Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

У ШКОЛИ У ПАРИЗУ: Српски дечак брутално претучен јер је одбио да скине крст

lil_moon

Iskusan
Poruka
5.951
У полумуслиманском граду односно кварту то је сасвим нормална појава. Муслимани се од малих ногу уче да буду агресивни у име курана и шеријатског закона који им даје за право да се тако понашају.
Из њихове перспективе то је као када би ми лупили чвргу некоме, јер они сматрају ''ми смо га само колективно изгазили, то је ништа у поређењу са одсецањем главе у нашој Исламској Држави''.

Имаш вест и на другим сајтовима.
https://www.novosti.rs/вести/планета.479.html:842313-Skandal-u-Parizu-Srpski-decak-brutalno-pretucen-jer-je-odbio-da-skine-krst
https://www.blic.rs/vesti/svet/skan...o-pretucen-jer-je-odbio-da-skine-krst/c7qyzr6
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=18&nav_category=78&nav_id=1643739а

To je муслиманска пропаганда. Кад год би се закачио са неким босанским муслиманом, одмах бих добио етикету да смо ми Турци православне вере.
Потурице имају тај комплекс, јер знају да су измишљена нација и да им је ислам све.
Да си некада био у Турској схватио би колико та прича нема везе са Балканом, овако људи никада нису прешли границу, евентуално отишли до Грчке и то је то.
Možda čula đeca za suđenje u Francuskoj https://www.maxportal.hr/kolumne/sp...ickog-ciscenja-presudio-je-1995-sud-u-parizu/

nonaligned

Poznat
Poruka
8.700
Samo sebe pozicioniras ovom izjavom....Bukvalno kao da kazes, mene zaobidjite sa pricama koje nisu moralno podobne i bajke za princeze...
Kako ti umes da izvuces nebulozan zakljucak iz necijeg posta.....

Molim te nemoj da me "intrepretiras" jer sam mislila upravo ono sto sam napisala.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.297
Kako ti umes da izvuces nebulozan zakljucak iz necijeg posta.....

Molim te nemoj da me "intrepretiras" jer sam mislila upravo ono sto sam napisala.
Pa hajde ti objasni sta si rekla postom, evo citiraj pa objasni .....
Nebulozna ti je izjava, za nekog ko se krece svaki dan po Srbiji , tvoja izjava je upravo ono sto sam ja napisao...
A za tebe je nesto drugo....ko zna sta...zato lepo napisi sta ti znaci koja rec, pa da vidimo ko koga bije po Srbiji...i zasto..

nonaligned

Poznat
Poruka
8.700
Pa hajde ti objasni sta si rekla postom, evo citiraj pa objasni .....
Nebulozna ti je izjava, za nekog ko se krece svaki dan po Srbiji , tvoja izjava je upravo ono sto sam ja napisao...
A za tebe je nesto drugo....ko zna sta...zato lepo napisi sta ti znaci koja rec, pa da vidimo ko koga bije po Srbiji...i zasto..
Onaj ko zna srpski zna sta sam htela da kazem , bila sam vise nego jasna.

To sto ti stalno vredjas, komentarises ko je kakav i sta je hteo da kaze je tvoj individualni poremecaj kojim se ne bih bavila.

Poruka
6.577
Па Хрвати такође носе крст, хришћани су. Што да се лажемо када знамо којим вампирима смета крст.
можда, али сцена опкољавања и напада на усамљеног Србина је тако типична за тренутно окупиран книн или призрен нпр

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.297
Onaj ko zna srpski zna sta sam htela da kazem , bila sam vise nego jasna.

To sto ti stalno vredjas, komentarises ko je kakav i sta je hteo da kaze je tvoj individualni poremecaj kojim se ne bih bavila.
Pa nije svet onako kako ga ti nacrtas, to sam i napisao da si rekla....a i iz ove poruke to isto izlazi...

Ali da ti bude jasnije da nemas blage veze sta pises...

