Quantcast

U Srbiji nema pravde!

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
Hristos se rodi! :)

Zaustavljaju policajci i kaznjavaju sirotinju,pisu im kazne ako su vozili brzo. Komunalci pisu kazne babama i dedama koji prodaju razne stvari na ulici. "Hvataju" se sitni kriminalci,prodavci droge i slicno. Ljudi zavrsavaju na sudu zbog nekih racuna,dolaze im izvrsitelji na vrata da popisuju imovinu. Na televiziji se prodaje prica kako se zakon postuje,hapse se losi likovi itd. Prodaje se prica o pravnoj drzavi koja ne postoji. Zamajava se narod sa ovim sitnim pedofilcicima i silovateljima. Kao jaoo vidite kako mi pravdu izvrsavamo,samo da vi i vasa deca budete bezbedni... Imate li utisak o svom ovom ispiranju mozga? Zasto sam pokrenuo temu? Pored toliko ovih "politicara" ako mogu tako da ih nazovem,pored toliko ljudi na polozaju,parazita na budzetu,pored toliko onih pravih mafijasa i kriminalaca,ozbiljnih glava koji se kriju negde tamo i tako dalje...Pored svih ovih parazita,lopova,pored svog tog smeca u djubreta koji godinama primaju plate iz budzeta vise od 120.000 dinara+kradu ko zna koliko,a nista ne rade za boljitak Srbije,ovde se hapse sitni prevaranti,dileri,upadaju u novinarske redakcije uzimaju stvari,zabranjuju im da rade i tako dalje. Dodjem nekako zbunjen i oseti se sva ta nepravda vrlo lako. Kad vidim kako maltretiraju obicne ljude radnike,a tamo neko u isto vreme isisava pare iz budzeta,krade milione,iznosi van zemlje,stavljaju svoju rodbinu na drzavna radna mesta,potpisuju satanisticke zakone i ko zna sta jos...Alo bre ljudi? Pa lako cemo resiti te sitne pedofilcice i silovatelje,dajte bre da resimo ove krupne? Traze vesanje u centru grada za ovog pedofila. Cekajte bre,pa mali je on. Njega mozemo da biramo kako cemo ga ubiti,da li cemo da secemo polni organ ili sta vec. Red za vesanje i resetke je dugacak 100 metara. On je naneo stetu jednoj maloj devojcici. Hajdemo resiti ove sto su naneli stetu na par miliona ljudi u Srbiji? Hademo vesati ove sto nanose stetu Srbiji zadnjih 30 godina?
Voleo bih da cujem koji je to politicar zavrsio u zatvoru u zadnjih 30 godina,ima li neko odgovor na ovo pitanje mozda?
U nasim zatvorima niko,ocigledno mora HAG da intervenise...Tesko i da mozemo nagadjati koliko nasi politicari imaju para na racunima. Eee,izem te pravdo.
Ja sve vreme citam, kako mladi, doduse ti si vec mator i trebalo bi dobro da znas sta i gde pise istina ili nesto blizu istine, a gde ne. Ko je taj sto vas ubedjuje da neko treba vama da stvori nesto i da na tacni, a da vi mozete da se zezate na sportu i kladionicama i naravno, igricama? Lici li tebi Srbija na drzavu koja mora da kupuje svoje gradjane pljackom drugih naroda i drzava? Lici li tebi Srbija na teritoriju amerike gde neke lopuze placaju mir u kuci uvozom droge i placanjem bonova za hranu, obaveznih primanja za nezbrinute i nesposobne ili one bez posla?
Ko vama brani da zivite u svojim mastanjima iz holivuda i da idete tamo gde vam je bolje?
Inace, ovu nepravdu i pljacku po srbiji sprovode ti isti koji svoje glasace placaju da bi mogli da imaju i kupe tvoje selo za dva dolara....Nije to zadnjih 30 godina, nego zadnjih 50 godina Vi ste boranija koja sluzi da obori svakoga ko pokusa da vas izvuce iz tog polozaja glupih i sirotih....
Vi mali nepismeni klinci u 20, 30, 40, a i 50 godina ni danas blage veze nemate, a hocete da sve pocne od vas....pa neka pocne, ali ne kuknjavom....izadjite na ulice i trazite da se smene sudije, tuzioci, da se hapse advokati koji podmicuju sudije, da se hapse policajci koji zloupotrebljavaju svoja ovlascenja....to mozete, ali je lakse kenjati po tviteru ono sto vam pisu placeni mafijaski trolovi....
Imas prava da trazis da ti drzava bude pravedna i trazi to, a ne smenjivanje vlasti koja je izabrana.....i od sledece vlasti trazi to isto....
Ovo kenjanje je odrzavanje vladavine kriminalaca, koje ni jedna vlast ne moze da smeni, jer kriminalci placaju ljude da smenjuje vlast koja im ne odgovara....

