U toku sumanuti lov na "domace izdajnike i strane placenike" u zapadnim zemljama

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.685
M. Stefanov: U tijeku je sumanuta borba protiv 'teoretičara ...
Svako mišljenje o Covidu-19, koje odudara od onog službenog, proglašava se aktom luđaka
Histerični progon teoretičara zavjera o koronakrizi potiče sumnje da se nešto skriva od javnosti i umanjuje autoritet državnih institucija i međunarodnih organizacija, prije svega WHO-a. On ima potencijal nanošenja velike štete u borbi protiv pandemije Covida-19 te javnozdravstvenih i ekonomskih posljedica
Javnozdravstvena i gospodarska kriza prouzročena pandemijom Covida-19 u prvi je plan medijski progurala fenomen tzv. teorija zavjera. Iako je on uvijek postojao u medijskom prostoru i javnosti, globalna koronakriza zbog propitivanja načina njezina nastanka i porijekla samoga virusa, uzdigla je narativ o teorijama zavjera do histeričnih razmjera. Praktički tko god postavi bilo kakvo disonantno pitanje, ili još strašnije, tezu o porijeklu i razvoju virusa i pandemije koja se ne uklapa u zadani informacijski okvir, riskira biti proglašen teoretičarom zavjere, neprijateljem koji širi tzv. lažne vijesti i dezinformacije. Počeo je zapravo pravi lov na „teoretičare zavjera“ i sve one koji postavljaju suvišna pitanja o istini koju su formulirali Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) i vlade pojedinih država. S Twittera se brišu proskribirani profili, Facebook i sve ostale platforme također eliminiraju takve sadržaje. Takva reakcija WHO-a, nacionalnih vlada i tijela, koja na razini država provode mjere borbi protiv pandemije koronavirusa te posebice Europske unije u cjelini, samo dodatno pobuđuju sumnje u istinitost ustoličenih istina i potiče nova pitanja, čije tvorce ili one koji ih prenose automatski utjeruju u sve veći krug teoretičara zavjere i dezinformatora. Tako je nastao začarani krug koji vodi općoj histeriji i koji u konačnici može nanijeti više štete na javnozdravstvenom planu i borbi protiv pandemije Covida -19 nego da se zdravstvena tijela javnosti posvete svojim na činjenicama utemeljenijim priopćenjima i ostave medijskog proganjanja teoretičara zavjere. Na ovaj način svoj već poljuljan autoritet, između ostalog i povlačenjem najveće svjetske sile SAD-a iz Svjetske zdravstvene organizacije koje stupa na snagu 6. srpnja slijedeće godine, samo još više srozavaju. Bilo bi idealno kada bi se međunarodni i nacionalni subjekti zaduženi za tu borbu, prije svega WHO, uistinu prihvatili svog posla umjesto proganjanja onih koji postavljaju često i utemeljena pitanja, i onih koji iz raznih razloga medijski promiču svoje teze o porijeklu i tijeku koronakrize.
nista novo...
1596616632373.png

Da li je na vidiku jos jedna kataklizma totalitarizma :super:
 
Otkriće se, brzo, da je ovo velika prevara.
Npr. prošle godine je umrlo duplo više ljudi
od običnog gripa nego ove od korone.
10x više ljudi je umrlo od gladi.

Sve je ovo, ustvari, priprema ljudi za čipovanje,
i još gore, ubacivanje nano čestica u krvotok.
U sprezi sa 5G antenama (5G tehnologija je vojno oružje za razbijanje demonstracija i kontrolu uma ljudi).
Teorija zavere ???
Nadjite i pogledajte film "Žig Zveri 1"

Šta se desi kada se postave 5G antene:
1. Pobegnu sve ptice koje ne stradaju odmah
2. Uginu sve pčele (Ne treba se biti Tesla da se shvati šta to znači
Zašto seku svi drveće u blizini?
Smeta signalu koji prolazi kroz armirani beton ?
NE.
Seku da se ne vidi koliko brzo će se to drveće osušiti.