Jel dzamija u BG bila zapaljena...
Jel ambasada u BG bila zapaljena...
Jesu li cigani ubili onog dobrocudnog dedicu u selu u Sumadiji ili Loznici , gde bese...
Ima li premlacivanja cigana od strane skinsa?
Ima li premlacivanja dece od strane ciganske dece?
Jel dovoljno da nekog pogledas ako je iznerviran pa da dobijes pitanje, sta me gledas, hoces da ti objasnim neke stvari (dobro , ovo je posle kad deca legnu u krevet, znaci posle crtaca u 19h)...
Jesu li tri crnogorca izazivala tucu u diskoteci ili pred salterom u studentskom domu (koja tri, pa razna tri, nije bila jedna tuca gde su namerno izazivali tucu sa srbijancima)

Znaci neko pise kao princeza, cilj, sto pitkije stivo, nesto kao prakticna zena, gde su jedini krivci za sve muskarci, a inace je sve bajno i sjajno...
Valjda zbog klikova....

Da vidimo kako stojimo sa odnosom prema strancima...
Crnci su cesto ugrozeni, zato i postoji obaveza javljanja na mesecnom nivou...
Htedoh da napisem da su ridzovani hteli da naplate kartu Kinezima, pa se setih da Kinezi imaju nuklearku , pa nije dobro da od toga napravimo incident...

Ako vec pises nesto sto se moze nazvati laz, nemoj da si uvredljiva...
Slazem se ja sa modernim terminima da nije to laz nego spin, tako da odspinuj kao princeza a ne kao istina neistina...

Rayela

Legenda
Poruka
59.133
Krst se nikad be skida. Mali decak je ocitao lekciju kako je biti Hristov vojnik. Svaka cast.
Radim i ja u inostranstvu, i nikad i no po koju cenu ne bih krst skinuo sa vrata.
Tebe niko i ne tera, u skolama je zabranjeno i to od 2007 godine i to u toj Francuskoj.

Rayela

Legenda
Poruka
59.133
Nesto mi ne stima u ovoj prici. Sve u jednoj recenici objasnjeno? I pretukli ga zbog krstica na lancicu? Odkud sajt moze da bude izvor?
Pa fake news je jer da nije odmah bi se recimo Mira Aleckovic javila, objasnila, osudila, ali
ovako imamo samo lupetanje totalno bzvze.

nonaligned

Poznat
Poruka
8.700
Pa nije svet onako kako ga ti nacrtas, to sam i napisao da si rekla....a i iz ove poruke to isto izlazi...

Ali da ti bude jasnije da nemas blage veze sta pises...

Jel dzamija u BG bila zapaljena...
Jel ambasada u BG bila zapaljena...
Jesu li cigani ubili onog dobrocudnog dedicu u selu u Sumadiji ili Loznici , gde bese...
Ima li premlacivanja cigana od strane skinsa?
Ima li premlacivanja dece od strane ciganske dece?
Jel dovoljno da nekog pogledas ako je iznerviran pa da dobijes pitanje, sta me gledas, hoces da ti objasnim neke stvari (dobro , ovo je posle kad deca legnu u krevet, znaci posle crtaca u 19h)...
Jesu li tri crnogorca izazivala tucu u diskoteci ili pred salterom u studentskom domu (koja tri, pa razna tri, nije bila jedna tuca gde su namerno izazivali tucu sa srbijancima)

Znaci neko pise kao princeza, cilj, sto pitkije stivo, nesto kao prakticna zena, gde su jedini krivci za sve muskarci, a inace je sve bajno i sjajno...
Valjda zbog klikova....

Da vidimo kako stojimo sa odnosom prema strancima...
Crnci su cesto ugrozeni, zato i postoji obaveza javljanja na mesecnom nivou...
Htedoh da napisem da su ridzovani hteli da naplate kartu Kinezima, pa se setih da Kinezi imaju nuklearku , pa nije dobro da od toga napravimo incident...

