У СРБИЈИ “ Од 1. јануара 200.000 људи остаће без посла”

“Од 1. јануара 200.000 људи остаће без посла”


13:32 05.12.2020.
4
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
"Да ће од првог јануара без посла остати око 200.000 људи, то је врло реално и извесно", тако проблеме са којима се суочавају мали привредници и њихови запослени описује Милена Амон из Заштитника предузетника и привредника Србије. То удружењеу среду је организовало протест испред зграде Министарства финансија, где је од надлежних затражило подршку и помоћ за опстанак.


“Тих 200.000. то је око петина запослених у малим и микро предузећима. Знамо да су приходи некима пали за 90 посто, а не за петину. Зна се који трошкови се прво елиминишу, они трошкови које човек, једноставно не може да исплати. Ниједан озбиљан послодавац неће дозволити себи да задржи запосленог којем не може да исплати зараду”, то је рачуница коју нам Амон објашњава.
"Od 1. januara 200.000 ljudi ostaće bez posla" | СРБИН.ИНФО (srbin.info)

Да чујемо Вучићевце шта имају да кажу на ово,Докле ће медији успети да прикрију ово када се догоди? Дакле ово Вучић зна па да умире и 100 људи дневно неће смети да уведе полицијски час јер у супротном ово је најманје што ће се догодити.

Та вест се не односи на косоваре и избеглице
 
“Од 1. јануара 200.000 људи остаће без посла”


13:32 05.12.2020.
4
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
"Да ће од првог јануара без посла остати око 200.000 људи, то је врло реално и извесно", тако проблеме са којима се суочавају мали привредници и њихови запослени описује Милена Амон из Заштитника предузетника и привредника Србије. То удружењеу среду је организовало протест испред зграде Министарства финансија, где је од надлежних затражило подршку и помоћ за опстанак.


“Тих 200.000. то је око петина запослених у малим и микро предузећима. Знамо да су приходи некима пали за 90 посто, а не за петину. Зна се који трошкови се прво елиминишу, они трошкови које човек, једноставно не може да исплати. Ниједан озбиљан послодавац неће дозволити себи да задржи запосленог којем не може да исплати зараду”, то је рачуница коју нам Амон објашњава.
"Od 1. januara 200.000 ljudi ostaće bez posla" | СРБИН.ИНФО (srbin.info)

Да чујемо Вучићевце шта имају да кажу на ово,Докле ће медији успети да прикрију ово када се догоди? Дакле ово Вучић зна па да умире и 100 људи дневно неће смети да уведе полицијски час јер у супротном ово је најманје што ће се догодити.
I više.
 
Verujem da će većina ljudi potražiti neko rešenje za sebe. Automatski doći će do novih radnih mesta jer će ljudi postati kreativni manje ili više.
Свиђа ми се ово - аутоматски. Шта то значи?
Који си ти мисаони механизам, коју си анализу применио па си ово закључио?
 
Вучића ћемо скинути са власти кад Патријарх Григорије стане на чело литија.
Питам поново исто - кога ћете да доведете? Да ли сте сви сложни око тога?
Како ће тај неко да реши све наше проблеме, или макар половину њих? Са све короном која је сфакнула и богатије од нас.
Или ће то, како неко малопре рече, аутоматски да се реши. То би била права ствар кад би била.
 
Питам поново исто - кога ћете да доведете? Да ли сте сви сложни око тога?
Како ће тај неко да реши све наше проблеме, или макар половину њих? Са све короном која је сфакнула и богатије од нас.
Или ће то, како неко малопре рече, аутоматски да се реши. То би била права ствар кад би била.

Патријарх српски господин Григорије ће нам довести Божјег изасланика који ће створити систем у коме ће смена аутократе подразумевати систем у коме ће личност бити мање важна, јер ће систем деловати, те појединац, кога ће неко довести, неће моћи да украде државу, те ће народни посланик (и остали изабраник) бити само тренутни вршилац дужности народног слуге.
 
Свиђа ми се ово - аутоматски. Шта то значи?
Који си ти мисаони механизам, коју си анализу применио па си ово закључио?

To je bilo prosto ko pasulj.Mogu ti reći da je i ovde bila tranzicija.Neko je to mislio da muje to sudbina a ja sam to video kao šansu.Jasno ja sam šansu
iskoristio i debelo iskoristio.Treba se samo pokrenuti za poso i ne gledati samo šta ćeš iskoristiti u toj gužvi već šta ćeš i profitirati.
 
Питам поново исто - кога ћете да доведете? Да ли сте сви сложни око тога?
Како ће тај неко да реши све наше проблеме, или макар половину њих? Са све короном која је сфакнула и богатије од нас.
Или ће то, како неко малопре рече, аутоматски да се реши. То би била права ствар кад би била.

Tvoje probleme ne rešavaju političari već ti ličnoAko te ne interesuje tvoja sudbina drugo ti ne preostaje nego da propadneš.To ti je Staljingradska
bitka.Trebalo bi da nešto naučiš iz konkretno iz te bitke za Staljingrad.
 
Питам поново исто - кога ћете да доведете? Да ли сте сви сложни око тога?
Како ће тај неко да реши све наше проблеме, или макар половину њих? Са све короном која је сфакнула и богатије од нас.
Или ће то, како неко малопре рече, аутоматски да се реши. То би била права ствар кад би била.
Pitaš pogrešna pitanja i opet tražiš vodju odnosno čobana kao svaka dobra ovca.Uredićemo sistem onda neće biti važno ko će doći.
 
Патријарх српски господин Григорије ће нам довести Божјег изасланика који ће створити систем у коме ће смена аутократе подразумевати систем у коме ће личност бити мање важна, јер ће систем деловати, те појединац, кога ће неко довести, неће моћи да украде државу, те ће народни посланик (и остали изабраник) бити само тренутни вршилац дужности народног слуге.
Већу наивноћу одавно нисам прочитао. Божји изасланик?! Јел си чуо ти за УТОПИЈУ?
И који ће то бити систем који ће деловати? Које друштвено уређење?
Како ће одједном лопови престати да краду, фушери престати да фушеришу, трговци престати да закидају на мери...
 
Већу наивноћу одавно нисам прочитао. Божји изасланик?! Јел си чуо ти за УТОПИЈУ?
И који ће то бити систем који ће деловати? Које друштвено уређење?
Како ће одједном лопови престати да краду, фушери престати да фушеришу, трговци престати да закидају на мери...

Кад вас стрпамо све чопоративно у затворе.

Неће бити довољно затвора за све Вас, припаднике свињске хунте.

Мораћемо додатно да опрезујемо фриленсере како бисмо обезбедили новце за толике затворе.
 
Pitaš pogrešna pitanja i opet tražiš vodju odnosno čobana kao svaka dobra ovca. onda neće biti važno ko će doći.
Uredićemo sistem
Који то ви? Имате ли општенародну подршку за то? А осим ње и подршку Запада.
Није то парк од 100 ари па да може тек тако да се уреди.
 
Који смо то ми, а који сте то ви?
Али без уопштавања, молио бих.

Ми смо верници Патријарха Српског Господина Григорија, литијашког Карађорђа,

а ви сте папкари који су преварним радњама заузели власт и украли државу.
 
Ми смо верници Патријарха Српског Господина Григорија, литијашког Карађорђа,

а ви сте папкари који су преварним радњама заузели власт и украли државу.
Колико вас има? Нема вас ни за чуваре оних затвора у којима ће једва бити места за 10% нас.
С ким мислите да организујете СИСТЕМ који ће да функционише?
 

Back
Top