U Skoplju tuča Makedonaca i Albanaca

Atletic Bilbao

Obećava
Poruka
65
U incidentu u kome je jedna osoba zadobila povrede nožem, policija je intervenisala da bi sprečila veći sukob.
Pre dva dana na istom mestu održan je protest pristalica vladajućih, ali i opozicionih albanskih partija u Makedoniji koji se ne slažu da se na tvrđavi gradi muzej u obliku crkve, a čiju je izgradnju podržalo ministratvo kulture Makedonije.
Pripadnici Demokratske Unije za integracije (DUI), koja je partner vladi, u toku sledeće noći srušili su ono što je do tada bilo izgrađeno.
Među njima su bili i zamenik ministra policije iz ove partije, članovi partijskog rukovodstva i gradonačelnik jedne opštine u Skoplju u kojoj većinsko stanovništvo čine Albanci.
Policija je saopstila da je istraga o ovom incidentu u toku i najavila krivične prijave.

Blic

ps
Izgleda da je poceo...
 
Тек ће тамо да буде густо.
Штета што православци нису међусобно повезани, па тај проблем да реше у пакету, него пуштају дивљим племенима да их малтретирају.
 
Тек ће тамо да буде густо.
Штета што православци нису међусобно повезани, па тај проблем да реше у пакету, него пуштају дивљим племенима да их малтретирају.

Православци и муслимани че то решити.То и није проблем.Ја видим вечи прочлем у спору СПЦ и МПЦ.
 
Православци и муслимани че то решити.То и није проблем.Ја видим вечи прочлем у спору СПЦ и МПЦ.

nema nikakvog spora, vi tamo mi ovamo, po vasoj zelji - i to ima svoje konsekvence.
oces da se autokefalujes, zna se proces, stani u red na shalter, popuni formular, uplati, primi egzarhovu kitu par godina pa eto.
tako to ide kod pravoslavnih.

no, shipci ce vam doci glave, nase je da kad ameri napuste balkan, pola shipadije uteramo preko tog novog autoputa za albaniju, a pola vama.
 
Između Makedonaca i Albanaca u Makedoniji tinja vrlo opasna mržnja.
To se vidi na svakom koraku.
Ja isto mislim, da će doći do građanskog rata za nekoliko godina i da će morati intervenisati međunarodne snage.

Inače su Makedonci spremni, da žestoko odgovore. Naoružanje kupuju od Rusa i Ukrajinaca, kao i od Amerike i za to izdvajaju ogromna sredstva.
 
Između Makedonaca i Albanaca u Makedoniji tinja vrlo opasna mržnja.
To se vidi na svakom koraku.
Ja isto mislim, da će doći do građanskog rata za nekoliko godina i da će morati intervenisati međunarodne snage.

Inače su Makedonci spremni, da žestoko odgovore. Naoružanje kupuju od Rusa i Ukrajinaca, kao i od Amerike i za to izdvajaju ogromna sredstva.

ameri su tamo pa mogu da odgovore, drze im granicu sa kosovom pod kontrolom.
sto nece dugo da traje. makedonci su mali narod, uklesten izmedju neprijatelja sa svih strana.
srbija im je dala drzavnost i nacionalno priznanje, za protuuslugu smo imali priznanje kosova.

red je da se u beogradu makedonija posmatra kao neprijateljska drzava.

sto se mene tice albanci treba da prave sto veci rsum, srbija im prizna deo makedonije a onda udje vojno da ih zastititi od genocidnih makedonaca.
taj deo nama, ostalo bugarima, sa tim sto srbija mora da ima izlazak na solun.

zvuci malo smesno za ova vremena, no ona se menjaju u turbo modu
 
ДА БОГ ДА ЈЕДНО ДРУГОМ ОЧИ ПОВАДИЛИ.... :per: :per: :per:

Ајде Мачор не претеруј.Па нисмо ти ми криви што сте меџу себе очи повадили.Ми чемо то решити.Албанци су реалност.Они траже свашта.Они мисле да су они прави али ОНИ;ОНИ НАМ ПРИЗНАЈУ И НАЦИЈУ И ЈЕЗИК И ЦРКВУ.Шта је са вама?Шта ви признајете брачи православној?
 
Između Makedonaca i Albanaca u Makedoniji tinja vrlo opasna mržnja.
To se vidi na svakom koraku.
Ja isto mislim, da će doći do građanskog rata za nekoliko godina i da će morati intervenisati međunarodne snage.

Inače su Makedonci spremni, da žestoko odgovore. Naoružanje kupuju od Rusa i Ukrajinaca, kao i od Amerike i za to izdvajaju ogromna sredstva.

Pa Makenonci kao i svako drugi su sila za shiptare,u tom slucaju vidim preveliku pomoc shiptarima sa svih strana,Makodonci ih satiru,shiptari napadaju na jedino sto mogu-verske objekte,babe,dede,zene,kolju decu i u dvogodisnjem sukobu ubijaju jednog makedonskog vojnika(nenaoruzanog) i svo vreme cekaju da ih neko potpomogne.
 