Satanisti su u velikoj ofanzivi.
Ovo prskanje avionima bez oznaka ?
Komtrejčersi ?
=> Uništavanje zemljišta da bi uspevala samo GMO (Monstat) hrana

Korona virus?
Pratite, od Vuhana do Italije:
Korona bukti samo u oblastima pokrivenim 5G mrežom.
 
Ne moze nas ni Bil Gejts ni masoni niti vladari iz senke da zaj.ebu. Opste je poznato da smo mi Srbi najpametniji, a da najvatrenije raspravljamo o stvrima o kojiima ne znamo apsolutn tno nista. Ajmo od ovog prvog da je kokrona velika laz. Ja racunam da je korona samo dosla u Srbistan ili slicne drzave, pa da sumnjao da je to neka velika prevara. Ali ima boljih drzava i nesto pametnijih naroda od naseg, naroda i politicara koji razmisljaju racionalno i ne vode se strastima i strahovima.

I svi su imali neke mere, neka ogranicenja, u svim tim drzavama ekonomije trpe ozbiljne gubitke, a samim tim i stanovnici osecaju te ekonomske posledice na sopstvenoj kozi. I sada da mi neko kaze ko to moze da zaj.ebe jednu Merkelovu ili Borisa Dzonsona ilii mnoge druge da kao politicari "pucaju u kolena" sopstvenoj ekonomiji zarad nekog izmisljenog virusa.

Ali ajde Dzonson, Makron, Merkelova su u ocima Srbina sa cetiri razreda osnovne deo tog establismenta, te vladavine iz senke. Ali kako onda zaje-base Orbana, Putina, onog Kineza i slicne. Pa i te zemlje trpe ozbiljne ekonomske posledice.

A ovde cak nisam ni pomenuo zdravstvene implikacije, jer ocigledno ljudi nemaju nekog bliskog ko je od ovoga preminuo. I da se razumemo, ovo nije najsmrtonosniji virus koji se pojavio, ali jeste tezak virus jer se lako siri. Onda svi pohrle u zdravstvene ustanove i blokiraju zdravstveni sistem, sto je u sustini najveca opasnost ovog virusa. Mi smo uspeli da taj prvi talas izbegnemo onim policijskim casovima i zatvaranjem penzionera, ali i tada se broj zarazenih penjao skoro do 300. Kada je to popustilo u ovom drugom talasu ili drugom piku prvog talasa, priblizavali smo se cifri od oko 500 zarazenih. Naravno, manji broj je zahtevao bolnicko zbrinjavanje,ali opet dovoljno da se za kratko vreme popune kapaciteti. U prevodu, ovaj virus je pokazao koliko su zdravstveni sistemi i najbogatijih zemalja krhki pred pandemijama gde se veliki broj ljudi zarazi u kratkom periodu.

Inace bas bih voleo da vidim sve te teoriije zavere tamo pred kraj Prvog svetskog rata i pojave "spanske groznice", koja je satrla stotine miiliona ljudi. Da li bi se i tada neki Srbin nasao pametan da mudruje kako je to velika prevara koja je ubacena da bi se kontrolisalo stanovnistvo.

O 5G mrezi tek nemam reci. Meni samo nije jasno kako je Srbin cekao taj broj 5 da izadje, kako mi nismo raskrinkali veliku zaveru kada se pojavila 1G, 2G, 3G i 4G mreza. Ali evo sada 5G i to je propast. Kada tehnika uznapreduje i kada se pojavi 6G mreza, mislim da ce pojedini sa ovog foruma bezati u katakombe.

