U utorak proglasenje epidemije gripa H1N1! U Srbiji sigurno preko 300.000 bolesnih?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
6356525145252.jpg


samo uZIVAjte z:D
 
Dosad je od gripa umrlo 7 ljudi u Srbiji...

Pa sta? Vise ljudi je poginulo u saobracaju za isto vreme.
Sto ne proglase epidemiju pogibija u saobracaju? Eto nama zime, hladnog vremena, zamagljenih prozora, magle, nepaljenja svetla u sumrak, dosadne kise, snega...

I svih sedam su bili sa teskim stanjem kad su konacno dosli. Nego, da se druzimo sa limunadom, vitaminom C, paprikama i pomorandzama. Pa i ako nam dodje grip - nista strasno.
A buka na televiziji kao da ce da umre 100 miliona ljudi.
 

nezeljeni efekti su da ti se smanji iteligencija 10%...mozda je smesno ali kod neke dece...znam taj primer dolazi do toga da dete istrcava na ulicu i vristi iz sveg glasa iz cista mira...pa vi vidite...
ja se necu vakcinisati mada dok ta vakcina dodje do nas virus ce i nestati...i samo da vas obavestim da mi je drug iz Nemacke rekao da se ministri, lekari itd. vakcinisu ispitanom a ostalo stanovnistvo ne ispitanom vakcinom...pa vi vidite...

i hocete li se vakcinisati?ali iskreno odgovorite!:think:
 
nezeljeni efekti su da ti se smanji iteligencija 10%...mozda je smesno ali kod neke dece...znam taj primer dolazi do toga da dete istrcava na ulicu i vristi iz sveg glasa iz cista mira...pa vi vidite...
ja se necu vakcinisati mada dok ta vakcina dodje do nas virus ce i nestati...i samo da vas obavestim da mi je drug iz Nemacke rekao da se ministri, lekari itd. vakcinisu ispitanom a ostalo stanovnistvo ne ispitanom vakcinom...pa vi vidite...

i hocete li se vakcinisati?ali iskreno odgovorite!:think:

Људи, немојте којекакве теорије завере овде износити, ово су озбиљне ствари у питању. Тренутно покушавам да дођем до РЕАЛНИХ ЧИЊЕНИЦА везано за ову вакцину.

ПИТАЊЕ ЈЕ: ПРИМИТИ ИЛИ НЕ ПРИМИТИ ВАКЦИНУ ?

Дајте аргументе за ЗА и ПРОТИВ.

Имам здравствених проблема, морам да примим ову вакцину, и онда дођем овде и читам нон-стоп како су вакцине непроверене, неисправне итд....

Не знам више шта је истина а шта је лаж.
 
po mirijevu je mnogo dece pod temperaturom, deo je bio kod doktora za vikend. pronose se glasime da je moguce privremeno zatvaranje osnovne skole despot stefan.

meni cerka ima temperaturu treci dan, a sedimo vec dva dana svi u kuci. sta ce biiti...videcemo

Шта заправо значе ове мере, проглашење епидемије, да ли то значи да треба да носимо маске, и које све институције неће радити ?

Да ли ће се постепено све затворити поред биоскопа, позоришта...итд... и осталих места за "јавна окупљања" шта је још у плану да се затвори ?

Можда би Тихи могао на ово да нам одговори...:think:
 
Људи, немојте којекакве теорије завере овде износити, ово су озбиљне ствари у питању. Тренутно покушавам да дођем до РЕАЛНИХ ЧИЊЕНИЦА везано за ову вакцину.

ПИТАЊЕ ЈЕ: ПРИМИТИ ИЛИ НЕ ПРИМИТИ ВАКЦИНУ ?

Дајте аргументе за ЗА и ПРОТИВ.

Имам здравствених проблема, морам да примим ову вакцину, и онда дођем овде и читам нон-стоп како су вакцине непроверене, неисправне итд....

Не знам више шта је истина а шта је лаж.





Ne bih da se ponavljam ali ipak poslusaj medicinske eksperte ovde sa foruma i ima vrlo brzo Bog da te vidi.
Ako ti neko navaljuje od medicinskih radnika da primis vakcinu ti mu kazi da je rekao Titus da je vakcina ustvari Zig zveri,
koju su jevreju namenili zbog radi depopulizacije stanovnistva i sve ce biti u redu?!
 
Pa sta? Vise ljudi je poginulo u saobracaju za isto vreme.
Sto ne proglase epidemiju pogibija u saobracaju? Eto nama zime, hladnog vremena, zamagljenih prozora, magle, nepaljenja svetla u sumrak, dosadne kise, snega...

