У сенци хапшења Младића, СПЦ одлучио да позове Папу!

Poruka
19.903
У сенци хапшења Младића, СПЦ одлучио да позове Папу!

Београд – Док је јавност данас била у потпуности заокупљена хапшењем Ратка Младића, донето је неколико кључних одлука које у медијима нису дошле до изражаја, случајно или намерно процените сами.
Влада је, без обзира на данашњу ванредну ситуацију, донела одлуку да ЈП „Железнице Србије“ прогласи акционарским предузећем, а на Сабору СПЦ су „стидљиво“ објавили да ће на Милански Сабор у Ниш ипак позвати Папу!
- Наша црква је одлучила да на најдостајанственији начин прослави 1700 година Миланског едикта у Нишу који је означио стицање слободе исповедања хришћанске вере. Искључиви домаћин и организатор биће Српска православна црква, прослава ће бити свеобухватна и имаће помесни карактер на нивоу земље домаћина и свеправославни карактер. На прославу ће бити позвани поглавари православних цркава и свехришћанских, биће позване све хришћанске цркве које нису до сада биле у јединству са православном црквом, али имају многа заједничка начела и вредности са њом, а то су на истоку коптска и јерменска и на западу римокатоличка – прецизирао је Иринеј бачки.

http://www.vaseljenska.com/drustvo/u-senci-hapsenja-mladica-spc-odlucio-da-pozove-papu/

Нисам нашао на званичном сајту СПЦ ову вест, па не знам колико је тачна, али не би зачудило. Очекивано је.

На свим нивоима траје окупација.
 
У сенци хапшења Младића, СПЦ одлучио да позове Папу!

Београд – Док је јавност данас била у потпуности заокупљена хапшењем Ратка Младића, донето је неколико кључних одлука које у медијима нису дошле до изражаја, случајно или намерно процените сами.
Влада је, без обзира на данашњу ванредну ситуацију, донела одлуку да ЈП „Железнице Србије“ прогласи акционарским предузећем, а на Сабору СПЦ су „стидљиво“ објавили да ће на Милански Сабор у Ниш ипак позвати Папу!
- Наша црква је одлучила да на најдостајанственији начин прослави 1700 година Миланског едикта у Нишу који је означио стицање слободе исповедања хришћанске вере. Искључиви домаћин и организатор биће Српска православна црква, прослава ће бити свеобухватна и имаће помесни карактер на нивоу земље домаћина и свеправославни карактер. На прославу ће бити позвани поглавари православних цркава и свехришћанских, биће позване све хришћанске цркве које нису до сада биле у јединству са православном црквом, али имају многа заједничка начела и вредности са њом, а то су на истоку коптска и јерменска и на западу римокатоличка – прецизирао је Иринеј бачки.

http://www.vaseljenska.com/drustvo/u-senci-hapsenja-mladica-spc-odlucio-da-pozove-papu/

Нисам нашао на званичном сајту СПЦ ову вест, па не знам колико је тачна, али не би зачудило. Очекивано је.

На свим нивоима траје окупација.

Ne znam gde si ti bio kada smo svi govorili da će papa biti pozvan u Srbiju.
I treba da dodje. Zašto da ne dodje?
 
У сенци хапшења Младића, СПЦ одлучио да позове Папу!

Београд – Док је јавност данас била у потпуности заокупљена хапшењем Ратка Младића, донето је неколико кључних одлука које у медијима нису дошле до изражаја, случајно или намерно процените сами.
Влада је, без обзира на данашњу ванредну ситуацију, донела одлуку да ЈП „Железнице Србије“ прогласи акционарским предузећем, а на Сабору СПЦ су „стидљиво“ објавили да ће на Милански Сабор у Ниш ипак позвати Папу!
- Наша црква је одлучила да на најдостајанственији начин прослави 1700 година Миланског едикта у Нишу који је означио стицање слободе исповедања хришћанске вере. Искључиви домаћин и организатор биће Српска православна црква, прослава ће бити свеобухватна и имаће помесни карактер на нивоу земље домаћина и свеправославни карактер. На прославу ће бити позвани поглавари православних цркава и свехришћанских, биће позване све хришћанске цркве које нису до сада биле у јединству са православном црквом, али имају многа заједничка начела и вредности са њом, а то су на истоку коптска и јерменска и на западу римокатоличка – прецизирао је Иринеј бачки.

http://www.vaseljenska.com/drustvo/u-senci-hapsenja-mladica-spc-odlucio-da-pozove-papu/

Нисам нашао на званичном сајту СПЦ ову вест, па не знам колико је тачна, али не би зачудило. Очекивано је.

