У ШКОЛИ У ПАРИЗУ: Српски дечак брутално претучен јер је одбио да скине крст

Daj sta se objasnjavas s njim. Mogli bismo i mi njima da kazemo da su Turci posto imaju sitne tamne pacovske oci (Hrvati) i kukaste nosurde (muslimani), ali je glupo. Ili kad siptari nekog nazovu Ciganom a vecina njih je tamnoputa sa cudnim fizionomijama.
Ziveo Leskovac sa ubedljivim slicnostima sa turcima u tinejdz periodu i devojke i mladici...
Ziveli kosovari, koji tako lice na sipce, da ako stave kape , bice totalno zamaskirani...
 
Informisi se, ukucaj laicizan u francuskim skolama pa ces videti da bas taj krstic na lancicu, ili jevrejska
zvezdica, ili marama na glavi nije dozvoljena, konkretnije 2007 ukinuta.
koliko je meni poznato u svim javnim ustanovama zabranjeno je isticanje verskih simbola,ko tebi moze da zabrani da ispod garderobe nosis krst ili zvezdu ,to je krsenje ljudskih prava.Postavi link da je zabranjeno nosenje licnih verskih simbola kao nakita ,to bi bilo ravno tome da te ne puste u skolski toalet jer si obrezan iz verskih razloga
 
Daj sta se objasnjavas s njim. Mogli bismo i mi njima da kazemo da su Turci posto imaju sitne tamne pacovske oci (Hrvati) i kukaste nosurde (muslimani), ali je glupo. Ili kad siptari nekog nazovu Ciganom a vecina njih je tamnoputa sa cudnim fizionomijama.
Tačno imaju baš neke sitne oči i blijedi su u licu,gotovo anemični. To ne liči na mediteranski narod koji je jako sličan koliko toliko od Portugala do Crnog Mora. Hajde ne moramo sad gledamo visinu,ali tu je temperament ili gestikulacija. Što se tiče Albanaca oni zaista imaju nekakvu čudnu fizionomiju od Albina Kurtija,Edite Tahiri,Džaka Šaćiri...jedina osoba što pristojno izgleda je Vlora Čitaku. Nedavno sam čuo da zbog visoke stope nataliteta na Kosovu i sklapanja brakova unutar iste opštine( lokalno samo) došlo je genetičkog drifta. Kao neke mutacije. Ko je genetičar znao bi to objasniti.
 
Tačno imaju baš neke sitne oči i blijedi su u licu,gotovo anemični. To ne liči na mediteranski narod koji je jako sličan koliko toliko od Portugala do Crnog Mora. Hajde ne moramo sad gledamo visinu,ali tu je temperament ili gestikulacija. Što se tiče Albanaca oni zaista imaju nekakvu čudnu fizionomiju od Albina Kurtija,Edite Tahiri,Džaka Šaćiri...jedina osoba što pristojno izgleda je Vlora Čitaku. Nedavno sam čuo da zbog visoke stope nataliteta na Kosovu i sklapanja brakova unutar iste opštine( lokalno samo) došlo je genetičkog drifta. Kao neke mutacije. Ko je genetičar znao bi to objasniti.
Kad je donja vilica pomerena unapred kao kod siptara to je rezultat incesta.
Zene nisu bas najbolji pokazatelj neke nacija, malo pudera moze cudo da napravi. Ali slazem se, ta Vlora jos pristojno i izgleda, ali pogledaj samo sestre Istrefi, retko ruzne fizionomije.
 
Mogli bismo i mi njima da kazemo da su Turci posto imaju sitne tamne pacovske oci (Hrvati) i kukaste nosurde (muslimani), ali je glupo. Ili kad siptari nekog nazovu Ciganom a vecina njih je tamnoputa sa cudnim fizionomijama.

пацовске очи у хурвата су више испољавање њиховог карактера :D

кукасте носурде су ретке код Срба, али има орловсих или римских носева, што је једна од одлика динарског типа

а ни тамнопутост (осим када је изражена) ту није неки значајан генетски маркер - раса се, углавном, најбоље показује у физиономији

Što se tiče Albanaca oni zaista imaju nekakvu čudnu fizionomiju

за европу да - али шиптарска физиономија је типична за закавказје, северну африку и једним делом и за југ европе
 
пацовске очи у хурвата су више испољавање њиховог карактера :D

кукасте носурде су ретке код Срба, али има орловсих или римских носева, што је једна од одлика динарског типа

а ни тамнопутост (осим када је изражена) ту није неки значајан генетски маркер - раса се, углавном, најбоље показује у физиономији



за европу да - али шиптарска физиономија је типична за закавказје, северну африку и једним делом и за југ европе
Dobro kukasti nos i nije neka deformacija,čak to ističe mušku ljepotu. Za ženu je bezveze da ima kukast nos,dok je za muškarca bezveze da ima prćast nos. Veliki kukasti nos kod muških,ima široko značenje u našoj kulturi,uglavnom je to pozitivno.
 
