Quantcast

У седишту БИА већ се налазе припадници службе ЦИА и МИ6

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.903
Недавно је најављено да у посету долази Серж Брамерц у другој половини фебруара, да ће то бити техничка посета у којој ће се он састати са представницима Владе Републике Србије и, како је навео његов портпарол, са оперативним службама. О чему се ради? Зашто да се крију информације?

У седишту БИА у Београду већ се налазе припадници Америчке обавештајне службе ЦИА и Енглеске обавештајне службе МИ6 који организују потрагу са генералом Ратком Младићем и за Хаџићем. Они су ти који диктирају шта ће се радити у Србији, шта треба да ради Влада Републике Србије, шта треба да ради БИА, шта треба да раде други органи Републике Србије. И то је заиста једна невероватна ситуација, да је Србија дозволила уопште тако нешто да се догоди на њеној територији. То показује да је режим Бориса Тадића избрисао сувереност и независност Републике Србије и да је заиста спреман да учини све по диктату западних моћника.

Зашто нам крију информације и шта стране обавештајне службе раде у Србији то је рушење устава.Јел Србија заиста Србија или Америчка колонија.

• Podržavam
Reactions: 27E

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.719
Ma bez brige - kao sto vec napisah , tamo je ruski kokus nenadhebiv ... ;)
"Из твојих уста у Божје уши!"

Али, ово је стварно блам над бламовима... мало ли нам је што се НАТО официри шврћкају по Генералштабу и командују, сада нам само још фали ЦИА и МИ6 - па мислим дно дна, али то дно је ОПЕТ ОД ПРОПАЛИЦЕ ИЗ СКЈ гљИВИЦЕ ДАЧИЋА, НИСАМ ИХ ЈА ПУСТИО ДА ВРШЉАЈУ НЕГО ОН...

Ribar

Poznat
Poruka
9.186
У седишту БИА у Београду већ се налазе припадници Америчке обавештајне службе ЦИА и Енглеске обавештајне службе МИ6
Зашто нам крију информације и шта стране обавештајне службе раде у Србији то је рушење устава.Јел Србија заиста Србија или Америчка колонија.
To nije ništa novo!
Srbija je sve, samo ne samostalna!

NOCNO VREBALO

Aktivan član
Poruka
1.632
Недавно је најављено да у посету долази Серж Брамерц у другој половини фебруара, да ће то бити техничка посета у којој ће се он састати са представницима Владе Републике Србије и, како је навео његов портпарол, са оперативним службама. О чему се ради? Зашто да се крију информације?

У седишту БИА у Београду већ се налазе припадници Америчке обавештајне службе ЦИА и Енглеске обавештајне службе МИ6 који организују потрагу са генералом Ратком Младићем и за Хаџићем. Они су ти који диктирају шта ће се радити у Србији, шта треба да ради Влада Републике Србије, шта треба да ради БИА, шта треба да раде други органи Републике Србије. И то је заиста једна невероватна ситуација, да је Србија дозволила уопште тако нешто да се догоди на њеној територији. То показује да је режим Бориса Тадића избрисао сувереност и независност Републике Србије и да је заиста спреман да учини све по диктату западних моћника.

E U R E K A!!!!.Pa ti pronadje vrucub vodu. Oni su tu jos od 2000.U svim iole vaznijim instutcijama u drzavi sedi po jedan njihov covek.Provereno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.