Ako vec pises nesto sto se moze nazvati laz, nemoj da si uvredljiva...
Slazem se ja sa modernim terminima da nije to laz nego spin, tako da odspinuj kao princeza a ne kao istina neistina...
Kakve veze ovo ima sa mojim postom da ja nikad nisam videla nikoga da nekog tuce jer je druge vere.Jer ja stvarno NISAM VIDELA NIKOG DA NEKOG TUCE JER JE DRUGE VERE.

Ti si ovde ponovo ispljuno gomilu nevezusa od kojih mi je najsmesnija "gde su jedini krivci za sve muskarci".....

Jedan savet.
Prestani da "izmastavas " tudja razmisljanja i da ih oblikujes u skladu sa svojim predrasudama na osnovu jedne ili dve recenice ciji je smisao bas ono sto sam rekla.Nista manje, nista vise.
I nemoj da me citiras , molim te.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.297
Pa zbog glagola VIDETI sam i napisao da si se samo pozicionirala da ti ljudi ne pisu ono sto ne zelis da cujes, a to ne zelis ni da vidis...

Jel ti uopste znas sta hoces da kazes ili si placena po broju postova...?

Pazi pre ili kasnije ce svima biti jasno tacno sta znaci ono sto kazes, a ne ono sto izrices....
Populacija zena koje u Srbiji jedno pricaju , drugo misle, trece rade, cetvrto zele a peto im treba nije uopste mala.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
12.129
Najverovatnije jeste izmisljena jer su u Francuskoj u skolama( ima tome sigurno 7-8 godina) najstrozije zabranjena
sva religiozna obelezja ( krstovi, jevrejske zvezde, polumeseci), a to je taj decak znao.
opet lupas? ko ti moze zabraniti sta ces nositi na vratu? to su obelezja koja se ne mogu isticati po ucionicama i na skoli

Rayela

Legenda
Poruka
59.133
opet lupas? ko ti moze zabraniti sta ces nositi na vratu? to su obelezja koja se ne mogu isticati po ucionicama i na skoli
Ako je devojcicama zabranjeno da nose marame, onda zabrana vazi za sva verska obelezja, a tu je i krst.
Uostalom, sve je to dostupno pismenom svetu. Samo ukuckati u Google i dobijes informacije iz francuskog
minstarstva prosvete.

asd221

Veoma poznat
Poruka
13.614
Zasto se ljutite na francuze koji biju jedno kolonijalno dete?
Mora da se zna hijararhija, to i srbi vole da se zna...
Kao sto u srbiji treba da se biju imigranti, tako u francuskoj treba da se biju deca iz kolonija...

Ko hoce da ga tretiraju kao gradjanina nekolonijalnih provincija, takvu provinciju mora i da ima kao vaspitanje i rodjenje...
Stvarno treba da budes retard da uporedjujes Srbe koji su otisli u Zapadnu Evropu i asimilovali se i ove migrante silovatelje. A sta i ocekivati od nekog ko pise besmislene kilometarske postove na svakoj temi

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.297
Stvarno treba da budes retard da uporedjujes Srbe koji su otisli u Zapadnu Evropu i asimilovali se i ove migrante silovatelje. A sta i ocekivati od nekog ko pise besmislene kilometarske postove na svakoj temi
Iz ugla kulturnog sveta nema mnogo razlike izmedju deteta Sirijca i deteta Srbijanca.
Sto da izmet Srbijanca ne mirise bolje?
Nego snobovi i puritanci pa ne vide svoje sta rade po EU...

To mora da se spustis na nivo primitivnog balkancerosa da bi uocio razlike....a nisu svi toliko zamlatni i bez obaveza da to ucine...
Drzave su skoro pa iste, pristup narodu skoro pa isti....iz ugla nekog ko drugacije gleda svet, ono ili ovo dete na S dodje mu na isto...

Poruka
15.369
Pa zbog glagola VIDETI sam i napisao da si se samo pozicionirala da ti ljudi ne pisu ono sto ne zelis da cujes, a to ne zelis ni da vidis...

Jel ti uopste znas sta hoces da kazes ili si placena po broju postova...?

