U Srbiji prosek plata 1300e

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.798
Autorska tema.
Izracunao sam da bih mogao raznim metodama , umanjenjima doprinosa , povecanjem aktivnog protoka novca , uz neke dotacije, da bi prosecna plata skocila na preko 1400e neto.
Sredstva za odrzavanje stabilnosti takve drzave I vlasti bi delimicno isla iz donacija. A I neke korektivne aktivnosti.

Uslov da imam 200 ljudi da vode kriminalnu scenu srbije I da ciste neke vlasnike restorana, splavova , kockarnica I kladionica.
Pokrivanjem tog kriminalnog trzista , gradjevine I kockanja , obezbedio bih dovoljno novca za podmazivanja medjunarodne dilove I tehnolosku revoluciju na dugme , da nam ne fali radnika.

Samo da se okrene glava kod glasaca I zitelja kad momci odrade nekog ko bi da upadne na teren , da gradi nesto besno ili da drzi neke jace klubove a bez reketa.

Meka shapica, tako bi se to zvalo.
Svako da gleda svoj sitan biznis da jacamo turizam u srbiji I vrlo brzo plata 1700e I vise u proseku.
Naravno bez masina za mlevenje mesa , kad vec imamo dunav. Vrlo vazno je odrzati smirenost.
 
Требамо да легализујемо проституцију, тако ћемо испразнити џепове политичара, али и џепове народа. Дрогу такође, тако ћемо лакше ''пребродити'' сиромаштво. Само нека дрога буде јефтина!!!
 
Требамо да легализујемо проституцију, тако ћемо испразнити џепове политичара, али и џепове народа. Дрогу такође, тако ћемо лакше ''пребродити'' сиромаштво. Само нека дрога буде јефтина!!!
Pa , ne bih da ubijam mlade. Znaci ne bih spustao cenu droge. Mora da se oseti da to nije usmerenje drustva nego nevaljalo ponasanje.
Samo bi lakse zaradili za tu svoju zabavu alo okrenu glavu I zaokruze broj .......
 
Довео би ниво ефикасности економије да буде на нивоу Европске Уније.
Али, уместо да буде просечна плата 3000 еура, као што је у ЕУ, ти обећаваш 1300 еура?
Сумњиво ми је то...
 
Da, novac odavno ne postoji. Ubio ga Isus....:P Ko razume shvatio je....

али добро, играмо се....
Pazi da se ne lazemo. Ja bih nesto slicno mogao da ostvarim u bilo kojoj drugoj zemlji , ali bez veze sa kriminalom I uz agresivniji sukob sa policijskim I kriminalnim strukturama.
Hocu da kazem nije problem razviti ovakav model nego ga zastititi od kriminala I drzavnih kriminalaca.

Otud samo ponuda uz koriscenje kriminalne hijararhije I kvazipolicijskih struktura aka hrkalovic stefanovic zivkovic .
 
Требамо да легализујемо проституцију, тако ћемо испразнити џепове политичара, али и џепове народа. Дрогу такође, тако ћемо лакше ''пребродити'' сиромаштво. Само нека дрога буде јефтина!!!

Ne fantaziraj. Srbija je zemlja bogata različitim resursima ali mi te resurse ne iskorišćavamo već ih iskorišćavaju stranci.


Zamisli eto da se hipotetički Timočka krajina otcepi od Srbije, da protera Kineze iz rudnika, ima dve hidroelektrane na svojoj teritoriji, Timočka krajina bi bila Singapur.

Važi isto i za celu Srbiju, da želimo sebi dobro, mi bi odavno bili raj za život. Dozvolili smo da nas jašu trojanci zapada.

Imamo vodu na pretek, umesto da izvozimo u zamenu za naftu, mi je bacamo.

Ne treba nama prostitucija, droge i ostala prljava rabota, možemo mi dobro da živimo samo da zbacimo ovaj sistem koji nas uništava.
 
a donatori bi bili ko, marsovci? kada sanjamo...
Donator su kao I do sada , gradjevinac koji hoce dozvolu za 3 manje parcele po sirem podrucju grada, uvoznik ovoga I onoga...mesa , polovne robe itd...
Sve ono sto se I sad rsdi a niko ne zna.
Donator za papir koji nedostaje i slicno .
Ja rekoh da ne bi remetio navike I dosadssnji zivot ljudi samo bust plata na veliku cifru.
To je velika usluga od onog Ko vlada. Vise para veca moc.
Nista radikalno I nista moralisanje dodatno.
 
