U SRBIJI NEMA KRIZE ZA BOGATE!

Pre neku godinu bucko je bio ispred mene u djutiju na aerodromu Malpensa u Milanu. 2 boksa nekih luksuznih cigara je platio 700 evra. Pazario još neke džidže, ukupan "ricevuta fiscale" (fiskalni račun) pokazao 771 ojro.

Ali za sve koji su čekali red na kasi, pogotovo neke Japance nije to bilo čudno, već kada je bucko izvadio butkicu keša i stavio na kantar jednu ljubičastu, jednu žutu i jednu zelenu, vadeći ih iz šteka, k'o seljak na pijaci. Za onu ljubičanstvenu je riba na kasi morala da pozove svog šefa da proveri novčanicu, jer je verujem ona do tada možda videla samo u katalogu

Dobro da nije stavio koferče na kantar.

Možda bi blokirali aerodrom.

Zadrigli i ekipa oko njega su tako dobro naplatili koaliciju sa DSom al ne od DSa nego od nas da je to neverovatno.

Meni je i danas teško da poverujem koliku su lovu uzeli i to sve na glavu pokojnog Miloševića.

To za mene nisu ljudi.

Ono što meni nije jasno jeste gde je kraj tolerancije ovog naroda?
 
Укупан број богаташа по државама:

42126237.jpg
 
Dobro da nije stavio koferče na kantar.

Možda bi blokirali aerodrom.

Zadrigli i ekipa oko njega su tako dobro naplatili koaliciju sa DSom al ne od DSa nego od nas da je to neverovatno.

Meni je i danas teško da poverujem koliku su lovu uzeli i to sve na glavu pokojnog Miloševića.

To za mene nisu ljudi.

Ono što meni nije jasno jeste gde je kraj tolerancije ovog naroda?

Da je digao koferče na kantar, pomislili bi da je došao da kupi aerodrom :per:
 
Ako si sirotinja,moras puno da radis da bi prestao to da budes.Ima i kraci put,da krades,ali ce te ufate pa ides na drzavu ranu.:D

Iz tvoje tastature u Božje oko ali na žalost to ne ide tako.

Naročito u vremenima kada je bilo kakva delatnost privilegija podobnih.

Kvazidemokratija je donela monopole na svim nivoima a ne meritokratiju kojoj su se naivini nadali.

Danas niko od moćnika sa tobom neće ni da razgovara o bilo kakvom poslu ako mu nije naloženo sa više instance.

Mislim, možeš ti da radiš do mile volja ali žutu banku videti nećeš ako nije tako predviđeno.

A tek da kradeš ne možeš jer je to vrhunska privilegija.

Pomenuti su politicari, mada ne pise koji. Ja recimo znam da je onaj socijalista (zaboravih mu ime) sto vodi gasovitu firmu sebe castio s novim Audijem Q, a pre je imao ''osmicu''.

Šta reći sem Bajatović?

SPS je najstrašnije izmanipulisao svoje birače i od onog Jedan je platio sve se pretvorilo u unovčavanje glasova slobonostalgičara na demokraCkoj blagajni.


Da je digao koferče na kantar, pomislili bi da je došao da kupi aerodrom :per:

:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Gledao ja sinoc na polovni automobili nesto od 4-5.000 kubika, oko 300KW.. staro 3-4 godine,
pa odem na kalkulator registracije, kad sve preko 200.000 din...

I da mi ga neko pokloni, ne bi mogao da ga vozim...

Sve su lepo osmislili..

svaki auto preko 3000 kubika je registracija 7 prosecnih plata u zemlji tj 210.000 dinara

a pre dolaska Tadica na vlast bila je ta registracija 50.000 din.
 
Pa nisam ni pevaljka (sto bi rekao Tihi) ni sportista ni politicar. :mrgreen:

evo kako se postaje uspesna pevaljka u srbiji

prvi korak ka uspesnoj pevaljki je da nadrndas silikone u svim mogucim delovima tela. drugi korak nakon toga je da budes fuksa koju je kresalo najmanje 10.000 ljudi i svako to kresanje naplatis nekom "uslugom" ili u novcu. Onda prestanes da nosis gace ko Karleusa i svima to pricas . Onda nadjes decka sponzora po pravilu mafijasa ili narkodilera. Tek onda posle svega ovog ucis da pevas :mrgreen:

I onda kad prodas seljaciji svoje psme onda kupujes ganc novi mercedes . Po mogucstvu kabrio :mrgreen:
 
evo kako se postaje uspesna pevaljka u srbiji

prvi korak ka uspesnoj pevaljki je da nadrndas silikone u svim mogucim delovima tela. drugi korak nakon toga je da budes fuksa koju je kresalo najmanje 10.000 ljudi i svako to kresanje naplatis nekom "uslugom" ili u novcu. Onda prestanes da nosis gace ko Karleusa i svima to pricas . Onda nadjes decka sponzora po pravilu mafijasa ili narkodilera. Tek onda posle svega ovog ucis da pevas :mrgreen:

Sve si znas.

