U Zagrebu održan tjedan lažne države a predstavnici Srba u Hrvatskoj šute ko zaliveni

Ahahaha, rvati i revolucija... :rotf: :rotf: :rotf:
Pa što to niste imali pod Austrougarima, nego su vaši pradedovi poslušno čistili
njihove štale, a vaše prababe uredno širile noge po Beču i Budimpešti?
A vaši dedovi su isto tako širili ruke, a vaše babe noge, kad su švabe ušle u Zagreb.
To je taj podanički mentalitet, u pravu je @електрика kad kaže da ste obično kuče
na lancu, ništa više od toga.

Da nije Srba, ne bi ni danas znali šta je država, hebo vas Aleksandar Karađorđević,
spomenik da mu podignete nasred Zagreba.
I to pored spomenika banu Jelačiću, koji je još onda bio pametniji od svih vas zajedno.
https://glaslike.hr/?ispis=detalji&novost=24721&kat=69

U emisiji “Reč i misao”na Slavija info TV, kukajući nad zlom sudbinom Srbije dotakao se Hrvatske o čemu je ispričao:
“Za Hrvate rat nije završen 1945. oni su odmah nastavili graditi Nezavisnu državu Hrvatsku. Pokušali su 1971., bio je neki Masovni pokret, ali malo su poranili, a 1991. Tuđman je njima napravio državu. Možemo mi pričati što god hoćemo – Hrvati su sebi napravili državu i rekli ‘ko vam **** mater srpsku‘.
Što se mi njima uvlačimo u dupe, što mene interesira što oni slave Oluju!? Oni je moraju slaviti, oni su pobjednici. Nije točno da u ratu nema pobjednika. Gospodo, Hrvati su nas pobijedili!
Iz Slovenije nas je istjeralo lovačko društvo, a onda nas Hrvati 1995. najurili u tri ***** materine pa su kasnije na lijep i kulturan način uzeli ono što smo mi bili osvojili – Vukovar i ono okolo. Tuđman je prejebo i Martića (Milana) i Gorana Hadžića (…)
Hrvati su uzeli sve i napravili ozbiljnu državu. Što mi njima zamjeramo što Thompson pjeva hrvatske pjesme! Neka pjeva, je l’ mi pjevamo srpske pjesme? Što je “Vojvoda Sinđeliću” ili “Ko to kaže ko to laže Srbija je mala”, je l’ mi to pjevamo. Ni jedan Hrvat nije rekao što vi to pjevate.
Ali, gospodo, mi danas kažemo pa nisu svi Hrvati ustaše, ali oni kažu svi Srbi su četnici i u pravu su. Za njih su Srbi četnici i završena priča. Što sad mi moramo njima da se dodvoravamo, da ih ljubimo u dupe. Nema potrebe, oni su napravili državu koju je priznao cijeli svijet i kraj priče” ispričao je Legijin stric Mihajlo Ulemek.

A šta je bilo 90-tih kada je izvedena TURBO pljačkaška privatizacija kako bi se po Tuđmanovoj naredbi stvorilo 200 bogatih familija koje bi vukle gospodarstvo države u bolju budućnost!? Fabrike prodavane za JEDAN dinar??? I tako dalje... :rotf: :rotf:
Ne samo da je to mit- i šteta što je mit- nego to pokazuje vašu logičku nemoć. Da je i istina, to je planiranje države. To nije kriminalni banditizam kao u Srbiji gdje Milošević izravno organizira ubojstvo Stambolića ili u Rusiji gdje je Putin mafijaški naredbodavac ubojstava niza ljudi.

Teško je shvatljiva ova totalna logička nemoć.

Док год у УН испред Вучића пише Србија с испред терористе Куртија само његово име, Косово није ,,држава". И никада неће ни бити, док Србија не призна.
Sretno vam bilo, to je nešto za što mi je ionako svejedno.

Ne samo da je to mit- i šteta što je mit- nego to pokazuje vašu logičku nemoć. Da je i istina, to je planiranje države. To nije kriminalni banditizam kao u Srbiji gdje Milošević izravno organizira ubojstvo Stambolića ili u Rusiji gdje je Putin mafijaški naredbodavac ubojstava niza ljudi.

