U Srbiji živi 23.238 milionera,

Највећи милионери у Србији су тренутно судски извршитељи :mrgreen:

Мајко моја, у коју год општину да уђете....па то је она оној огласној табли на хиљаде дужника,окачено тако да виси..

Е,сад замислимо само до каквих дилова ту долази да би се дугови пролонгирали?
Најгоре око свега тога да ти дугови не постоје..

А ти народе и даље изумири од секирације и којечега
 
Poslednja izmena od moderatora:
sramota inzenjeri rade za 500 evra

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

fizicki poslovi 30 000 - 35 000

- - - - - - - - - -

profesori u osnovnim i srednjim skolama oko 45 hiljada okvirno primaju plus minus

- - - - - - - - - -

zavisi do predmeta

- - - - - - - - - -

u posti (i banci ako se ne varam) na salterima plate idu oko 35 hiljada

- - - - - - - - - -

u kladionici 20 000 da otkucavas tikete

- - - - - - - - - -

maksi rad na kasi plata 25 000

- - - - - - - - - -

slicno i za ostale supermarkete
 
Poslednja izmena od moderatora:
sramota inzenjeri rade za 500 evra

- - - - - - - - - -



udri ga udri ga!!!!

- - - - - - - - - -

fizicki poslovi 30 000 - 35 000

- - - - - - - - - -

profesori u osnovnim i srednjim skolama oko 45 hiljada okvirno primaju plus minus

- - - - - - - - - -

zavisi do predmeta

- - - - - - - - - -

u posti (i banci ako se ne varam) na salterima plate idu oko 35 hiljada

- - - - - - - - - -

u kladionici 20 000 da otkucavas tikete

- - - - - - - - - -

maksi rad na kasi plata 25 000

- - - - - - - - - -

slicno i za ostale supermarkete

Nisam u toku ali meni nije mnogo platiti profesora 10 do 20 franaka na sat tako da to što kažeš ne pije vodu.
 
Nisam u toku ali meni nije mnogo platiti profesora 10 do 20 franaka na sat tako da to što kažeš ne pije vodu.

tebi ne pije vodu ali to je istina. evo bas pomagao prijatelju oko selidbe, a doticni predaje francuski u osnovnoj skoli na novom beogradu. plata mu je 46 000 mesecno.

- - - - - - - - - -

tu se valjda krece i ostalim profesorima plata

- - - - - - - - - -

znam profesora matematike jednog moj prijatelj iz zavicaja, predaje u srednjoj skoli nekoj ne znam. plata mu je isto oko 45-46 hiljada.
 
tebi ne pije vodu ali to je istina. evo bas pomagao prijatelju oko selidbe, a doticni predaje francuski u osnovnoj skoli na novom beogradu. plata mu je 46 000 mesecno.

- - - - - - - - - -

tu se valjda krece i ostalim profesorima plata

- - - - - - - - - -

znam profesora matematike jednog moj prijatelj iz zavicaja, predaje u srednjoj skoli nekoj ne znam. plata mu je isto oko 45-46 hiljada.

Plata ko plata ali privatna stvar je drugačija.Prošlog četvrtka dete uradilo neki zadatak iz matematike očekujem i sutra sama je
odredila 1000 dinara na čas i meni je to jevtino 10 franaka.
 
Plata ko plata ali privatna stvar je drugačija.Prošlog četvrtka dete uradilo neki zadatak iz matematike očekujem i sutra sama je
odredila 1000 dinara na čas i meni je to jevtino 10 franaka.

jest al ne razmisljas o radnom vremenu. profesor eto odabrao si matematiku, 8 sati u skoli + privatni cas traje sat vremena, a nemaju posla uvek sto se tice privatnih casova. moraju da zapnu da predju marginu od 50 hiljada dinara za neki solidan zivot.
 
tebi ne pije vodu ali to je istina. evo bas pomagao prijatelju oko selidbe, a doticni predaje francuski u osnovnoj skoli na novom beogradu. plata mu je 46 000 mesecno.

- - - - - - - - - -

tu se valjda krece i ostalim profesorima plata

- - - - - - - - - -

znam profesora matematike jednog moj prijatelj iz zavicaja, predaje u srednjoj skoli nekoj ne znam. plata mu je isto oko 45-46 hiljada.

jel vi ljudi znate znacenje imenice "profesor" ? objasni mi kako nastavnici po osnovnim i srednjim skolama mogu biti profesori?
 

Back
Top