У СУТОМОРУ ПОКУШАЛИ ДА ОТМУ ТРИ БЕОГРАЂАНКЕ

Aha ... Bitno je samo da se to desilo u Crnoj Gori ...
Jel ovoga bre u Srbiji nema ???
Kad neko prdne u nekoj od susednih drzava o tome se na sav glas bruji, a kada se nesto desi u Srbiji ... Niko ni da spomene ... Inace sve osude za ove idiote ...

Па и нема,
Додуше, Цигани продају по неко дете (али сад, то се код њих зове мираз, а граница ступања у брак је код Цигана традиционално врло растегљива ...)

Попићу витаминче,
али свако ко се икада мало дружио са Циганима зна о чему причам ...
Децу жене и удају већ приликом рођења ...

Значи

ИМА ТОГА И У СРБИЈИ !!!!

Значи ИМА И У СРБИЈИ !!!
Девојчице се чувају (њихова невиност) и продају за велике паре,
али о томе се не прича, не пише ...

Ајде колега, дедер онако искрено,
шта се дешава када се не изнесе "****и чаршав на показивање
након прве брачне ноћи у Новом Пазару ???

Значи има тога и у Србији ...

Poslednja izmena:
Па и нема,
Додуше, Цигани продају по неко дете (али сад, то се код њих зове мираз, а граница ступања у брак је код Цигана традиционално врло растегљива ...)

Попићу витаминче,
али свако ко се икада мало дружио са Циганима зна о чему причам ...
Децу жене и удају већ приликом рођења ...

Значи

ИМА ТОГА И У СРБИЈИ !!!!

Значи ИМА И У СРБИЈИ !!!

Cekaj, ne razumijem sta to hoces da kazes!!! mislis da su htjeli da ih prodaju kao bijelo roblje??? Dijete od 18 i klinja od 23... :think:

Ako mislis bilo sto drugo, osim da su htjeli da ih siluju, onda si budala... Izvini sto sam iskren... :ok:

Jako diskutabilno....Nisu svi crnogorci neprijateljski nastrojeni, prema ipak, svojoj braci.....Priznanje Kosova je cin Vlade i podrska jednog dela zaslepljenog EU naroda, a opet, drugi deo je uz Srbe..... :) Dok ovi majmuni odskacu od obe strane, jer su majmuni, ne ljudi koji nesto podrzavaju ili ne, obicni neizivljeni majmuni....:)

P.S. Da se meni nesto desi, tj. mojim cerkama(koje nemam, jer mi je 14-ta... :lol: ), licno bi im presudio, pa bi za mene trebala milicija.... ;)

Cekaj, ne razumijem sta to hoces da kazes!!! mislis da su htjeli da ih prodaju kao bijelo roblje??? Dijete od 18 i klinja od 23... :think:

Ako mislis bilo sto drugo, osim da su htjeli da ih siluju,
onda si budala... Izvini sto sam iskren... :ok:

Далеко од тога,
запојени и надувани балавци ...
Бучни и дрчни ...
Таквих и код нас има, али то себи не дозвољавају ...
Има нечег у чему се разликујемо ...

Слично се и мени дешавало пре 20-25 година,
(и то баш у Сутомору)
али сам умео и могао да се одбраним ...
Зарадио сам прекршајну пријаву,
ја ЈРМ,они лаке телесне
и шта је било касније са "јунацима" нити знам нити ме интересује ...

И замолио бих модерацију да не санкционишу колегу,
написао је без зле намере, и извинио се унапред,
мени не смета, зашто би другоме сметало ...

Poslednja izmena:
Evo sto toga nema medju Srbe...

Rodjena majka prodaje cerku...

Vijest stara 3 mjeseca... :ok:

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=64803&sectionId=63

Прочитах, жалосно ...

Него кад смо већ код тога,
колико тих НВО организација које се брину, чувају и штите све те јадне жртве,
а на сваком семафору по 10 циганчета скачу на шофершајбне,
у сваком подземном пролазу по 15-20 просјака,
у свакој кафани ти бар 5 њих приђе за сат времена да ти нешто траже, нешто продају
аутобуска,
железничка,
Плави мост,
кафане,
хотели ...

Исто и код вас, а и код нас ...
Али нема оваквих ексцеса ...

Уз разлику да се преко лета сви код вас преселе,
мени пре две године улетеше у собу,
на плажи украдоше шорц (са све парама, документима и кључевима од кола ...) ...

TSutomore je inace poznato kao steciste svakakvih budala,krimosa i narkomana iz Beograda,Podgorice,Budve,Bara,Banja Luke itd,itd...

Niko normalan kao porodican covek ne ide tamo.
Porodican covek ode par kilometara u Petrovac i uziva,a razlika je kao da je na drugom kontinentu.