Da Milošević NIJE sredio Stambolića, možda bi Šugoslavija još postojala, a Hrvatska bi i dalje bila samo iljadugodišnji mokri san! :rotf:
A ubistvo Josipa Reiha Kirla, nekih HOS-ovaca iz sačekuše itd? To je moja pokojna baba organizovala? :rotf:

A ubistvo Josipa Reiha Kirla, nekih HOS-ovaca iz sačekuše itd? To je moja pokojna baba organizovala?
Ne možeš da ih kriviš za to, čovek je bio apsolutno normalan, sa normalnim shvatanjima.
Gde može neko takav da živi u rvatskoj?
Da odudara od 99,99% stanovništva?
Pa mislim, stvarno ne ide...

Da Milošević NIJE sredio Stambolića, možda bi Šugoslavija još postojala, a Hrvatska bi i dalje bila samo iljadugodišnji mokri san! :rotf:
A ubistvo Josipa Reiha Kirla, nekih HOS-ovaca iz sačekuše itd? To je moja pokojna baba organizovala? :rotf:
Reichl Kir je ubijen u lokalnom obračunu. Ako tko misli da se hrvatska vlast bavila takvim stvarima, tomu su vrane popile mozak. Hrvatskom vrhu takav banditizam ne samo da nije bio u operativnom kodu, nego je bio posve nepotreban. Da je Reichl Kir shvaćen kao prijetnja, bio bi jednostavno od vlasti smijenjen i maknut na beznačajnu funkciju.

Vi živite u svijetu dijaboličkih priča i bajki iz šundovskih tabloida.

Od 14. – 24. veljače 2024. održat će se Tjedan Kosova u organizaciji Unije Albanaca u Republici Hrvatskoj, Albanskog kulturnog društva u Hrvatskoj „Shkendija“, Zajednice Albanaca Grada Zagreba i Zagrebačke županije, Vijeća albanske nacionalne manjine Grada Zagreba i Udruge albanskih žena Zagreba, uz potporu saborske zastupnice Ermine Lekaj Prljaskaj.

PROGRAM:

-14. veljače u 19 sati, Kazalište lutaka, Ulica Baruna Trenaka 3, Zagreb, komedija „Club Albanija“ nacionalno kazalište Kosovo. Organizator Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj.

-15. veljače u 19:30 sati, Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića, Preradovićeva 5, Zagreb, tribina Kosovo, pogled kroz objektiv skopskog novinarstva Dijane Toske i Emina Azemija i promocija knjiga i Makedonija u mojem novinarstvu (1990-1996) novinarke Dijane Toske i Bllaca – Bol slobodenovinara Emina Azemija. Organizator Vijeće Albanske nacionalne manjine Grada Zagreba.

-19. veljače u 18 sati, KIC, Preradovićeva 5, Zagreb, dokumentarni film Ptice iz Kosova, autora Iztoka Torna. Organizator Zajednica Albanaca Grada Zagreba i Zagrebačke županije, suorganizator Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj.

-21. veljače u 18 sati, Novinarski dom, Perkovčeva 2, Zagreb, promocija je knjigeOdabrane teme iz povijesti albansko-hrvatskih odnosa u kasnom srednjem vijeku i ranom novom vijeku autorice dr. sc. Lovorke Čoralić.

-22. veljače u 18 sati, Novinarski dom, Perkovčeva 2, Zagreb, koncert umjetnice Rona Nishliu i gitarista Visara Kucija. Organizator udruga albanskih žena „Drita“.

-23. veljače u 18:30 sati, Kino Urania, Kvaternikov trg 3/3, Zagreb, dokumentarni film Adem Demaci. Organizator Vijeće albanske nacionalne manjine Grada Zagreba.

-24. veljače u 12 sati, Ulica Frane Petrića 4, Zagreb, svečano otvorenje Albanskog kulturnog centra u Zagrebu, nastupa Ansambl Prishtina s Kosova. Organizatori Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj i „Shkendija“.