Inace to je pokusaj da se svi spijuniramo, jer svi zele da znaju sta mi radimo u nasoj sobi, kakve slobodoumne misle imamo i kakve akcijie planiramo. Mislim da, ako se ustanovi da je 5G mreza pokusaj spijunaze i kontrole, da ce to biti promasena investicija, posebno u Srbiji. Inace kada je spijunaza i kontrola u pitanju, nisu potrebne nikakve tajne mreze, dovoljni su fejs, viber, tviter, tik-tok i jos par tih drustvenih mrezica i viise od 90 odsto ljudi svojevoljno, bez ikakvog nagovora, postavljaju bukvalno sve iz privatnog zivota. Najveca zavera protiiv covecanstva, ako postoji, onda je to "lajk". Za jedan "lajk" ljudi su spremni na drustvenim mrezama da prodaju svoju porodicu, da postave bukvalno svoje najintimnije misli, tajne i zelje, uz sve one druge retardirane stvari koje se inace postavljaju.

Kada su vakcine u pitanju, zaista ne bih voleo da budu obavezne i to ne zato sto im ne verujem, vec zato sto treba prepustiti ciika Darvinu da malo proseje ovaj bolesni svet. Jednostavno evolucija je prezivljavanje najsposobnijih i najprilagodljivijih. Nemoj da se vakcinises na koronu, na morbile, na decju paralizu i prihvati sve moguce posledice koje iz toga proisteknu. I naravno, nemoj svojim retardiranim ponasanjem da ugrozis druge, to je jedini uslov. I verujem da ce evoluciija zaista onda uraditi ono sto treba da uradi.

Cudi me samo kako se vec neko vreme ne pominje HAARP, jer on je bio glavna preokupacija neko vreme, a ova kisa od sinoc ne prestaje.
 
Poslednja izmena:
Ne moze nas ni Bil Gejts ni masoni niti vladari iz senke da zaj.ebu. Opste je poznato da smo mi Srbi najpametniji, a da najvatrenije raspravljamo o stvrima o kojiima ne znamo apsolutn tno nista. Ajmo od ovog prvog da je kokrona velika laz. Ja racunam da je korona samo dosla u Srbistan ili slicne drzave, pa da sumnjao da je to neka velika prevara.
Dobro a sto se samo ovi tvoji Nemci/Englezi/Belgijanci digli protiv maski, u Srbistanu niko nista :think:
 
Pa nisu, tamo protestuju a ovde ne. Tamo su u vecem broju. Pomiri se s tim, znam da je tesko prihvatiti.

Prihvatiti da je virusan lazan, kao neko ko je bio pozitivan i neko kome je kolega preminuo od korone, to ne mogu. Moze da se diskutuje da li su maske i koliko delotvorne, dok ne moze da se diskutuje da li je distanca delotvorna. Da diskutujem da je 5G mreza, o kojoj mnogi ne znaju nista, diirektno povezana sa virusom, to mi je nivo rasprave sa nekim ko misli da je zemlja ravna.

Za vakcine mogu da razumem da ljudii mogu biti zabrinuti, ali kako je moguce da su nasi roditelji nas bez problema vakinisali, a mi danas imamo takav strah. A kada je ovde biila epidemija variole, za par nedelja vakcinisano vise od 20 miliona jugoslovena. Nikoga niko nije pitao da li hoces ili neces, jer zdravlje nacije je u pitanju. Ali danas je to podignuto na nivo filozofske rasprave.
 
...Ali danas je to podignuto na nivo filozofske rasprave.
Podignuto je na nivo autosovinizma...
Inace bas bih voleo da vidim sve te teoriije zavere tamo pred kraj Prvog svetskog rata i pojave "spanske groznice", koja je satrla stotine miiliona ljudi.
Spanska groznica je, inace, dobila naziv po tome sto su jedino spanski mediji izvestavali da postoji :p
 
Podignuto je na nivo autosovinizma...

Spanska groznica je, inace, dobila naziv po tome sto su jedino spanski mediji izvestavali da postoji :p

Za spansku groznicu naravno da znam, Spanija jedina izvestavala jer je bila neutralna u Prvom svetskom ratu, a drugi da ne bi odavali protivniku stvarno stanje stvai, ali nije relevatno za ovu raspravu. Ovo ostalo jeste.

