Quantcast

U Tisi, opet, nestalo nekoliko naših državljana

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.419
inace siptar nikad nece biti nas drzavljanin. svako ko nije lojalan gradjanin Srbije automatski nije i ne treba da bude nas drzavljanin.

Kakav je to nonsens da budes drzavljanin drzave koju rusis? :dontunderstand:
Nonsens koji se cita kao borba za svoja prava :per:
Jel smo mi bili turski drzavljani do Prvog ustanka?
Jel su Amerikanci bili britanski drzavljani?
Jel su se sve kolonije koje su danas slobodne napravile pobunu kad tad?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.145
И није ми јасно ЗАШТО БЕЖЕ са косовЕ - баш сада када су дигли ону ствар Б.Клинтону... стварно не разумем, ето, "остварили су свој сан" а бришу главом без обзира па макар се и подавили...

Тихи

Zaslužan član
Poruka
120.452
Nonsens koji se cita kao borba za svoja prava :per:
Jel smo mi bili turski drzavljani do Prvog ustanka?
Jel su Amerikanci bili britanski drzavljani?
Jel su se sve kolonije koje su danas slobodne napravile pobunu kad tad?
ok al u tom trenutku kad su se izborili prestali su autoamtski da budu drzavljani turske britanije itd.

a siptari se navodno otcepili ,a ovamo i dalje kao nasi drzavljani?

ma more sikter siptarijo :ok:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
120.452
И није ми јасно ЗАШТО БЕЖЕ са косовЕ - баш сада када су дигли ону ствар Б.Клинтону... стварно не разумем, ето, "остварили су свој сан" а бришу главом без обзира па макар се и подавили...
pa zato st je na kosovu najveca nezaposlenost u evropi a mozda i u svetu.

zive nikad bednije

90tih nisu placali porez struju komunlaije a sad sve to mora da placaju plus imaju mnogo manje posla nego pre.

samim tim siptari zive nikad gore.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.419
ok al u tom trenutku kad su se izborili prestali su autoamtski da budu drzavljani turske britanije itd.

a siptari se navodno otcepili ,a ovamo i dalje kao nasi drzavljani?

ma more sikter siptarijo :ok:
Ako su iz Bujanovca ili okoline, u sasvim regulatnom pravnom stanju su.

A to sto nasi pustaju da se Albanke poradjaju sve do Nisa (zbog papira) i da se posle vrate nazad - to govori o nama... O nasoj pohlepi, kilavosti, podmitljivosti...

Тихи

Zaslužan član
Poruka
120.452
Nemoj tako o svojim poslovnim saradnicima, do skoro si se falio kako kupuješ gorivo i štošta od njih, licemeru.
nepismeni i neobrazovani decacicu, ja sam kupovao gorivo kod srba na severnom kosmetu a nikada u zivotu kod siptara.

time ja cinim dva dobra dela istovremeno:

- ostavljam vise novca u sopstvenom dzepu i manje u tadicevom dzepu
- ostavljam marzu na benzin srbima sa kosova i metohije i tako pomazem njihov ostanak i opstanak na kosmetu :ok:

ni geografiju sopstvene drzave ne poznajes a hoces da diskutujes ovde?

treba prvo da se vratis u skolicu i naucis osnovne stvari da mozes da ucestvujes u diskusijama za odrasle z:D

zato paljba na podforum tinejdzeri

Poslednja izmena:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
120.452
Ako su iz Bujanovca ili okoline, u sasvim regulatnom pravnom stanju su.

A to sto nasi pustaju da se Albanke poradjaju sve do Nisa (zbog papira) i da se posle vrate nazad - to govori o nama... O nasoj pohlepi, kilavosti, podmitljivosti...
to su siptari sa kosova i metohije. oni sto su se udavili su svi bili sa kosmeta i nijedan iz bujanovca tako da tvoja tvrdnja ne stoji

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.