-24. veljače u 20 sati, Hotel Antunović, Zagrebačka avenija 100, Zagreb, glazbena večer i nastupaju Remzije&Nexhat Osmani. Organizator Albansko kulturno društvo u Hrvatsko „Shkendija“.

https://nacionalnemanjine.hr/tjedan-kosova-u-hrvatskoj-3/

Eto, u Hrvatskoj je prošli tjedan održan niz manifestacija koje propagiraju lažnu državu. Predstavnici Srba u Hrvatskoj nisu ni beknuli o tome. Glavno da skaču maltene kad neki Hrvat krivo pogleda nekog Srbina a ovakvo slavljenje okupatora dijela njihove matične države ih očito ne zanima. I inače nisam čuo da se neki od predstavnika Srba u Hrvatskoj nešto zanima za Kosovo niti da se protive gospodarskoj i svakoj drugoj suradnji sa lažnom državom.
Jesi li ti iz Hrvatske? Ako nisi trebao bi znati da su Srbi u Hrvatskoj u koaliciji sa Albancima u Hrvatskoj.. Naime sve su to manjine u Hrvatskoj, njih je 8, a one nastupaju zajedno, dogovaraju se i podržavaju HDZ. Prema tome oni neće beknuti, a i zašto bi? Što Srbi iz Hrvatske imaju sa Kosovom? 🤔

Ne možeš da ih kriviš za to, čovek je bio apsolutno normalan, sa normalnim shvatanjima.
Gde može neko takav da živi u rvatskoj?
Da odudara od 99,99% stanovništva?
Pa mislim, stvarno ne ide...
Lupate nebuloze.
Pripremali ste taj rat odavno, znali smo to i bez vas, i potukli vas.

Budale kao Reichl Kir su bili za vašu agresiju korisni idoti, i da taj jadnik nije stradao, jednostavno bi bio smijenjen.

Lupate nebuloze.

Budale kao Reichl Kir su bili za vašu agresiju korisni idoti, i da taj jadnik nije stradao, jednostavno bi bio smijenjen.
Srbi su pripremali rat u kojem će Hrvati konačno, nakon 'ILJADU godina mokrih snova dobiti svoju državu! :rotf:
Kakiš? Znamo da političko-vojnom vrhu tadašnje 'hrvatske' NIJE odgovarao MIR sa 'hrvatskim' Srbima, jer im je trebao RAT da bi ih belosvetske debilčine priznale...a znamo da su mnogi bili PROTIV toga priznanja! I zato je bio Vukovar i navodno 'žestoki' napad na Dubrovnik! Sve se zna, džaba kakite na tone i prodajete muda pod bubrege onoj Tuđmanovoj stoci sitnog zuba! :rotf::rotf:

Ne znam odakle ideja da na srpskom forumu napišeš da je država leglo mafijaša sve i da jeste tako... ružno je vređati domaćine, zar ne? Ja možda mogu tako nešto napisati, ali gosti ne bi trebalo to da rade.
чекај па стракс 92 млтислав фебо сизиф пицигинх и слини тврде како ово није српски форум ?

Od 14. – 24. veljače 2024. održat će se Tjedan Kosova u organizaciji Unije Albanaca u Republici Hrvatskoj, Albanskog kulturnog društva u Hrvatskoj „Shkendija“, Zajednice Albanaca Grada Zagreba i Zagrebačke županije, Vijeća albanske nacionalne manjine Grada Zagreba i Udruge albanskih žena Zagreba, uz potporu saborske zastupnice Ermine Lekaj Prljaskaj.

PROGRAM:

-14. veljače u 19 sati, Kazalište lutaka, Ulica Baruna Trenaka 3, Zagreb, komedija „Club Albanija“ nacionalno kazalište Kosovo. Organizator Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj.

-15. veljače u 19:30 sati, Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića, Preradovićeva 5, Zagreb, tribina Kosovo, pogled kroz objektiv skopskog novinarstva Dijane Toske i Emina Azemija i promocija knjiga i Makedonija u mojem novinarstvu (1990-1996) novinarke Dijane Toske i Bllaca – Bol slobodenovinara Emina Azemija. Organizator Vijeće Albanske nacionalne manjine Grada Zagreba.

-19. veljače u 18 sati, KIC, Preradovićeva 5, Zagreb, dokumentarni film Ptice iz Kosova, autora Iztoka Torna. Organizator Zajednica Albanaca Grada Zagreba i Zagrebačke županije, suorganizator Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj.

-21. veljače u 18 sati, Novinarski dom, Perkovčeva 2, Zagreb, promocija je knjigeOdabrane teme iz povijesti albansko-hrvatskih odnosa u kasnom srednjem vijeku i ranom novom vijeku autorice dr. sc. Lovorke Čoralić.