Nemojte pogresno da shvatite temu.
Tema nije da ja napravim dobar drzavni sistem sa velikim primanjima, to moze ali to se ne razgovara sa narodom.
Tema je da se sto manje vide promene kako zivite a da plate , tacnije zarade skoce na preko 1300e.

mlatim vise od toga kao frilenser, ali ameri i evropljani me placaju. nema veze sa Srbijom.
Eto ti ne bi primetio promenu uopste.
 
Jedino sto bih mozda menjao je zakon o izvrsenju tj ovo izvrsiteljsko mafiziranje.
Nije mi bitno za drzavu , a mnogo negativne buke I dranje najslabijih.
To moze da se uredi da se stvarno vidi nemar I bezobrazluk duznika a ne neobavestenost.
Bitcoin je uništio novac. Sad je stvarno samo ko se kako snadje. Kredit i mašina upravlja kasama. Još uvek pod kontrolom ljudskih zakona,ne programa.

70 posto populacije u našim granicama referenduma je zadovoljno svojim standardom. U suprotnom bi glasalo na istom.
Мањи део је љут на систем, а већи део je систем оних који су учествовали у референдуму у јануару. Ma koliko da su po strani.
Систем је труо. Мењаће се. Украду ли, неће их бити. Неукраду вратиће се каква таква демократија, и какав такав раст....

 
Poslednja izmena:
Требамо да легализујемо проституцију, тако ћемо испразнити џепове политичара, али и џепове народа. Дрогу такође, тако ћемо лакше ''пребродити'' сиромаштво. Само нека дрога буде јефтина!!!
A ja budem klijent?A sta ako mi jajca odseku?
 
Nista radikalno I nista moralisanje dodatno.
znaci, zagovaras korupciju pod plastom nekog donatorstva, da ti doniram u dzep, a da zavrnem drzavu za carinu, taksu itd? nista moralisanje, samo hohstapleri da se jave.
Donator su kao I do sada , gradjevinac koji hoce dozvolu za 3 manje parcele po sirem podrucju grada, uvoznik ovoga I onoga...mesa , polovne robe itd...
korupcija, jer zasto bi ti neko nesto donirao, ako placa taksu na dozvolu, carinu na uvoz itd?

smrdljiva korupcija, to ti zagovaras, i mito verovatno pride.

jel doniras ti cariniku, policajcu, sudiji, onako u plavoj koverti, pa kada ides kod doktora?

ja sam zato emigrirao zbog ''donatorstva'', ogadilo mi se doniranje

APSANA ZA DONATORE!
 
Poslednja izmena:
Pa to sve sad , ovog trenutka postoji.ne zagovaram nista nego trazim isto sto I ovi na izborima.podrsku da nastave tako samo je moja ponuda na tom tenderu bolja.
Kad ljudi ne znaju , ne smeta I'm, ne zele da znaju , onda I'm ostaje taj deo isti samo se ono sto pipaju mnogo menja u suskama.
Znaci mlafi umesto da zaokruzuju za 100e , dobiju priliku u vecem novcanom toku da za 6h uzmu toliko na nekom standu uz suprotan pol , da im ne bude dosadno.

Prvo pravilo drustva je ...ne idi uz struju nego niz struju....ne menjaj nego poboljsavaj....
 
Довео би ниво ефикасности економије да буде на нивоу Европске Уније.
Али, уместо да буде просечна плата 3000 еура, као што је у ЕУ, ти обећаваш 1300 еура?
Сумњиво ми је то...
Ne.
Jesi li lud?
Efikasnost je nesto sasvim drugo.
To srbi I ne razumeju sta je I da li je stetno. Utilitarizam je obradjen u dve varijante u filozofiji.
Tebe zanima odakle razlika od 400e I 1300e koliko sam ja izracunao?
Pa vrlo jednostavno , umesto da krimos x 12000 komada dobija mesecno min 3 mil evra , bude manje krupnih krimosa mesarske orjentacije , a I prihodi hijararhijski opadnu , dok se jako puno dobija I manjim stezanjem kaisa.
Npr slavija , knez , bulevar su zbog licnih prihoda korupcije morali da rade dva puta , lomili I ponovo poplocavali.
Totalno srpski , bez obzira na vlast , sns ,ds, sps....
Sa druge strane bandy velje nevolje nisu optuzili za kriminalno udruzivanje , jer tuzioci nisu sigurni da mogu da dokazu ovim sudijama da li su kriminalno udruzeni.
Sad do cega je to?
Zar je moguce da celo tuzilastvo I sudstvo ne zna sta znaci kriminalno udruzivanje , pa ga mesaju sa saucesnistvom , sto je situacija ako pricas sa seljakom iz njive.
Cemu zakon koga sudski sistem ne razume?
 

Back
Top