У току је "специјална операција – убијање Шешеља"

Neca1977

Ističe se
Banovan
Poruka
2.534
СРС: У току је "специјална операција – убијање Шешеља"

Правни саветник председника Српске радикалне странке (СРС) Војислава Шешеља, Борис Алексић, изјавио је данас да је озбиљно угрожено Шешељево здравље, као и да његов здравствени третман у Хашком трибуналу не задовољава основна медицинска начела.

Алексић је на конференцији СРС за новинаре рекао да Шешељ има проблеме са "аритмијама, тахикардијама, повишеним крвним притиском, али и третманом затворских лекара, који не задовољава основна начела медицинске етике и праксе".

Комитет за одбрану Шешеља добио је анализу угледних стручњака Руске академије науке под називом "Зауставити убијање Војислава Шешеља - специјална операција Хашког трибунала за убиство Шешеља улази у завршну фазу", рекао је Алексић.

Доктор Фалке лечио и Милошевића

Лекар у притворској јединици Трибунала и даље је др Паулус Фалке, који је имао улогу у убиству Слободана Милошевића, наведено је у анализи, чији је потписник проф. др Александар Мезјајев, истакао је Алексић.

Фалке је, како је наведено, са начелником затвора Мак Фаденом манипулисао с анализама крви Милошевића и неколико месеци крио информације о резултатима и одговоран за фалсификовање других информација, укључујући и вођење два картона о издавању лекова.

Независна медицинска експертиза може показати да су проблеми са срцем изазвани вештачки, а свако наметање резултата треба третирати као покушај скривања вештачких узрока погоршања срчане функције, навео је Мезјајев и додао да је неопходно мобилисати све ресурсе да би се спречило убиство, које се спрема.

Невероватно је да Трибунал, односно секретаријат тог суда одбија да изврши медицинску експертизу, коју је Претресно веће, којим председава судија Жан - Клод Антонети, наложило још у јулу, рекао је Алексић.

Траже смену начелника ВМА

Комитет за одбрану Шешеља поднео је захтев надлежним органима захтев за смену начелника ВМА генерал-мајора Миодрага Јевтића јер је одбио да одобри кардиологу др Здравку М. Мијаиловићу да пружи помоћ Шешељу, рекао је Алексић.

Пулс Шешеља у мировању је између 140 и 150 откуцаја у минуту што је фактор ризика за тромбоемболијске компликације, напрасне срчане смрти и даље погоршање функционалног стања срца, наведено је у анализи Специјалне болнице за срце и крвне судове "Острог".

У тој анализи затражено је ангажовање независног тима стручњака ради радикалног лечења и спречавања компликација са потенцијално фаталним исходом.

Из СРС су најавили да ће документа о здравственом стању предати амбасадору Русије у Београду Александру Конузину 28. септембра, ради захтева у Савету безбедности УН да се покрену питања здравља Шешеља, али и гашења Трибунала.
 
Želim mnogo uspeha onima koji sprovode pomenutu operaciju deratizacije.

29128-1.jpg


Mislis na ovo , ili na ubijanje 1500 dece i civila u Gazi ?
 
Želim mnogo uspeha onima koji sprovode pomenutu operaciju deratizacije.

Šta, to da ubijaju Šekija? Čak i kad bi bilo istina, ja bih skakao od radosti. Ta gamad nema opravdanje da živi.

Ја, то је сасвим нормално изјавити у еуропској србија кад припадаш тзв. елити.
И то за неког које отишао добровољно на гиљотину, пред убице које су иживљавале над народом Србије.
Мада није у сукладности са званићном политиком тзв. неовисне просрбије те да ће бити окаретерирано ко говор мржње,рећи ћу,
Гадите ми се, господине.:bljak:
 
Šta, to da ubijaju Šekija? Čak i kad bi bilo istina, ja bih skakao od radosti. Ta gamad nema opravdanje da živi.

Šta, to da ubijaju Šekija? Čak i kad bi bilo istina, ja bih skakao od radosti. Ta gamad nema opravdanje da živi.

А ти си сам себе позвао да одлучујеш ко има оправдање да живи или не живи ?!?!??!?!
И ти, такав, са таквим ставом, још имаш образа да икога називаш нацошем ?!??!???!?

Са таквом филозофијом, ти си ЈЕДНАКО фашиста(не нациста но фашиста) као и било који припадник истинских фашистичких организација.
 
quote_icon.png
Оригинал поставио Hungan
Želim mnogo uspeha onima koji sprovode pomenutu operaciju deratizacije.


quote_icon.png
Оригинал поставио Hungan
Šta, to da ubijaju Šekija? Čak i kad bi bilo istina, ja bih skakao od radosti. Ta gamad nema opravdanje da živi.

Сад мене интересује КАКО СЕ РАЧУНАЈУ ОВАКВЕ ИЗЈАВЕ - у говор мржње, у дискриминацију - ИЛИ ЈЕ НОРМАЛНО ДА ОВАЈ ИДИјОТ ДАЈЕ ОВАКВЕ ИЗЈАВЕ???

Алоооооооооо........ модерацијо.......... или зовите хитну помоћ или бришите ову дилеју..........
 
Сад мене интересује КАКО СЕ РАЧУНАЈУ ОВАКВЕ ИЗЈАВЕ - у говор мржње, у дискриминацију - ИЛИ ЈЕ НОРМАЛНО ДА ОВАЈ ИДИјОТ ДАЈЕ ОВАКВЕ ИЗЈАВЕ???

Алоооооооооо........ модерацијо.......... или зовите хитну помоћ или бришите ову дилеју..........

UPRAVO TAKO!


A PRVI "SKACE" KAD SU HOMOSEKSUALCI I OSTALI U PITANJU!
 
Ја, то је сасвим нормално изјавити у еуропској србија кад припадаш тзв. елити.
И то за неког које отишао добровољно на гиљотину, пред убице које су иживљавале над народом Србије.
Мада није у сукладности са званићном политиком тзв. неовисне просрбије те да ће бити окаретерирано ко говор мржње,рећи ћу,
Гадите ми се, господине.:bljak:


Kad vidim takve njegove komentare,shvatim citat iz Balkanskog spijuna:"Staljin vas je ubijao,al` vas nije dovoljno ubijao".
 
Ko ne voli Šešalja je ustaša?

Pa u Srbiji ima samo 5% onih koji ga vole, dilejo... :lol:

Наравно да не. Свако има право да из одређеног разлога не воли Шешеља.

Али оно што је овај господин Хунган написао то може само неко ко је усташа закрвављених очију или тотални психопата.
 

Back
Top