Dobro kukasti nos i nije neka deformacija,čak to ističe mušku ljepotu. Za ženu je bezveze da ima kukast nos,dok je za muškarca bezveze da ima prćast nos. Veliki kukasti nos kod muških,ima široko značenje u našoj kulturi,uglavnom je to pozitivno.

поента је била да се међу таквим већим носевима, кукастијим, како рече, лако разликују динарски типови:

main-qimg-0a90f66a67d1c7ba3df77cf703ecd639.png
19835580665725af14b4fa8a15360ff6.jpg
 
Poslednja izmena:
и семитски/хазарски типови
Pogledajte prilog 639091
Onda Miloš Degenek ispade Hazar :sad2:i to iz mjesta gdje Jevrej nikad nije stao nogom. Šta da radi čovjek sad ? Moraće Degenek kod plastičara. Malo mu je što je sa kraja svijeta došao da igra za CZ.
Al ajde,šta ga briga,cure će vazda ganjati nosonju Degeneka.
 
Сајт „Сви Срби у Паризу“ објавио је информацију да је у главном граду Француске дечак српског порекла Л. П. брутално претучен јер је одбио да скине ланчић на коме се као привезак око његовог врата налазио крст.

Напад се, према писању сајта, догодио у уторак, у школи „Маркс Дормоа“ у 18. париском арондисману.
Овај део Париза познат је по томе што у њему живе становници различитог порекла.

Апсолутно исто ми је причао, као своје искуство, наш гастарбајтер познијег доба.. Он је одрастао у Сарајеву и једини био православан међу муслиманима у одељењу, па су тукли кад год им се указала прилика.
 
Rano ujutro, stanica kod ruzveltove, za trole, prilicno hladno , mozda je i subota bila, pa ja iz provoda, nikog na stanici.
Cista stanica. Dolaze tri mladica, jedan od njih baca neki papir nasred prostora stanice.
Setuckam , oni pricaju, prilazim papiru , saginjem se podizem ga i bacam u praznu korpu...

Oni se osecaju prozvanim, iako ih nisam ni pogledao , ni prebacio, a ni pomislio, suvise je hladno bilo da bih razmisljao o njima...
I krece srpsko crnogorsko zacikavanje, tipa jel smo to mi sad ispali stoke pa nam ti pokazujes kako treba da se baca djubre u kantu za smece... itd...ta zvaka..

Ja obicno tu koristim reci da tamponiram odnose, i onda nista ne bude, ali hladnjikavo i razmisljam nesto o svojim planovima dok setkam, i samo sam kratko odgovorio da , ne ili sta je vec trebalo...

Medjutim , njima to nedovoljno i na kraju sam morao da se pobijem sa svom trojicom da bi sve to leglo....
Taj kompleks gde osoba zna da je smrad ali od lenjosti mu tesko da ne bude smrad, a kad ga nesto podseti, onda mrzi i trazi olaksanje, je cesto kod nas...a i kod crnogoraca...

I kako cemo to zvati, tuca zbog religije, zbog srpstva, zbog neebice, zbog besnoce (nisu bili besni, bukvalno ih je iznerviralo sto sam pokupio papir i bacio u korpu...)
Da sam isto uradio a imao kajlu oko vrata sa krstom, recima bi pomenuli krst a uradili isto...ali ja nemam uocljive simbole na sebi....
 
Gruzini,Jermeni sem crne kose i tena nemaju mnogo sličnosti sa Turcima. Više su Bugari hrišćani sličniji sa Turcima nego Kavkasci. Pravi Turčin ima blago kose ili kose oči,crna prava kosa i crno žućkastu kožu.Većina ih ima kraće udove. Jermeni i Gruzini imaju krupnije oči,bademaste,,dok Jermeni imaju i spljošten krupniji nos. Azeri su turkofini mix Persijanaca,Gruzina i Jermena.

Pravi Srbin ima crnu kosu,krupne crne oči i jaku crnu bradu. Visina muškaraca nam je od 1,80cm pa naviše. Muškarci obično imaju kukasti nos. Koža nam je prirodno tamnija i u sred zime. Žene su nam nešto svjetlije mada ima i njih dosta tamnih sa crnom gustom kosom.Plave i zelene oči nisu tipične za Srbe ali ima nas i sa takvim očima.

Срби (мушкарци) најчешће у одраслом добу има тамно смеђу косу, док су Српкиње су нешто свјетлије и најчешћа боја косе им је средње смеђа.

За висину се слажем, просјек висине становника Србије (мушкарци) је 181 цм а етнички Срби су још мало виши у просјеку, а Турска је само 174 цм
https://www.worlddata.info/average-bodyheight.php
 

Back
Top