Pazi pre ili kasnije ce svima biti jasno tacno sta znaci ono sto kazes, a ne ono sto izrices....
Populacija zena koje u Srbiji jedno pricaju , drugo misle, trece rade, cetvrto zele a peto im treba nije uopste mala.
ЖЕНОМРЗАЦ, ти беше живиш тамо далеко?
Онда и остани тамо.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.297
ЖЕНОМРЗАЦ, ти беше живиш тамо далеко?
Онда и остани тамо.
Hoces etiketiranje, picopacenik, ostani tamo , sve je vise onih sto stiklama gaze po organima....
Doisadna klijentela na krstarici, sve to prilicno siromasno u glavi, pa ako hocemo promet mora malo zabavice...

Dekston

Domaćin
Poruka
3.958
Ne lupaj gluposti. Srbi imaju turskog gena cca 5%. Pogledaj malo genetiku neobavesteni.
Divac je prototip tipicnog Dinarca od 2 metra kao i Sapic i Djokovic. Djokovic je I2a koliko ima dostupnih inofrmacija.
Prosecan Turcin je visok 172 cm.

Stvarno lupas gluposti.
Ja nigdje nisam naveo da Srbi imaju tursku genetiku,ako je imaju to je manje od 1% svih testiranih. Naveo sam da su srpski muškarci prosjek visine od 1,80 cm pa na više. Grdoban je prozvao neke Srbe zato što smo tamni ličimo na Azere i Jermene. Večina Srba je tamnije puti što je logično. Živimo na jugu Evrope gdje temperature ljeti prelaze preko 30C a imamo upliv mediteranskih naroda u našu genetiku. Razlika između nas i Turaka je ne samo u visini nego i u boji kože. Turci imaju crno žućkastu kožu i blago kose oči do izrazito kosih. To je njihov turko mongolski gen koji preovlađuje i nakon desetina generacija primjeti se mongolska genetika. Svi narodi oko nas su tamnijeg tena,te je logično da i mi budemo tamnije puti. Mađari koji se nalaze sjevernije od nas su više tamniji od nas kad ih gledaš i kosa i ten i oči.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
12.129
Ako je devojcicama zabranjeno da nose marame, onda zabrana vazi za sva verska obelezja, a tu je i krst.
Uostalom, sve je to dostupno pismenom svetu. Samo ukuckati u Google i dobijes informacije iz francuskog
minstarstva prosvete.
zabrana nosenja burki i marama je odavno uvedeno. marama nije versko obelezje vec nigde vise ne smes pokrivati lice, da bi bio nepoznat. znam dosta ljudi koji imaju tetoviran krst na grudima, mislis li da i to mogu zabraniti?

asd221

Veoma poznat
Poruka
13.614
Ja nigdje nisam naveo da Srbi imaju tursku genetiku,ako je imaju to je manje od 1% svih testiranih. Naveo sam da su srpski muškarci prosjek visine od 1,80 cm pa na više. Grdoban je prozvao neke Srbe zato što smo tamni ličimo na Azere i Jermene. Večina Srba je tamnije puti što je logično. Živimo na jugu Evrope gdje temperature ljeti prelaze preko 30C a imamo upliv mediteranskih naroda u našu genetiku. Razlika između nas i Turaka je ne samo u visini nego i u boji kože. Turci imaju crno žućkastu kožu i blago kose oči do izrazito kosih. To je njihov turko mongolski gen koji preovlađuje i nakon desetina generacija primjeti se mongolska genetika. Svi narodi oko nas su tamnijeg tena,te je logično da i mi budemo tamnije puti. Mađari koji se nalaze sjevernije od nas su više tamniji od nas kad ih gledaš i kosa i ten i oči.
Daj sta se objasnjavas s njim. Mogli bismo i mi njima da kazemo da su Turci posto imaju sitne tamne pacovske oci (Hrvati) i kukaste nosurde (muslimani), ali je glupo. Ili kad siptari nekog nazovu Ciganom a vecina njih je tamnoputa sa cudnim fizionomijama.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.