U SRED IGRE UGASI SE KOMPJUTER

na svakih nedelju dve izlaze nove definicije koje se bore protiv najnovijih virusa... norton bi trebao da ima nesto poput live update, sto kad pokrenes, konektuje se na njihov sajt i proverava da li ima novih definicija (update ako hoces)

ako nije to, onda vidi da li imas probleme kada igras u single player modu, pa ako imas igraj neku drugu igru duze vreme (par sati).... ako i ona krahira verovatno imas problem sa pregrejavanjem racunara

ajd sad polako...poz
 
d1:
na svakih nedelju dve izlaze nove definicije koje se bore protiv najnovijih virusa... norton bi trebao da ima nesto poput live update, sto kad pokrenes, konektuje se na njihov sajt i proverava da li ima novih definicija (update ako hoces)

ako nije to, onda vidi da li imas probleme kada igras u single player modu, pa ako imas igraj neku drugu igru duze vreme (par sati).... ako i ona krahira verovatno imas problem sa pregrejavanjem racunara

ajd sad polako...poz

MNOGO TI HVALA!NISAM ZNAO DA KOMPJUTER MOZE DA SE PREGREVA IZGLEDA DA JE TO JER KOD MENE I MOG BRATA RADI I PO 12 SATI KAD NE IDEMO U SKOLU.STA MISLIS?
 
pazi... svaki komp ima neku radnu temperaturu iznad koje on pocne da brljavi... zagrevaju se gotovo sve komponente (napajanje, procesor, ploca, memorija, hdd, graficka) i ukoliko se jedna od njih previse zagreje dolazi do problema...

e sad... pri punom opterecenju (dok se igras npr.) kompu je dovoljno oko sat vremena da se u kucistu stvori ta maximalna temperatura, i ako tada ne padne sistem, ne bi trebao ni u duzem intervalu (napomena> pri padu sistema dolazi do hladjenja jer nema opterecenja procesora, grafike itd...medjutim kuleri ne mogu da dovoljno brzo izbace vrelinu iz kucista tako da ipak nije kao kad upalis racunar, brze se sve zagreva pri opterecenju). ukoliko ti na odredjenom intervalu non stop pada sistem onda je moguce da je to
 
hah.. i meni se isto desava nemam virusa ali u pitanju je:
prvo - graficka mislim da mi je slaba iako je Radeon 7500 ali npr. Colin McRae 3 nemoze da je podrzi a Mafia,Batllefield ... mogu povecavat do kraja sto se tice sa grafickim detaljima i rezolucijom
drugo - mojih 60GB je podeljeno na C: gde je Windows Milenium i na D: gde je Windows XP a to ti je kao da pises dve zadace sa lijevom i desnom rukom nego mislim da je ovaj zadnji slucaj glavni razlog restartovanja kompjutera u toku igre ili nekog tezeg rada na racunaru
i trece je mozda sto mi je (mozda) slabo istaliran sistemski softver XP odnosno Milenium ali nebih rekao, a moze biti u nekim slucajevima e sad ako si me prokontao onda pogledaj kod sebe.
 
Ne verujem da ti je u pitanju neki virus jer bi onda pravio i druga sranja po racunaru najverovatnije je u pitanju pregrejavanje racunara ili te neko na neki nacin svaki put izbaci
Imam za tebe jedno pitanje rekao si da se ugasi monitor a u drugim odgovorima spominjes citav racunar decko kuciste ili mozak racunara nije isto sto i monitor... :wink: :roll: :roll:
 

Back
Top