A pogledajte godine starosti uhapsenih 18 i 23,to je nazalost ta danasnja omladina u 80% slucaja koja ne zna sta ce sama sa sobom,koja je otprlike ista bilo u Podgorici ili Beogradu.Jedni bezmozgovici koji samo umeju da bleje,da se ponasaju kao idioti i to onako po defaultu!

nije tacno, omladina u beogradu ima fakultete i moze da se skoluje. ne moraju svi da rade za miLa il aCa:mrgreen:

Uvek sam govorio da Crna Gora ne ume da tretira turiste kako treba...
Skupi su do zla boga, usluga jako neljubazna i nekvalitetna, a smestaj uglavnom bez tekuce vode 24h...
Turizam im je osnovni izvor prihoda, i umesto da ga cene i unapredjuju kvalitet usluge, oni postaju sve gori...
Sa druge strane, ne treba generalizovati...
Napaljeni klinci startovali devojke i 'zaneli' se tom prilikom....
Pa ja to vidjam svako vece kad izadjem negde...
Doduse, ne izbiju caletu zube, al' eto...

Zato ja letujem u Hrvatskoj :)

Ako mislis bilo sto drugo, osim da su htjeli da ih siluju, onda si budala... Izvini sto sam iskren... :ok:

pa ja sam rekao da su hteli da ih siluju

a za silovanje jos plus ili pokusaj silovanja uz prebijanje se dobija na zapadu prek0 10 godina zatvora

pa ja sam rekao da su hteli da ih siluju

a za silovanje jos plus ili pokusaj silovanja uz prebijanje se dobija na zapadu prek0 10 godina zatvora

Dobice i odje minimum 5 dina... ;)

Е, то је на западу ...

На дивљем ће добити по две чврге и строги укор :rtfm::rtfm::rtfm:

Zbog nesuglasice sa organima reda prije par godina sam odrobijao 20 dana, sa mnom u celiji je bio tip iz Mojkovca koji je pokusao da siluje neku klinku, brate znas sta su mu ostali robijasi radili, covjek je morao svakih 3 minuta da ustaje i ide da se umiva. Taman li je lega' ovi mu momci kazu: "junace, tebi opet dodje tesko, vas si se ucrvenio, ajde idi umij se, nije tebi dobro"...

Znas kako kazu: "Robija je laka, robijasi su teski". U corci najgore prolaze siledzije i lopovi... ;)

Dobice i odje minimum 5 dina... ;)

Zbog nesuglasice sa organima reda prije par godina sam odrobijao 20 dana, sa mnom u celiji je bio tip iz Mojkovca koji je pokusao da siluje neku klinku, brate znas sta su mu ostali robijasi radili, covjek je morao svakih 3 minuta da ustaje i ide da se umiva. Taman li je lega' ovi mu momci kazu: "junace, tebi opet dodje tesko, vas si se ucrvenio, ajde idi umij se, nije tebi dobro"...

Znas kako kazu: "Robija je laka, robijasi su teski". U corci najgore prolaze siledzije i lopovi... ;)

А хоћеш ли нас обавестити када вам се Судије коначно договоре колико згрешише ???

Када оном глумцу казну за двоструко убиство смањише са 13 на 4,5 година,
шта мислиш колико ли ће ови добити за "неколико шамара",
ма шта шамара,
по коси човека помиловали,
а он што не може да трпи, ко му је крив ???

:roll::roll::roll:

Ко га ћеро, шта је тражио у ЕУРОпској Црној Гори ???

А хоћеш ли нас обавестити када вам се Судије коначно договоре колико згрешише ???

Када оном глумцу казну за двоструко убиство смањише са 13 на 4,5 година,
шта мислиш колико ли ће ови добити за "неколико шамара",
ма шта шамара,
по коси човека помиловали,
а он што не може да трпи, ко му је крив ???

:roll::roll::roll:

Ко га ћеро, шта је тражио у ЕУРОпској Црној Гори ???

Ovo su dva ficfirica i vidjeces da ce da beru spuski kupus makar 5 sezona...

Па и нема,

Попићу витаминче,
аДецу жене и удају већ приликом рођења ...

ли свако ко се икада мало дружио са Циганима зна о чему причам ...
Значи

ИМА ТОГА И У СРБИЈИ !!!!

Значи ИМА И У СРБИЈИ !!!

UUhh druze znas li ti kad je to bilo u modi..daaavno...ne znas o cemu pricas,to je bar moje vidjenje...sad je sve drugacije..ali slazem se,IMA TO U SRBIJI!

Crnogorci :roll: Na zalost ovo nije jedini slucaj. Valjda ce nasi mentoli da se opamete i da ne idu vise u tu vukoj.ebinu :confused: Btw kazete da toga ima ima i ovde... Dajte link gde su stranci napadnuti u Srbiji a stranaca je hvala bogu bilo puno... Exit, Guca sad ce Beer Fest... Beograd, Novi Sad... Ja ne znam da je neko pokusao da siluje neku strankinju? :think:

upravo tako dajte link gde su srbi silovali neke strankinje ovde?

ja za tako nesto nisam cuo

a to je zato sto smo mi Srbi toliko neodoljivi da kad udju u auto ili na gajbu, gace im same padaju dole a noge idu gore.... :think: evo ispricao sam vam sta se desilo mom drugaru sa hrvaticama :think:

Back