Ајде Мачор не претеруј.Па нисмо ти ми криви што сте меџу себе очи повадили.Ми чемо то решити.Албанци су реалност.Они траже свашта.Они мисле да су они прави али ОНИ;ОНИ НАМ ПРИЗНАЈУ И НАЦИЈУ И ЈЕЗИК И ЦРКВУ.Шта је са вама?Шта ви признајете брачи православној?

Pa da je Makedonija deo Grcke,zar nije dovoljno?
 
Ајде Мачор не претеруј.Па нисмо ти ми криви што сте меџу себе очи повадили.Ми чемо то решити.Албанци су реалност.Они траже свашта.Они мисле да су они прави али ОНИ;ОНИ НАМ ПРИЗНАЈУ И НАЦИЈУ И ЈЕЗИК И ЦРКВУ.Шта је са вама?Шта ви признајете брачи православној?
pa moraju da priznaju zato sto su u vasoj drzavi, makar dok su manjina. A ovo nepriznanje i to, to prepisi Bugarskoj i Grckoj, njima ste veci trn neo nama
 
Moćna Makedonija.
AAA HAHAHAHA.

nije smiješno!
Svak onaj ko brani svoj prag ne nepobjedljiv. Ni Turci maloj CG nijesu ništa mogli 500 godina.
Vidiš malu Čečeniju od 2 miliona ljudi usred Rusije od 150 miliona, pa im nemogu ništa.
Svi Rusi danas drhte od te šačice Čečena.

E tako će i Albanci od Makedonaca ako ne budu poštovali Makedoniju kao svoju državu.
 
ali oni su ti koji prisvajaju vas i vasu zemlju, mi vise ne, barem ne u tolikoj meri kao pre

vi ne???? neki se ne slazu sa tobom:

"sto se mene tice albanci treba da prave sto veci rsum, srbija im prizna deo makedonije a onda udje vojno da ih zastititi od genocidnih makedonaca.
taj deo nama, ostalo bugarima, sa tim sto srbija mora da ima izlazak na solun."

a i ovaj vas prijatelj rece da ste vi bili vise za tu ideju nego oni:
 
Poslednja izmena:
Pa i nije bas tako kao sto Blic kratko prenosi...
Inace izjave "da je multinacionalni koncept propao" Merkel, Sarkozija i Kamerona, trebalo bi da ovi nasi politicari koordinirano debelo iskoriste u korist nasih drzava i ucvrste svoje pozicije u svojim zemljama, dadu jedanput zauvek do znanja pripadnicima manjina da mogu da biraju ili da konacno postanu lojalni gradjani drzava u kojima se nalaze ili (ako ih zele) tu su im njihove maticne drzave, pa srecan im put.
Od kada su nam, ti isti belosvetski, napravili "sopsku salatu" od drzava, shvatili su konacno, da je njima lepse bez tog recepta. A odavno su mogli samo da nas pitaju...
Makedonci su vrlo strpljiv narod, a to stoka zloupotrebljava. Pod konstantnim pritiscima su jos od raspada YU, pa se nadam da ce i ovaj incident da amortizuju kako treba. Albanci osecaju (sa svim desavanjima poslednjih meseci) da im medjunarodna zajednica, ( toliko im obozavana), polako ispostavlja ceh, koji ih itekako boli i uradice sve da drze paznju na kobajagi uvredjenim im osecanjima. (Oni to i ne poseduju!) Trebalo je da znaju da djavo dodje po svoje, kad-tad.
 
Pa i nije bas tako kao sto Blic kratko prenosi...
Inace izjave "da je multinacionalni koncept propao" Merkel, Sarkozija i Kamerona, trebalo bi da ovi nasi politicari koordinirano debelo iskoriste u korist nasih drzava i ucvrste svoje pozicije u svojim zemljama, dadu jedanput zauvek do znanja pripadnicima manjina da mogu da biraju ili da konacno postanu lojalni gradjani drzava u kojima se nalaze ili (ako ih zele) tu su im njihove maticne drzave, pa srecan im put.
Od kada su nam, ti isti belosvetski, napravili "sopsku salatu" od drzava, shvatili su konacno, da je njima lepse bez tog recepta. A odavno su mogli samo da nas pitaju...
Makedonci su vrlo strpljiv narod, a to stoka zloupotrebljava. Pod konstantnim pritiscima su jos od raspada YU, pa se nadam da ce i ovaj incident da amortizuju kako treba. Albanci osecaju (sa svim desavanjima poslednjih meseci) da im medjunarodna zajednica, ( toliko im obozavana), polako ispostavlja ceh, koji ih itekako boli i uradice sve da drze paznju na kobajagi uvredjenim im osecanjima. (Oni to i ne poseduju!) Trebalo je da znaju da djavo dodje po svoje, kad-tad.

Ма јел важи она понуда ????Мислим на коку???
 

Back
Top