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
On je bio taj koji je unistio Srbiju devedesetih godina.
Doduse i Dacic i Vucic su bili s njim.
Evo vidis ovu tetku, ona vec 30 godina zivi u inostranstvu i salje pare da se neki njeni rodjaci skoluju, zaposljavaju i docekuju je na aerodrumu kao tetku od ugleda ( u njenom selu) i podrzava sve muvacine u srbiji....ona je jednom cula za Slobu i od tada je ona protiv svih koji nesto menjaju u Srbiji....ne smetaju ni siptari, samo da se nesto dogadja...
A rodjaci, oni matorci koji vec 50 godina sede po drzavnim kancelarijama, su u te kancelarije dosli tako sto su imali rodjaka, pa za potrebe funkcije kupili odgovarajucu diplomu i brane to mesto funkcionera svim sredstvima...isto je i u sudnici i van sudnice i u agencijama, telekomima, postama, katastrima i opstinskim ruukovodstvima, njih niko ne menja jer se brane zubima, napadajuci svakoga ko je na vlasti, ako hoce da ih smeni....

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
Kompletan establisment ( ne pricam o izabranim vlastima, jer njih tu nema) je kupio diplome i doktorate, jer su pravi strucnjaci pobegli od tih muckarosa i secikesa i seciglava oni vladaju srbijom, strahom, macem i cekicem....za njih ne vaze zakoni ni bilo koja izabrana vlast, jer su oni vlast....kada vec kenjate o pravdi izadjite na ulicu i kazite vlasti da hocete da se posmenjuju svi ti krimosi i da trazite da se postuje zakon....
Je l neko to izasao da trazi? Nije, jer na ulicu izklaze ovce da traze da se zadrzi onaj ko ih sisa....i ko ih kolje, jer je on zakon....

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
On je bio taj koji je unistio Srbiju devedesetih godina.
Doduse i Dacic i Vucic su bili s njim.
Je l ova tetka napisala da je 95. godine smenjeno 50% sudija koji su radili protiv zakona i protiv srbije? Nije napisala, jer nema pojma osim onoga sto procita u svapskim novinama....ona podrzava i bombardovanje srbije i isterivanje srba iz hrvatske i ubijanje srba na kosovu zadnjih 70 godina....ona podrzava sve koji su protiv srbije....jer srbi ne valjaju.....

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.571
Je l ova tetka napisala da je 95. godine smenjeno 50% sudija koji su radili protiv zakona i protiv srbije? Nije napisala, jer nema pojma osim onoga sto procita u svapskim novinama....ona podrzava i bombardovanje srbije i isterivanje srba iz hrvatske i ubijanje srba na kosovu zadnjih 70 godina....ona podrzava sve koji su protiv srbije....jer srbi ne valjaju.....

Ti prvo pogledaj sta je ovde tema pa pisi o tome, ko sam ja, gde zivim i sta mi (ne)smeta nikako nije predmet ove
diskusije.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
Ti prvo pogledaj sta je ovde tema pa pisi o tome, ko sam ja, gde zivim i sta mi (ne)smeta nikako nije predmet ove
diskusije.
Tema sigurno nije svakodnevno pominjanje vucica i dacica, ali tebi to ne smeta....iz teme u temu nevalja sadasnja vlast i narod, a vi koji radite za druge i imate druga drzavljanstva prosto se utrkujete da narod ne valja, a pod nikovima sakriveni nalaze se siptari....

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.571
Tema sigurno nije svakodnevno pominjanje vucica i dacica, ali tebi to ne smeta....iz teme u temu nevalja sadasnja vlast i narod, a vi koji radite za druge i imate druga drzavljanstva prosto se utrkujete da narod ne valja, a pod nikovima sakriveni nalaze se siptari....
Ja sam bre mislila da si ti relativno normalan.
Narod je super, sve je u Srbiji super, jedina je nezgodacija da na forumu
ima prikrivenih Shiptarki:zcepanje:
Na kojoj si ti drOzi?

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
25.940
A jesi li napisala da su srpske sudije ubijale srbe na kosovu, tako sto su oslobadjali ubice srba? Ili da su oslobodjene ubice srpske dece 2001.? Ili da su srbi koji su se borili protiv terorista, koji su tada jos bili svetski teroristi, ostali u zatvoru i da su im sjebane porodice od strane tih kojima je smetao milisevic i sada vucic? Ni za jednog nisam glasao, ali ih je narod izabrao, a vi siptari i ustase ih pljujete kao srpske predstavnike.....

Poruka
2.640
Ma boli vas tuki vidim ja. Ciscenje se valjda pocinje od svog dvorista,nego ne vredi da pisem...Previse je ovde polusveta. Kad kazem da prvo nase treba da vesamo i pohapsimo vi se bunite. Nije ni cudno sto vam je lose. A ne,mozda vam je dobro pa ih zato i branite. Svo djubre koje je stiglo vani je OVDE morao neko da potpise...al dobro,uzivajte.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.