Smatram da ima mnogo ozbiljnijih drzava, mnogo jacih i ozbiljnijih lidera od nasih koji su u usli u borbu protiv korone. Ako nama u Srbiji neko moze nesto da podmetne, pa ne moze celom svetu, da vozaju 7 milijardi ljudi. Dakle rasprava da li je korona realna ili ne za mene je idiotska. A o 5G mrezi najmanje su govorili eksperti, uvek su se nasli ljudii sa nekim drugim zanimanjima ili bez nekog jaceg obrazovanja da najvatrenije zastupaju stav da je u pitanju neki pokusaj spiijunaze i kontrole ljudii. A u isto vreme imas drustvene mreze gde vecina ljudi sama ostavlja licne podatke i sve drugo sto bi inace vatreno stitili od velike zle 5G mreze,
 
Kada su vakcine u pitanju, zaista ne bih voleo da budu obavezne i to ne zato sto im ne verujem, vec zato sto treba prepustiti ciika Darvinu da malo proseje ovaj bolesni svet. Jednostavno evolucija je prezivljavanje najsposobnijih i najprilagodljivijih. Nemoj da se vakcinises na koronu, na morbile, na decju paralizu i prihvati sve moguce posledice koje iz toga proisteknu. I naravno, nemoj svojim retardiranim ponasanjem da ugrozis druge, to je jedini uslov. I verujem da ce evoluciija zaista onda uraditi ono sto treba da uradi.

Cudi me samo kako se vec neko vreme ne pominje HAARP, jer on je bio glavna preokupacija neko vreme, a ova kisa od sinoc ne prestaje.
Еволуција не познаје "најспособније", управо су најспособнији део "болесног света". Они ће се свакако заштитити од сваке епидемије, и чекати преживеле најприлагодљивијих, од којих ће генетским инжињерингом, или некако друкчије, преузети имунитет.

Човек се одвојио од природе, и за њега више не важе закони еволуције, јер сам креира животно окружење, додуше ко може.

За твоју информацију, и Хитлер је имао исто схватање, али мрзело га да чека природу да учини своје, па јој је помогао.
 
Еволуција не познаје "најспособније", управо су најспособнији део "болесног света". Они ће се свакако заштитити од сваке епидемије, и чекати преживеле најприлагодљивијих, од којих ће генетским инжињерингом, или некако друкчије, преузети имунитет.

Човек се одвојио од природе, и за њега више не важе закони еволуције, јер сам креира животно окружење, додуше ко може.

За твоју информацију, и Хитлер је имао исто схватање, али мрзело га да чека природу да учини своје, па јој је помогао.

"Covek se odvojio od prirode" rece Zofr iz svoje sobe gde koristi verovatno bezicni internet 4G mrezu sa svog kompa, tableta, telefona...

Hitler sta god da je mislio nije dobro iskalkulisao, jer su oni koje je zeleo da istrebi i dalje zivi, a neki bi rekli i najjaci ikada. Ali on se nikako ne treba koristiti u razgovoru o evoluciji.

Ali ajde, posto smo mi Srbi tradicionalno najpametniji, onda da mi koristimo ove nase tradicionalne rakiju i beli luk-lekove. Da nam tinkture za najteze bolesti pravi Miroljub Petrovic. Kome vise trebaju bolnice i doktorii kada je sve ionako jedna velika prevara.
 
Ako nama u Srbiji neko moze nesto da podmetne, pa ne moze celom svetu, da vozaju 7 milijardi ljudi. Dakle rasprava da li je korona realna ili ne za mene je idiotska.
Opet se gubis, tipican autosovinisticki fanatik bez osecaja za surovu realnost :lol:. Upravo si ti 'zatucana Srbenda' kakve navodno prozivas projektujuci se. Ta rasprava je aktuelna u najrazviijenijem delu sveta, da ponovim, kao i mnoge druge pseudoteorije koje su nam stigle sa Zapada (a koje su i dalje daleko zastupljenije tamo nego kod nas, kao kemtreljsi).
Kljucini problem u Srbiji je vezanost za engleski jezik i posledicna apsorpcija propagande koja se na njemu plasira putem interneta i ostalih medija.
Pa i sam izraz 'teorija zavere' ne postoji nigde osim u engleskom jeziku.
 
