- Poruka
- 193.821
Srbija: Na letovanje svaki deseti
P. JANjATOVIĆ | 29. maj 2011. 20:20 | Komentara: 7
Najveći broj domaćih turista ove sezone letovaće na plažama Grčke i Crne Gore. A građani će za odlazak na more tokom leta izdvojiti bezmalo 400 miliona evra
NAJVEĆI broj domaćih turista ove sezone letovaće na plažama Grčke i Crne Gore. A građani će za odlazak na more tokom leta izdvojiti bezmalo 400 miliona evra. Dok ekonomisti smatraju da će građani trošiti više nego lane, procene turističkih radnika pokazuju da će naši turisti biti štedljiviji, zbog teže finansijske situacije.
Statistika govori da će i ove godine na letovanje otići tek svaki deseti građanin Srbije. Turistički radnici veruju da će od oko 700.000 domaćih turista, najveći broj otići u Grčku i Crnu Goru. Prema podacima Platnog bilansa Narodne banke Srbije, od maja do septembra prošle godine devizni odliv od turizma iz Srbije bio je 385.661.000 evra, što je za 19.317.000 više nego u 2009. godini. A u ovu brojku nije uračunata potrošnja iz slamarica, kupovina hrane za letovanje u Srbiji...
http://www.novosti.rs/vesti/turizam.90.html:332337-Srbija-Na-letovanje-svaki-deseti
Ako Tadic jos ostane na vlasti kako je krenulo uskoro ce tek svaki stoti Srbin da ide na more
More je za 90% Srba kao sto vidimo iz clanka u Novostima - postalo nedostizan san.
Secam se da je 90tih makar 40-50% ljudi islo godisnje na more . A sada 90% ne ide nigde
Letuju kako rekose u clanku u njuz.netu u DEKINTOSU
U to ime - ZIVELI
P. JANjATOVIĆ | 29. maj 2011. 20:20 | Komentara: 7
Najveći broj domaćih turista ove sezone letovaće na plažama Grčke i Crne Gore. A građani će za odlazak na more tokom leta izdvojiti bezmalo 400 miliona evra
NAJVEĆI broj domaćih turista ove sezone letovaće na plažama Grčke i Crne Gore. A građani će za odlazak na more tokom leta izdvojiti bezmalo 400 miliona evra. Dok ekonomisti smatraju da će građani trošiti više nego lane, procene turističkih radnika pokazuju da će naši turisti biti štedljiviji, zbog teže finansijske situacije.
Statistika govori da će i ove godine na letovanje otići tek svaki deseti građanin Srbije. Turistički radnici veruju da će od oko 700.000 domaćih turista, najveći broj otići u Grčku i Crnu Goru. Prema podacima Platnog bilansa Narodne banke Srbije, od maja do septembra prošle godine devizni odliv od turizma iz Srbije bio je 385.661.000 evra, što je za 19.317.000 više nego u 2009. godini. A u ovu brojku nije uračunata potrošnja iz slamarica, kupovina hrane za letovanje u Srbiji...
http://www.novosti.rs/vesti/turizam.90.html:332337-Srbija-Na-letovanje-svaki-deseti
Ako Tadic jos ostane na vlasti kako je krenulo uskoro ce tek svaki stoti Srbin da ide na more
More je za 90% Srba kao sto vidimo iz clanka u Novostima - postalo nedostizan san.
Secam se da je 90tih makar 40-50% ljudi islo godisnje na more . A sada 90% ne ide nigde
Letuju kako rekose u clanku u njuz.netu u DEKINTOSU
U to ime - ZIVELI