-22. veljače u 18 sati, Novinarski dom, Perkovčeva 2, Zagreb, koncert umjetnice Rona Nishliu i gitarista Visara Kucija. Organizator udruga albanskih žena „Drita“.

-23. veljače u 18:30 sati, Kino Urania, Kvaternikov trg 3/3, Zagreb, dokumentarni film Adem Demaci. Organizator Vijeće albanske nacionalne manjine Grada Zagreba.

-24. veljače u 12 sati, Ulica Frane Petrića 4, Zagreb, svečano otvorenje Albanskog kulturnog centra u Zagrebu, nastupa Ansambl Prishtina s Kosova. Organizatori Unija Albanaca u Republici Hrvatskoj i „Shkendija“.

-24. veljače u 20 sati, Hotel Antunović, Zagrebačka avenija 100, Zagreb, glazbena večer i nastupaju Remzije&Nexhat Osmani. Organizator Albansko kulturno društvo u Hrvatsko „Shkendija“.

https://nacionalnemanjine.hr/tjedan-kosova-u-hrvatskoj-3/

Eto, u Hrvatskoj je prošli tjedan održan niz manifestacija koje propagiraju lažnu državu. Predstavnici Srba u Hrvatskoj nisu ni beknuli o tome. Glavno da skaču maltene kad neki Hrvat krivo pogleda nekog Srbina a ovakvo slavljenje okupatora dijela njihove matične države ih očito ne zanima. I inače nisam čuo da se neki od predstavnika Srba u Hrvatskoj nešto zanima za Kosovo niti da se protive gospodarskoj i svakoj drugoj suradnji sa lažnom državom.
Bogat kulturni program u Zagrebu.

Ne znam zašto bi hrvatski Srbi "beknuli" protiv propagiranja "lažne države" u Hrvatskoj. Hrvatska politika je priznala kosovsku neovisnost i to nije otvoreno pitanje koje bi se moglo riješiti političkim pritiscima. Zato je svako trošenje energije na to pitanje u Hrvatskoj gubljenje vremena.

Meni zapravo tema djeluje kao neka provokacija. Jedino ne znam koga je autor teme pokušao isprovocirati - forumske Srbe ili Hrvate. :think:

Niste vi nikoga potukli, osim baba, deda, žena i dece i to sopstvenih državljana koje ste proterali.
Ima naš narod izreku: - Čega se pametan stidi, time se budala ponosi.
Apsolutno pasuje za tebe i tebi slične.

A da se ipak opet malo podsetimo?
Da ja tebe podsetim:
Kad je regularna rvatska vojska upala u Bosnu, muslimanski zemljoradnici su im hebali kevu za dva popodneva.
Sa PAPovkama.
Bilo bi i brže ali su muslije imale neke obaveze na njivama, sejanje, oranje i slično...

Pa onda:
Kad je regularna rvatska vojska napala Republiku Srpsku (Operacija Una), srpski zemljoradnici su im
hebali kevu za jedno jedino popodne.
I to između ručka i večere.

Da se vratimo još malo unazad:
Kad je preslavna ustaška bojna udarila u bežaniju na kraju WWII, srpski partizani su ih jedva stigli.
I to tek kod Blajburga.
Pa je onda bio ogroman problem kako razlikovati prave žene od ustaša presvučenih u ženske haljine.
Toliko o vašim slavnim pobedama... :mazi:

Srbija jest država mafijaša, budimo realni. Priče Velje, Hrkalovićka...to ide do vrha.
To je konstatacija. Takve su i Bugarska, CG i Albanija.

To je obična tvrdnja s korijenom u empiriji.

Toga u Slo i RH nema. Ima krimosa, no oni nemaju veze s državom.
Kriminalci u Hrvatskoj nemaju veze s državom? Prvi put čujem. A što je onda pola Plenkovićevih ministara koji imaju pogodnosti besplatnog smještaja u Remetincu?