Nego, citas li ti ista osim tabloida? :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajd da dam jedan primer, za sada necu reci koja drzava i koja epoha je u pitanju:
Uzecu u primer jednog obicnog coveka i jednog nadredjenog (njega imenujem sa - sef)

Obican covek ima sefa.
Moze da prima platu, a ponekad i ne.
Covek moze da ima ljude kojima je nadredjen.
Sef se brine o stanovanju i ishrani obicnog coveka.
Covek moze da istovremeno radi i za sebe, ako se dogovori sa sefom.
Moze cak i da putuje, ako se sef slozi.
Moze da plati i da postane samostalac, da nema sefa, nego da on postane sef drugima, ako zeli.

To sve navedeno bi moglo da lici na moderna vremena, gde firme budu u krizi pa ponekad nema plata, moglo bi da lici na nekog sitnog privatnika koji je otisao iz velike firme itd...

Ali... opis je opis roba u Vavilonu - jedno 5000 godina stara pojava, opis roba i robovlasnika. Do dana danasnjeg se prakticno nista nije promenilo. Jedina stvar koja jeste je to da se sada sami brinemo za stan i hranu.

To sto smo se zakitili sa silnim aparatima i kojecim jos - ne znaci nista.

Čitam.. srpski jezik, latinica, puno reči upotrebljeno da bi se opisalo jedno NIŠTA.

PreCednik izgleda zarazio svoje članstvo, pa i oni počeli da upotrebljavaju puno reči, a da ništa ne kažu
 
Ono sto se desilo u Srbiji od 2000te do danas je preraspodela kapitala

Bogatiji su bogatiji 100000000000 puta , srednja klasa je nestala a siromasni siromasniji nego ikada.

90tih je gazda firme zaradjivao recimo 5000 maraka a radnici po 500 maraka

sada gazda zaradjuje 20.000 evra a radnici 200 evra

Tadicevi tajkuni zaradjuju par miliona evra mesecno minimum

Kod miskovica , milijardera i Kostica secerka ljudi rade za 150 evra a oni imaju stotine miliona i milijarde
 
Vrhunski cilj kapitalizma su PROFIT I BOGATSTVO.

Nije ni postenje, ni cast, ni nacija, ni sloboda ni pravda....

Novac, novac i SAMO NOVAC....

Tome svi teze, ali malo njih dostize.

U siromasnim zemljama JAZ bogatih i siromasnih je JAKO VELIKI, a u bogatim zemljama takodje postoji, ali je slabije vidljiv, jer preteze i za srednji stalez koji jedini stvara nove vrednosti.
 
Dopusti i drugu teorijsku mogućnost: Da problem nije u sistemu, nego u ljudima.

Šta ume jedan klerofašistički majmun sa ulice da doprinese u privredi? Kojim skillz-ovima? Sajdžija? Prevodilac? Nula.


Znači, to je pravi razlog što su nezaposleni i siromašni.

"Klerofaštistički majmun" možda nema "skilz" da radi nešto u privredi, ali se odlično pokazao u praksi kada je potrebno da se istrebljuju baba sere i njeni klonovi sa svim svojim nakaradnim stavovima
 
Dopusti i drugu teorijsku mogućnost: Da problem nije u sistemu, nego u ljudima.

Šta ume jedan klerofašistički majmun sa ulice da doprinese u privredi? Kojim skillz-ovima? Sajdžija? Prevodilac? Nula.

Znači, to je pravi razlog što su nezaposleni i siromašni.

Apsolutna glupst.

To što ti nazivaš klerofašističkim majmunom danas izdržava Srbiju a ne sajdžije i prevodioci te stotine hiljada demokraCkih parazita koji pustoše budžet po vladinim agencijama i ostalim nepotrebnim institucijama.

Taj klerofašistički majmun jedino i nešto radi a na njegovom rintanju i bedi uzdiže se nova kasta bogataša - komunjarskih sinova, nepismenih budala koji su nasledili društveni status i ne poseduju niti trunku sposobnost da vode ovu zemlju u bilo kom kotruktivnom smeru.

Klerofašistički majmuni stvaraju a alava bagra žedere a drugima ne da.
 

Back
Top