У Сарајеву одржана пета по реду Парада поноса

Doso Mujo iz Njemacke u Sarajevo da se pohvali Hasi:

Mujo: Znas li ti bolan Haso da sam ja postao Gej
Haso: A jel imas Mercedes
Mujo: Nemam
Haso: A jel imas vilu na moru
Mujo: Nemam
Haso: E bolan Mujo ti nisi Gej ti si obican Pederrr
:D
Dobar, dobar, slušaj ovaj:

Povredio se Mujo na baušteli pa morao na duže bolovanje. Trebalo mu para pa kud će šta će - otvori javnu kuću za svoje bauštelce.

"Pušenje - 10 eura, *ebanje - 20"

Došo Haso da obidje i vidi samo Muju u toj javnoj kući...

- a trebe?
- nema
- pa kako onda?
- pa dok ne razradim posao eto radim sam
:rotf:

Dobar, dobar, slušaj ovaj:

Povredio se Mujo na baušteli pa morao na duže bolovanje. Trebalo mu para pa kud će šta će - otvori javnu kuću za svoje bauštelce.

"Pušenje - 10 eura, *ebanje - 20"

Došo Haso da obidje i vidi samo Muju u toj javnoj kući...

- a trebe?
- nema
- pa kako onda?
- pa dok ne razradim posao eto radim sam
:rotf:
:hahaha::ok:

Pogledajte prilog 1569306

22.06.2024.

У Сарајеву је данас одржана пета по реду „Парада поноса", под слоганом „Волим да се не бојим".

Pogledajte prilog 1569311

Учесници и грађани параде почели су да се окупљају око 16 часова у центру града након чега је била одржана манифестација, која би требало да траје до 21 сат, преноси Радио Сарајево.

Учесници параде носили су две велике заставе, једна је била у дугиним бојама, што је заштитни знак ЛГБТ популације, док је друга била знак трансродних особа.

Шетњи су присуствовали и политичари, познате личности и активисти.

Pogledajte prilog 1569304

Како је наведено, грађани су поздрављали параду са својих балкона и прозора. Јаке полицијске снаге биле су распоређене како би осигурале да поворка прође без инцидената.

link

Па зар то није фантастично?! Главни град Босне и Херцеговине је био и остао најсветлији пример мултикултуралности, отворености и антифашизма у Региону. Браво за слободарско Сарајево!

Stara sarajevska gej pesma kaze:

Četiri mladića idu s Trebevića
Prate ih pjesma i smijeh
Kako ne bi bili veseli i čili
Dan beše sunčan i lijep
Stanu malo ovdje, par minuta ondje
Drage su im šume i hlad
Sarajevo čeka, zove iz daleka
Žurite, momci, u grad

Četiri mladića žure s Trebevića
Izlet je svršen za njih
Eto oni tako, bezbrižno i lako
Nedjelju provode svi

...

Pogledajte prilog 1569306

22.06.2024.

У Сарајеву је данас одржана пета по реду „Парада поноса", под слоганом „Волим да се не бојим".

Pogledajte prilog 1569311

Учесници и грађани параде почели су да се окупљају око 16 часова у центру града након чега је била одржана манифестација, која би требало да траје до 21 сат, преноси Радио Сарајево.

Учесници параде носили су две велике заставе, једна је била у дугиним бојама, што је заштитни знак ЛГБТ популације, док је друга била знак трансродних особа.

Шетњи су присуствовали и политичари, познате личности и активисти.

Pogledajte prilog 1569304

Како је наведено, грађани су поздрављали параду са својих балкона и прозора. Јаке полицијске снаге биле су распоређене како би осигурале да поворка прође без инцидената.

link

Па зар то није фантастично?! Главни град Босне и Херцеговине је био и остао најсветлији пример мултикултуралности, отворености и антифашизма у Региону. Браво за слободарско Сарајево!
Jesi li našao novog dečka?

Banja Luka kasni koji vijek za Sarajevom
Ne možeš to dokazati samo jednom derpe paradom. Kao što rekoh ... najmanje tri.
Mentori sa zapada bi sa odobravanjem klimnuli glavom, možda bi vas i javno pohvalili.
Ali od ukidanja Republike Srpske izgleda nema ništa.

Ne možeš to dokazati samo jednom derpe paradom. Kao što rekoh ... najmanje tri.
Mentori sa zapada bi sa odobravanjem klimnuli glavom, možda bi vas i javno pohvalili.
Ali od ukidanja Republike Srpske izgleda nema ništa.
Kakvi mentori, mentori su u tvojoj glavi, ja sam ponosan da Sarajevo postuje prava svih bez obzira na seksualno opredijeljene. Ne bi nikad zelio da zivim u tim zabitima koje zive jos u 16 vijeku.

Kakvi mentori, mentori su u tvojoj glavi, ja sam ponosan da Sarajevo postuje prava svih bez obzira na seksualno opredijeljene. Ne bi nikad zelio da zivim u tim zabitima koje zive jos u 16 vijeku.
Daj čoveče, postoji li veća zabit na ovom kontinentu od SA?
Aj, što je zabit ... ali zabit sa derpe paradom!!!
Jedini islamski glavni grad na svetu sa derpe paradom!?
Vi ste stvarno "narod kakvog niđe nema" ... sve sa nadom da će zapadni satanisti na vas sa osmehom pogledati ... a oni ... za njih ste podljudi.

Daj čoveče, postoji li veća zabit na ovom kontinentu od SA?
Aj, što je zabit ... ali zabit sa derpe paradom!!!
Jedini islamski glavni grad na svetu sa derpe paradom!?
Vi ste stvarno "narod kakvog niđe nema" ... sve sa nadom da će zapadni satanisti na vas sa osmehom pogledati ... a oni ... za njih ste podljudi.
Sarajevo je daleko ispred vas i uvijek bilo.

Back