Poslednja izmena:
"Covek se odvojio od prirode" rece Zofr iz svoje sobe gde koristi verovatno bezicni internet 4G mrezu sa svog kompa, tableta, telefona...

Hitler sta god da je mislio nije dobro iskalkulisao, jer su oni koje je zeleo da istrebi i dalje zivi, a neki bi rekli i najjaci ikada. Ali on se nikako ne treba koristiti u razgovoru o evoluciji.

Ali ajde, posto smo mi Srbi tradicionalno najpametniji, onda da mi koristimo ove nase tradicionalne rakiju i beli luk-lekove. Da nam tinkture za najteze bolesti pravi Miroljub Petrovic. Kome vise trebaju bolnice i doktorii kada je sve ionako jedna velika prevara.
У том смеру, нисам ја размишљао, већ ти.

Дарвинизам је инспирисао будуће расне теорије и идеологије, управо о способним, којим имају право да преживе.

Мали цитат његових речи:

"U skoroj budućnosti, koja možda neće potrajati ni stoljećima, rase civiliziranih ljudi u potpunosti će sa lica Zemlje izbrisati divlje rase i preći na njihova područja. S druge strane, čovjekoliki majmuni će (...), isto tako, nesumnjivo, biti eliminirani. Na taj način doći će do širenja praznine između čovjeka i njegovog najbližeg srodnika. Zahvaljujući tome, opstat će rase koje su čak civiliziranije od trenutnih evropskih rasa i majmuni babunske vrste koji su zaostaliji čak i od današnjih crnaca, australskih domorodaca i gorila."
 
Opet se gubis, tipican autosovinisticki fanatik bez osecaja za surovu realnost :lol:. Upravo si ti 'zatucana Srbenda' kakve navodno prozivas projektujuci se. Ta rasprava je aktuelna u najrazviijenijem delu sveta, da ponovim, kao i mnoge druge pseudoteorije koje su nam stigle sa Zapada (a koje su i dalje daleko zastupljenije tamo nego kod nas, kao kemtreljsi).
Kljucini problem u Srbiji je vezanost za engleski jezik i posledicna apsorpcija propagande koja se na njemu plasira putem interneta i ostalih medija.
Pa i sam izraz 'teorija zavere' ne postoji nigde osim u engleskom jeziku.
Upravu si... Teoreticara zavere ima svuda... Kada se vi samo docepate vlasti sve cete sjebati... Vrlo brzo ce se na trpezama naci ljudsko meso, jer nema sta drugo... Izurcemo kao dinosaurusi...
 
Opet se gubis, tipican autosovinisticki fanatik bez osecaja za surovu realnost :lol:. Upravo si ti 'zatucana Srbenda' kakve navodno prozivas projektujuci se. Ta rasprava je aktuelna u najrazviijenijem delu sveta, da ponovim, kao i mnoge druge pseudoteorije koje su nam stigle sa Zapada (a koje su i dalje daleko zastupljenije tamo nego kod nas, kao kemtreljsi).
Kljucini problem u Srbiji je vezanost za engleski jezik i posledicna apsorpcija propagande koja se na njemu plasira putem interneta i ostalih medija.
Pa i sam izraz 'teorija zavere' ne postoji nigde osim u engleskom jeziku.

Kljucni problem je sto poremeceni umovi poput tvog, koji misle da se razumeju u sve, prihvataju mnoge informacije iz veoma sumnjivih izvora bez ikakvog filtera i kritickog sagledavanja. I onda dobijes jedinku koja smatra da u 5G antenama zive samii djavoli, da je ova korona epidemija jedna velika laz, da HAARP menja vreme, da je zemlja ravna i slicno.

A sve one koji ne razmisljaju poput tebe naziva autosovinistima, jer je po tvom misljenju izgleda odlika pravog Srbina da veruje u sve te retardirane bolestine koje promovises.

