YU/Homofobija_u_Zagrebu_napadi_na_drugacije.html
Homofobija u Zagrebu, napadi na "drugačije"
Novi napad na homoseksualce u Zagrebu, treći u poslednjih nekoliko nedelja. Ovaj, poslednji napad u centru glavnog grada Hrvatske.
Treći put u poslednje dve nedelje u glavnom gradu Hrvatske napadnut je i pretučen jedan homoseksualac.

Policija je danas saopštila da su nepoznati napadači u subotu ujutro u centru Zagreba pretukli jednog
44-godišjaka zbog njegove seksualne orijentacije.

Napad se dogodio prošle subote ujutro na Tomislavovom trgu u centru grada, a dvojica nepoznatih počinilaca su najpre verbalno, a zatim i fizički napali 44-godišnjaka i naneli mu lakše telesne povrede.

Napad je okarakterisan kao zločin iz mržnje, a policija i dalje traga za počiniocima.

U Zagrebu su početkom novembra napadnuta dva mladića zbog svoje seksualne orijentacije, a jedan od mladića je u tom napadu teško povređen.

Ministar policije Tomislav Karamarko poručio je da vlasti imaju nultu toleranciju za zločine podstaknute mržnjom i homofobijom.
........................................................................................................................
Hrvati...Ne tucite pedere...
Oni vam nose ulaznicu za ulazak u EUrupu....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ma svi su isti...
:zcepanje:
 

Back
Top