I svih sedam su bili sa teskim stanjem kad su konacno dosli. Nego, da se druzimo sa limunadom, vitaminom C, paprikama i pomorandzama. Pa i ako nam dodje grip - nista strasno.
A buka na televiziji kao da ce da umre 100 miliona ljudi.
Pa buka se pravi sto svesno, bas radi dizanja panike, sto zbog poznate inercije naseg haosa i javasluka. :mrgreen: Ali juce se nekom najzad omaklo priznanje i da su svi smrtni slucajevi usledili kod hronicnih bolesnika. Inace, grip ko grip. Sto smo i do sad radili za opstu preventivu i higijenu samo da nastavimo.
 
Ne bih da se ponavljam ali ipak poslusaj medicinske eksperte ovde sa foruma i ima vrlo brzo Bog da te vidi.
Ako ti neko navaljuje od medicinskih radnika da primis vakcinu ti mu kazi da je rekao Titus da je vakcina ustvari Zig zveri,
koju su jevreju namenili zbog radi depopulizacije stanovnistva i sve ce biti u redu?!

Ili zavera ljudi reptila.

Ko je u ugrozenim grupama taj treba da primi vakcinu, ostali kako hoce.
 
Људи, немојте којекакве теорије завере овде износити, ово су озбиљне ствари у питању. Тренутно покушавам да дођем до РЕАЛНИХ ЧИЊЕНИЦА везано за ову вакцину.

ПИТАЊЕ ЈЕ: ПРИМИТИ ИЛИ НЕ ПРИМИТИ ВАКЦИНУ ?

Дајте аргументе за ЗА и ПРОТИВ.

Имам здравствених проблема, морам да примим ову вакцину, и онда дођем овде и читам нон-стоп како су вакцине непроверене, неисправне итд....

Не знам више шта је истина а шта је лаж.
Tesko ces doci do realnih cijenica, i tesko je savetovati bez konkretnog uvida. Ne znam, ja mislim da oni koji su inace skloni gripovima mozda treba da prime vakcinu, ostali, kako ko. Sigurno je da u trenutku primanja vakcine trebas biti potpuno zdrav od nekih prehlada i stanja nalik samom gripu. U ostalim slucajevima zdravstvenih problema konsultovati nekog lekara u kog imas poverenja. :think:
 
Siguran sam da neću primiti vakcinu.Kod mog klinca u školi je sve normalno.Samo jedno dete ima malu prehladu.

Како си толико сигуран ? Мислим, због чега си тако одлучио ? Можда си здрав, имаш добар имунитет. Сада још није наступило драматично стање, али видећеш касније. Лако је рећи и шалити се, а кад дође час....
 
Ne bih da se ponavljam ali ipak poslusaj medicinske eksperte ovde sa foruma i ima vrlo brzo Bog da te vidi.
Ako ti neko navaljuje od medicinskih radnika da primis vakcinu ti mu kazi da je rekao Titus da je vakcina ustvari Zig zveri,
koju su jevreju namenili zbog radi depopulizacije stanovnistva i sve ce biti u redu?!

Их сад Драгоше, нисам теоретичар завере, само желим знати зашто су неки ЗА а неки ПРОТИВ ? Једни су сигурно у праву....:think:
 
ima velika tema na podforumu zdravlje

Епидемија вируса H1N1-свињски грип

Ма знам да има, али тамо само причају о медицинском лечењу (класична медицина - боли ме глава - ево ти таблета), а овде је на политици мало "просвећенији свет"....;)
 
Pa buka se pravi sto svesno, bas radi dizanja panike, sto zbog poznate inercije naseg haosa i javasluka. :mrgreen: Ali juce se nekom najzad omaklo priznanje i da su svi smrtni slucajevi usledili kod hronicnih bolesnika. Inace, grip ko grip. Sto smo i do sad radili za opstu preventivu i higijenu samo da nastavimo.

ево опет завере, ја људи не знам у шта да верујем...:eek:
 
Ja do malopre bio na rodjendanu i borio se protiv krmeceg gripa,sa domacom mucenicom,a posle presao na spricer..sta ce da bidne ,videcemo...:rumenko:

Sada malo ozbiljno,ima mnogo kontraverzi oko tog gripa ,jedni savetju da se primi vakcina,drugi ne...tja...ja cu se najverovatnije vakcinisati najpre protiv obicnog,a posle ako bas bude mnogo obolelih i protiv krmeceg...
 
BROJ obolelih od novog gripa povećava se iz sata u sat. U nedelju je virus H1N1 pokosio još dva života! Za sada crni bilans svinjskog gripa je sedam žrtava.
Ali, epidemiolozi kažu da je ovo što se sada dešava samo blagi talas. Pravi epidemijski udar tek nas očekuje, u januaru ili februaru! Od gripa je zvanično, prema potvrdama iz “Torlaka”, obolelo 244 ljudi, a za još devet uzoraka se čeka nalaz.
Već u utorak bi mogla da bude doneta odluka da li će na teritoriji čitave Srbije biti proglašena epidemija novog gripa.

http://www.novosti.rs/code/navigate... <br/> za 10 minuta!&kword_add=svinjski grip
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top