На свим нивоима траје окупација.

Само просрпска демокрацијска.
Заједно са дотичнима што су направили свецима оне што су клали и затирали Српски народ.
 
Ne znam gde si ti bio kada smo svi govorili da će papa biti pozvan u Srbiju.
I treba da dodje. Zašto da ne dodje?

24_aug_St_cosmas_aitolos.jpg


+SVETI KOZMA ETOLSKI+

"Za sve sto se Pravoslavnima bude dogadjalo u poslednje vreme, kunite Papu, on je uzrocnik svih zala..."
 
Папа долази у ХР ове године и ичи ће на "поклон" Степинчевом гробу. Поред тога, папска цркца обележава Степинчево, дан "блаженог" нацистичког кардинала који је благословио покољ и насилно превођење у усташку веру и нацију.
 
Александре неко ко је благословио клање твог народа и учествовао у томе треба да ти дође у земљу? Е мој ти.

Није Аца маца Србин, он је ''космополита'' (читај мешанац-комунац).
 
У сенци хапшења Младића, СПЦ одлучио да позове Папу!

Београд – Док је јавност данас била у потпуности заокупљена хапшењем Ратка Младића, донето је неколико кључних одлука које у медијима нису дошле до изражаја, случајно или намерно процените сами.
Влада је, без обзира на данашњу ванредну ситуацију, донела одлуку да ЈП „Железнице Србије“ прогласи акционарским предузећем, а на Сабору СПЦ су „стидљиво“ објавили да ће на Милански Сабор у Ниш ипак позвати Папу!
- Наша црква је одлучила да на најдостајанственији начин прослави 1700 година Миланског едикта у Нишу који је означио стицање слободе исповедања хришћанске вере. Искључиви домаћин и организатор биће Српска православна црква, прослава ће бити свеобухватна и имаће помесни карактер на нивоу земље домаћина и свеправославни карактер. На прославу ће бити позвани поглавари православних цркава и свехришћанских, биће позване све хришћанске цркве које нису до сада биле у јединству са православном црквом, али имају многа заједничка начела и вредности са њом, а то су на истоку коптска и јерменска и на западу римокатоличка – прецизирао је Иринеј бачки.

http://www.vaseljenska.com/drustvo/u-senci-hapsenja-mladica-spc-odlucio-da-pozove-papu/

Нисам нашао на званичном сајту СПЦ ову вест, па не знам колико је тачна, али не би зачудило. Очекивано је.

На свим нивоима траје окупација.

Oni nisu Hristova Crkva i traze sebi svoje drustvo bezboznika. Ko je i malo Hristov i ko je makar malo Srbin, taj u SPC nece uci. Otpadija hoce."Malo je danas pravih Srba, " rece podavno sv. Justin Popovic.
 
Poslednja izmena:
[Size="3" Piiiiiiiiiiiiiičkeeeeeeeeee Ekumenističke!!! [/Size]

Svi u NIŠ da mu napravimo doček!!! ;)[/QUOTE]

Ево још једном за православне људе, све нам је дато унапред(и у вези папе):
[URL="https://docs.google.com/viewer?url=http%3A%2F%2Fwww.istokpravoslavni.org%2Ffiles%2Fprorocanstvo%2520Mnogostradalnog%2520monaha%2520Gavrila.pdf"]https://docs.google.com/viewer?url=http%3A%2F%2Fwww.istokpravoslavni.org%2Ffiles%2Fprorocanstvo%2520Mnogostradalnog%2520monaha%2520Gavrila.pdf[/URL]

Само се мора бити стрпљив док употупности не цркне окупаторски систем у Србији. :)
 
Back
Top