U Turskoj uhapsen hirurg koji je vadio organe Srbima u Pristini!

38283.jpg

Trebalo je da ostavis ceo tekst sa linkom, ja sam htela da otvorim upravo ovu temu, ali, dobro je da je uhapsen, mada se pribojavam da ce Turci popusititi pritisku velikih sila i pustiti ga..
 
Meni nije jasno kako se nelegalne operacije sa klinike "medikus" koja je pod istragom duze vreme ovde na Kosovu, ne zato sto su ti organi bili srpski, vec nezakonite su bile operacije, poistovecuju sa organima koji su uzimani Srbima u tzv. "zutoj muci"? A to sto se doktor proglasava Thacijevim vampirom, to ne bih komentarisao. Ipak je "kurir" u pitanju.

Mislis - ipak je Taci u pitanju :mrgreen:
 
Meni nije jasno kako se nelegalne operacije sa klinike "medikus" koja je pod istragom duze vreme ovde na Kosovu, ne zato sto su ti organi bili srpski, vec nezakonite su bile operacije, poistovecuju sa organima koji su uzimani Srbima u tzv. "zutoj muci"? A to sto se doktor proglasava Thacijevim vampirom, to ne bih komentarisao. Ipak je "kurir" u pitanju.

Ma naivna ta Turska, nasjeda Kuriru!
 
Sad ce Vuckovic i Bruno Vekaric da urgiraju da ga puste .
Inace , ne bi im bilo prvi put . Bruno je hrvat , pa je to normlno, i tu je nenormalan samo onaj koji ga je tu postavio . Al onaj ukcevic ,... stvarno mu ne bi bilo prvi put da moli za oslobadjanje nekog koje kasapio srbe , pred nekim stranim sudom .

vekariću nije mesto tu gde je.
 
Mislis - ipak je Taci u pitanju :mrgreen:

"Kurir" kao "Kurir", daju naslov koji je privlacan mamac za klenove, a u tekstu nista. Na osnovu cega je Turcin nazvan "tacijevim vampirom"?
Kao sto rekoh sinoc, ovi iz "Medikusa" su pod istragom,i nadam se da ce plati za svaku nelegalnu izvedenu operaciju. Ja sam cuo da su neke ljude otvarali i zatvarali, samo da bi im uzeli po par hiljada eura, jer su "spasili" coveka.
 
Meni nije jasno kako se nelegalne operacije sa klinike "medikus" koja je pod istragom duze vreme ovde na Kosovu, ne zato sto su ti organi bili srpski, vec nezakonite su bile operacije, poistovecuju sa organima koji su uzimani Srbima u tzv. "zutoj muci"? A to sto se doktor proglasava Thacijevim vampirom, to ne bih komentarisao. Ipak je "kurir" u pitanju.

ista banda, isto pleme je u pitanju. Jasnije?
 
ista banda, isto pleme je u pitanju. Jasnije?

Naivci se pale na naslove, a vest sa jednog drugog mesta, na zalost nema senzacionalan naslov kao "Kurirov" naslov je...
Uhapšen lekar osumnjičen za trgovinu organima

Turska policija privela u Istanbulu Jusufa Sonmeza zbog sumnje da je učestvovao u operacijama na Kosovu u kojima su vađeni organi kao deo međunarodne mreže trgovaca ljudskim organima, javila turska agencija Anadolija.
Grad: Istanbul Tužilac EU Džonatan Ratel je izjavio prošle sedmice da je velikom broju siromašnih ljudi, koji su dolazili iz inostranstva na Kosovo, obežavano da će dobiti novac u zamenu za bubreg. Oni bi pristajali na operacije, a organi su potom ilegalno prodavani.Ratel je naveo da je Sonmez imao ključnu ulogu kao glavni hirurg u operacijama koje su izvođene na jednoj privatnoj klinici blizu Prištine.
Na zalost nekih forumasa ovde se spominje samo optuzeni hirurg, a ne i licnost koja ce privuci naivce da kupe novine.
http://vesti.aladin.info/2011-01-12/525220-uhapšen-lekar-osumnjičen-za-trgovinu-organima
 

Back
Top