Koristiš trenutno stanje SNS vlasti za guranje svog narativa o balkanštini, tj. orijentalnoj Evropi. Tako nije bilo recimo za vreme DS vlasti što znači da nije prirodno stanje u Srbiji kao što ni Orban nije prirodno stanje u Mađarskoj i sl. više je ružni incident koji se dogodio zbog spleta raznih okolnosti.
Ajde, dogodio vam se diktator Aleksandar. Može se razumijeti, dogodi se. Ali dogodio vam se i Tito, također diktator pa Milošević pa sada Vučić. Ebiga, kad se isti obrazac ponavlja non-stop, nije baš da ga možeš zvati slučajnošću ili ružnim incidentom. ;)

Sanader nema veze s organiziranim kriminalom tipa ubojstava ljudi kao što je situacija u Srbiji. U RH nema naručenih ubojstava, nema idoliziranja kriminalaca, nema klime u kojoj bi narko dileri bili slavljeni od bilo koga itd.
Sanader je primjer političko-ekonomske korupcije kakve ima svugdje.
Tko je ubio Pukanića i po čijem nalogu?

Koliko je ljudi slavilo i veličalo Zavadlava?

Ajde, dogodio vam se diktator Aleksandar. Može se razumijeti, dogodi se. Ali dogodio vam se i Tito, također diktator pa Milošević pa sada Vučić. Ebiga, kad se isti obrazac ponavlja non-stop, nije baš da ga možeš zvati slučajnošću ili ružnim incidentom. ;)
ACO diktator? Ma bio je PREDOBAR za ova primitivna 'ljudožderska' balkanska plemena! :rotf:
Znamo kako nam se dogodio Tito: Staljin nam uvalio toga antisrpskog ZLOČINCA. Milošević je bio produkt Titovog režima, kao i Vučić, ali sa ciljem popravka stanja Srba u toj truloj Šugoslaviji!

Kriminalci u Hrvatskoj nemaju veze s državom? Prvi put čujem. A što je onda pola Plenkovićevih ministara koji imaju pogodnosti besplatnog smještaja u Remetincu?
To je lupetanje iz žute štampe. Plenkovićeva su 3 ministra optužena- ne osuđena- za korupciju. To je ništa u usporedbi s ministrima u drugim zemljama, od Francuske i Italije do Njemačke.

Plus to da valjda po n-ti puta trebam objašnavati- imam li posla s idiotima?- da to nema veze s kriminalom tipa mafijaških ubojstava, naručenih likvidacija i trgovinama narkoticima.

U pravu si. To nije bio kriminalni banditizam, već akt veleizdaje. Baš kao Sanaderova predaja/prodaja INA-e Mađarima.

Poslednja izmena:
Da je... :roll: :lol: Da je moja baba muško, zvala bi se Duško. :kafa:

To je lupetanje iz žute štampe. Plenkovićeva su 3 ministra optužena- ne osuđena- za korupciju. To je ništa u usporedbi s ministrima u drugim zemljama, od Francuske i Italije do Njemačke.

Plus to da valjda po n-ti puta trebam objašnavati- imam li posla s idiotima?- da to nema veze s kriminalom tipa mafijaških ubojstava, naručenih likvidacija i trgovinama narkoticima.
Baš se pitam ko je idiot? Svi oni koji su glasali za HDZ pa Hrvatska ima na vlasti sudski OSUĐENU stranku kao kriminalnu organizaciju!? To je valjda PRVI put u istoriji da je neka vlast još za 'života' osuđena tako... i nikom ništa... život teče dalje... :rotf::rotf:

U pravu si. To nij bio kriminalni banditizam, već akt veleizdaje. Baš kao Sanaderova predaja/prodaja INA-e Mađarima.
Glupost. Prvo- to se nije nikad zbilo. Drugo- da se zbilo, to bi bilo sjajno jer bi hrvatski kapital bio u hrvatskim rukama. Komentari su bili da je 200 obitelji previše za Hrvatsku, da bi 20 bilo previše.

No- to je izmišljotina. Mit. laž.

https://www.vecernji.hr/vijesti/kako-je-nastao-hrvatski-mit-o-200-obitelji-1171131

Kako je nastao hrvatski mit o 200 obitelji​

Sanaderova prodaja INE je čin izdaje i s tim se slažem. Račan prvo, a onda Sanader su to napravili. Plenković je probao sve da to vrati, no Švicarci, korumpirani, su ga spriječili, pa oko INE moramo raditi sve da blokiramo Mađare i da ih cijedimo na drugi način, kao što radimo oko LNG.

Back