I molim te za kraj, objasni mi sta si zeleo ovim da kazes, ovo je tvoj citat:

"Pa i sam izraz 'teorija zavere' ne postoji nigde osim u engleskom jeziku"

Samo da vidim da li sam dobro shvatio, ti si mi bukvalno na SRPSKOM JEZIKU napisao da izraz "TEORIJA ZAVERE" ne postoji nigde osim u engleskom jeziku. O cemu mi dalje mozemo raspravljati majke ti.
 
Samo da vidim da li sam dobro shvatio, ti si mi bukvalno na SRPSKOM JEZIKU napisao da izraz "TEORIJA ZAVERE" ne postoji nigde osim u engleskom jeziku. O cemu mi dalje mozemo raspravljati majke ti.
Covek je upadljivo glup...
Mene na drugoj temi ubedjuje kako postoji nekakvih pet Bosanskih piramida, najvecih na svetu, a ono sto pod zemljom napravi voda kroz milenijume to su mu tuneli nekih starih civilizacija...
 
Upravu si... Teoreticara zavere ima svuda... Kada se vi samo docepate vlasti sve cete sjebati... Vrlo brzo ce se na trpezama naci ljudsko meso, jer nema sta drugo... Izurcemo kao dinosaurusi...
Privatna svojina je vec bila ukidana u proslosti. A ti si iz rodnog sela sigurno poneo uverenje da je i 'bogatstvo' od boga, kao sto sam naziv kaze?
Kljucni problem je sto poremeceni umovi poput tvog, koji misle da se razumeju u sve, prihvataju mnoge informacije iz veoma sumnjivih izvora bez ikakvog filtera i kritickog sagledavanja. I onda dobijes jedinku koja smatra da u 5G antenama zive samii djavoli, da je ova korona epidemija jedna velika laz, da HAARP menja vreme, da je zemlja ravna i slicno.
Sa kritickim filterom* verujes da se virus pojavio jer su Kinezi pojeli slepe miseve, da su 5g-Starlink sateliti lansirani zbog sirotinjskog interneta, da je za globalno zagrevanje kriv zli naftni lobi (jer je naglo postao pokvaren od kako su rezerve nafte na izmaku) ali je Greta na neki nacin ipak njihova marioneta, da oblik Zemlje nije misterija zato jer su ti iluminati nacrtali mapu ravne ploce na Fejzbuku :lol:
Sta reci...
*Trebalo bi razmisljati svojom glavom i imati originalne poglede na stvari, a ne klimati glavom na izmisljotine kako mejnstrim tako i alternativnih izvora, jer su podjednako manipulativni
Samo da vidim da li sam dobro shvatio, ti si mi bukvalno na SRPSKOM JEZIKU napisao da izraz "TEORIJA ZAVERE" ne postoji nigde osim u engleskom jeziku. O cemu mi dalje mozemo raspravljati majke ti.
Izraz 'conspiracy theory' je izmislila CIA nakon ubistva Kenedija za ono sto bi trebalo da je krivicni postupak. Ne znam koje godine je postao popularan u Srbiji, verovatno krajem devedesetih ili pocetkom dvehiljaditih.
Covek je upadljivo glup...
Mene na drugoj temi ubedjuje kako postoji nekakvih pet Bosanskih piramida, najvecih na svetu, a ono sto pod zemljom napravi voda kroz milenijume to su mu tuneli nekih starih civilizacija...
Ti si neuki debil koji ne zna nista ni o cemu, stvarno zalosno...
 
Poslednja izmena:
Privatna svojina je vec bila ukidana u proslosti. A ti si iz rodnog sela sigurno poneo uverenje da je i 'bogatstvo' od boga, kao sto sam naziv kaze?

