U Tisi se udavilo 15 kosovskih Albanaca?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

chat-nik

Ističe se
Poruka
2.416
Prištinski mediji jutros prenose da se grupi od 15 kosovskih Albanaca gubi svaki trag prilikom pokušaja ilegealnog prelaska iz Srbije u Mađarsku, ističući da postoji sumnja da su se utopili u Tisi.


Sumnja se da se grupa kosovskih Albanaca udavila između 14. i 16. oktobra dok su ilegalno prelazili granicu iz Srbije prema Mađarskoj. Davljenje najmanje 15 osoba je potvrdio kosovski Albanac koji je uhapšen protekle nedelje u Mađarskoj, tvrdeći da je preživeo potapanje barke u Tisi.
“Uhapšeni Agron Rama, rekao je da je zajedno sa još 18 ili 19 osoba bio u barci. Kada je barka počela da tone , on je uspeo da spase dvoje dece ali ne i svoju ženu”, rekla je Aljbana Bećiri, portparol Ministarstva spoljnih poslova Kosova.
Bećiri je takođe rekla da se MIP javno obratilo žiteljima Kosova "za koje se smatra da bi moglli da imaju članove porodice koji su nastradali, dok je ambasador Kosova u Beču otputovao za Mađarsku".

http://www.blic.rs/hronika.php?id=116836
 
Poslednja izmena od moderatora:
Al se vi lepo zabavljate:mrgreen::think:...Ipak je u pitanju 15 života:neutral:

..jeste..strasno je to ..ali 21-vi je vek, postoje i drugi nachini da se predje granica..a, i shto bi ilegalno odlazili sa kosova kad je tamo sada doyaya za shiptare..misim, jel' su nezavisni, jel' nema srba da ih tlache?..jel' ytreba da mi ih bude zhao?..jel' njima zhao za genocid i etnichko chiscenje nad mojim narodom?..meni zhao shto su onechistili sem kosmeta josh jednu srpsku reku..nek idu bre da se dave u nekoj drugoj zemlji..
 
nije uvreda ako uvreda u pitanju, ali na ovakvoj temi pokusavati biti duhovit... zato lepo na ignore i eliminises problem zauvek

Ти који се лицемерно исмеваш са свим српским жртвама и константно ниподаштаваш њихове личне и колективне трагедије, имаш најмање права да кукумавчиш у оваквим ситуацијама и позиваш се на људскост и хуманост!!!

@ТЕМА

Нек' им је лака земља!!!
Нико не заслужује смрт у потрази за бољим и срећнијим животом!!!
 
Rekao bih...Haron...
charon.jpg
 
Meni je ponekad bilo teško jednu osobu da držim na ignore-u a kamoli više,navikni se...Uostalom mnogi sa kojima si ranije imao konflikte su odavno banovani ili ne dolaze.Vidiš da ljudi koji te ne vole ima baš mnogo:roll:

sasvim je u "redu" da me ne voli neka osoba. cak i da me naziva raznim imenima, nismo deca, ali na ovakvoj temi da postavi naslov "vaterpolo reprezentacija kosova" ili da pokusava biti duhovit, to je znak cistog ... bolje da ne kazem cega
 
sasvim je u "redu" da me ne voli neka osoba. cak i da me naziva raznim imenima, nismo deca, ali na ovakvoj temi da postavi naslov "vaterpolo reprezentacija kosova" ili da pokusava biti duhovit, to je znak cistog ... bolje da ne kazem cega

ajde ne kukaj vise, ne priča se ovde o tebi...:rtfm:...nego da vidimo od čega su oni bežali i kome su dali pare za ovakav aranžman
 
Па зар је то реалност "neovisnog kosova" ? :sad2:

И зар преко "злочиначке" српске територије до бољег живота ?

шиптари , шиптари, нема више глупих срба да вас финансирају, а ви да нас кољете. Дошао ђаво по своје, нека, нека хехехе
 
Poslednja izmena:
Da, zalosno je da ljudi zavrse na ovakav nacin...Ko ih je prevozio camcem ???

Da to je zalosno!Ali je smesno da ti jadni ljudi beze sa Kosova, i to preko Srbije,kad je Kosovo drzava u kojoj sve cveta...i demokratija i ekonomija i privreda i zakon i pravo...
E moj burazeru,poceli su i sami Albanci da napustaju Kosovo...nije im izgleda dugo trebalo da shvate sta se dogadja na Kosovu...
 
sasvim je u "redu" da me ne voli neka osoba. cak i da me naziva raznim imenima, nismo deca, ali na ovakvoj temi da postavi naslov "vaterpolo reprezentacija kosova" ili da pokusava biti duhovit, to je znak cistog ... bolje da ne kazem cega

Nicija smrt nije za ismejavanje,to je za svaku osudu...
Trebali bi vi sa Kosova da se pitate zasto ljudi beze odozdo...sta im to smeta...ima li uslova za zivot na Kosovu...mislim na postene ljude...a ne ovde da prodajete nekome filozofiju o `trenutnoj realnosti`...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top