U Srbiji prosek plata 1300e

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Evo da pokazem koliko je mocan moj princip , mogu bez ikakvih problema da resim protok gasa preko bugarske , da bez obzira na uslove prema rusiji ide plin ka srbiji.
Ono sto ja verujem je da postoji jos ljudi koji to mogu garantovano , samo da hoce.
Tako da mi je faca ocaja kod vua cisti uvod u veliku njegovu pobedu , kao bilo je gusto.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Zanimljiv problem je kod izbora predsednika.
Narod kao da bira svemoguceg kralja , sudeci po pitanjima I kleckama u medijima a I u narodu.
Kao da je ocekivanje da taj jedan kao vucic vlada svim , osim ako mu se omakne neka fabrika da je ne primeti u prva tri meseca pa je prisilno uvede kao uspeh sns tek 3 meseca po otvaranju.

Primedba naroda koja je vec 30 godina ista je on je dobar kao vladar organisation, ali izgleda dobar pa nece izdrzati sa ajkulama.

Narod sebe ne racuna u ajkulu , ali ga ja racunam.
Mora se naci prostor I za njihove lopovske potrebe I izlete , kao I za odmor onih koji su lopovi da se osete kao uvazeni ljudi , a takvih ima puno u srbiji I to niste nikad vi , taman posla.

Prekaljeni vodja , organizator sasvim sigurno je vican da ocekuje sputavanje I blokade od postenih gradjana usled straha ili hira ili neke licne koristi , a da su I dalje posteni 100%.
U istoriji srbije vec vekovima je to prisutno.
Npr od 1903 kad je napravljena prva mini hidrocentrala , bogati srbi su videli korist od koriscenja lokalnih reka za svoje fabrike , ali od 24 napravljenih za prvih 5 godina , 1 od drzave , sve ostale su probale da se finansiraju kao akcionarska drustva , a nijedna nije uspela nego su na kraju uzeli kredit od banaka.
Iz tog doba je I izreka struja ne ide uzbrdo , kad su seljaci iz okolnih sela trazili da I oni dobiju struju iz tih privatnih elektrana , a videli sa brda grad.

Kao predsednik koji poznaje dusu I karakter postenja srba , istorija je dovoljan uvod , a rad na crno I pri politickim organizacijama dovoljna vezba da se moze reci ovaj predsednik moze izaci na kraj sa ajkulama tj sloganom receno , dobar predsednik je vec plivao medju ajkulama I nije pojeden niti postao ajkula.

Svaka slicnost sa ribama I oredsednicima je slucajna.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Narod uvek za dobrog vodju to kaze I misli. Ako je dobar vodja nije dobar kao vladar.
Vodja obezbedjuje svoja dobra resenja za napredak ali je po narodu los vladar zato sto ne ume da eliminise rivale opoziciju , konkurenciju , a to dovede do blokade sistema ili urusenje sistema. Tako narod misli I oseca.

Narod I svaki vladar zna da je jedno biti vodja a da treba biti I vladar.
Rivali I blokade vlasti I pojedinca se resavaju osvetoljubivoscu (to radi ili vladar licno ili neko iz parties ili grupe umesto njega zvao se on velja ili nevolja nebitno je).

Protivnici se kupuju polozajima , bundzije se kupuju pogodnostima , a ostali ce zavideti ali nikad nece proviriti iz svojeg coska.

Sve to funkcionise I sad , I ima prostora za nove mlade buntovnike da se I oni neutralisu.
Dakle stabilnost podrske postojecim odnosima u srbiji postoje jedino ja nudim duplo vecu prosecnu platu.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.