Privatna svojina se apsolutno mora ukinuti, desavalo se u proslosti i da je ta opcija pobedila s

Sa kritickim filterom verujes da se virus pojavio jer su Kinezi pojeli slepe miseve, da su 5g-Starlink sateliti lansirani zbog sirotinjskog interneta, da je za globalno zagrevanje kriv zli naftni lobi (jer je naglo postao pokvaren od kako su rezerve nafte na izmaku) ali je Greta na neki nacin ipak njihova marioneta, da oblik Zemlje nije misterija zato jer su ti iluminati nacrtali mapu ravne ploce na Fejzbuku :lol:
Sta reci...

Izraz 'conspiracy theory' je izmislila CIA nakon ubistva Kenedija za ono sto bi trebalo da je krivicni postupak. Ne znam koje godine je postao popularan u Srbiji, verovatno krajem devedesetih ili pocetkom dvehiljaditih.

Ti si neuki debil koji ne na nista ni o cemu...

Kako ne znas koje godine je "conspiracy theory" dosla kod nas, pa valjda nijedne posto taj izraz, kako kazes "teorija zavere", postoji samo u engleskom jeziku. Nemoj molim te sad sam sebii da skaces u usta pa jednu retardiranu izjavu da menjas drugom. Budi makar konzistentan, kada si lud, budi tako do kraja.

O ovim ostalim temama, Greta je razmazeno deriste koje glumi neko ludilo, a koja u ovo ludo vreme dobija mesto u ludackim mejnstrim medijima. Strasne su stvari koje covek cini zivotnoj sredini, ali globalno zagrevanje nije jedno od njih. Toliko o tome da si m provalio moj psiihloski profil, sistem vrednosti, stavove i sliicno.

Na zalost ja sam tvoj provalio, vec posle otvaranja teme je jasno sa kakvom lobanjom imamo posla. Svakim upisom samo potvrdjujes ko si i sta si. Inace nemam niista protiv da sam debil kojii ne zna nista o nicemu, kao sto si napisao, dok god nisam kao ti, da tripujem da sam otkrio sve tajne sveta i da to propovedam po internetu kao najveci ekspert.

Sta sve vagina moze da izbaci to bre nije normalno.
 
O ovim ostalim temama, Greta je razmazeno deriste koje glumi neko ludilo, a koja u ovo ludo vreme dobija mesto u ludackim mejnstrim medijima. Strasne su stvari koje covek cini zivotnoj sredini, ali globalno zagrevanje nije jedno od njih. Toliko o tome da si m provalio moj psiihloski profil, sistem vrednosti, stavove i sliicno.
Da da u paketu sa precednikom lopuzom i izdajnikom. Greta je ekoloski aktivista kao svi ostali, tebi evo originalan tekst na engleskom pa vidi u koju kategoriju si svrstan :lol: https://orbitermag.com/flat-earth-and-climate-denial-why/
Kako ne znas koje godine je "conspiracy theory" dosla kod nas, pa valjda nijedne posto taj izraz, kako kazes "teorija zavere", postoji samo u engleskom jeziku. Nemoj molim te sad sam sebii da skaces u usta pa jednu retardiranu izjavu da menjas drugom. Budi makar konzistentan, kada si lud, budi tako do kraja.
Dosao je kao pomodarija, zajedno sa 'serovanjem', 'tagovanjem', 'smaranjem' isl. A zar nisam lepo naveo da je glavni srpski problem upravo oslanjanje na izmisljeno-propagandne pamflet-konstrukcije preuzete iz tog jezika od strane tabloidnih novinara:
Kljucini problem u Srbiji je vezanost za engleski jezik i posledicna apsorpcija propagande koja se na njemu plasira putem interneta i ostalih medija.
Inace nemam niista protiv da sam debil kojii ne zna nista o nicemu, kao sto si napisao, dok god nisam kao ti, da tripujem da sam otkrio sve tajne sveta i da to propovedam po internetu kao najveci ekspert.
To se nije odnosilo na tebe. Ti nigde nisi pisao da je prodaja suvenira i pljeskavica djavolja rabota i hohstapleraj, za razliku od kolege iznad :rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top