U Srbiji živi 23.238 milionera,

Davno govorim da je Srbija mala Švajcarska samo da se te njive obrade kao u CH.Dakle njive su tu nažalost neobrađene.
Kome god je njiva neobrađena treba mu je oduzeti.

dokle ti mislis tudjim kurrcem gloginje da mlatis, i to sa daljine od par hiljada kilometara, iz uredjene socijalne drzave? sto nisi ostao u srbiji da obradjujes njive i pravis "malu svajcarsku"?
budaletino neotesana...
 
Poslednja izmena:
dokle ti mislis tudjim kurrcem gloginje da mlatis, i to sa daljine od par hiljada kilometara, iz uredjene socijalne drzave? sto nisi ostao u srbiji da obradjujes njive i pravis "malu svajcarsku"?
budaletino neotesana...

Svi tvrde da nema posla u Srbiji a njive ne obrađene.Jel smatrate ako imate njive sve sami da obradite?
Ako ne obrađujem ja platim da se obradi.Dakle ja nemam potrebe da radim za pare kada može pare da
rade za mene.Mnogo treba još da učite šta SVE POGREŠNO RADITE.
 
Haldnoruka,ne diraj mi franaka.Gospodin čovek :lol:

hqdefault.jpg
 
nas test je tezi. drugacije je normiran test. -Kod nas kad imas iq od 70 mozes da budes ministar policije i doktor ekonomskih nauka, a kod nemaca je bar potreban iq od 110. Znaci za 40 poena tezi. tako da je nas realan iq 129, sto je dosta iznad svetskog proseka . A ta sva pamet je lako uociljiva. nas prosecan covek sve zna da radi. Od zidanja, do elektricara mehanicara. A prosecan nemac ni sijalicu ne zna da zameni

narocito keramicari i grobari znaju sve da rade...
 
Poslednja izmena:
Ima i takvih što vole da se zna da su milioneri,već ako se nezna kao da nisu.

Ко је тебе питао за мишљење?
Ти решио да ме и у овај благословени петак(почетак мог, више него заслуженог викенда),
нервираш.

Кад ћемо се сретнемо ја и и ти.. стоко сељачка?
 

Back
Top