Quantcast

U Srebrenici je bilo oko 3.000 bosanskih vojnika, ali oni su ... napustili zonu borbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.722
Što opet ne opravdava Mladića koji je streljao tamo zarobljenike što predstavlja čin jalove osvete i glupe svinjarije ali kako god,nije genocid dobar deo od tih 8000 je stradao u proboju dakle u borbi
Otkud znaš da je Mladić kad piše da je lokalni komandant?Mladić nije bio lokalni komandant VRS u Srebrenici.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
13.457
Ajde sada ti meni kaži zašto Srbi ne angažuju najjače advokatske firme sa Zapada da pokušaju da obore ovu lažnu presudu? Zar je 100 miliona evra mnogo ili 200 na primer?
Zato jer nema te advokatske firme koja bi mogla revidirati istoriju na način koji ti paše.

Usrali ste motku u Srebrenici, i za to ste kažnjeni.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
28.730
Ajde sada ti meni kaži zašto Srbi ne angažuju najjače advokatske firme sa Zapada da pokušaju da obore ovu lažnu presudu? Zar je 100 miliona evra mnogo ili 200 na primer?
Zato što te advokatske firme ne rade samo za lovu ...

I nismo mi toliko tupavi da ne znamo ili nećemo, već okolnosti stvaraju prilike

Poruka
19.722
Nego, da zaključimo, po hiljaditi puta: nevinim Srbima je podvaljena Srebrenica, Alija i Klinton žrtvovali muslimane samo zato da mogu intervenirati protiv Srba

Yeah, right
Koga je briga za tvoj zaključak?Ti imaš Jasenovac za razmiljanje, mnogo jama i konclagera od kojih su većina kapaciteta kao Srebrenica.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.