У Сарајеву одржана пета по реду Парада поноса

Ne pise bogami no se tumaci van okvira polaznih principa . A polazni princip je jasan- Alah je Najveci i milostiv. Najvece bice svakako nije zainteresovano sta ti radis u spavacoj sobi vec koji je tvoj doprinos ovom svijetu koji je njegova kreacija.
Пише јасно и гласно да су содомисти међу највећим грешницима пред Аллахом.
Па питај Хамас шта мисли о содомистима и о овом сарајевском ,,прајду".. :per:

Ja kažem da ih se zato odreko ceo islamski svet ... to se najbolje videlo na ovoj neobavezujućoj rezoluciji.
A lobirale najveće sile zapada ... i opet ni prostu većinu sakupili nisu.
Ogrnuo se zastavom dok si ovo pisao?
Brada zadrhtala?
Okice se napunile suzicama?
Previše brinete u tuđim gujicama s vašim problemima :D

vi ste zapravo new age muslims ?
rep muslimani ? rok muslimani?
Vazda kapetane hahaha
Пише јасно и гласно да су содомисти међу највећим грешницима пред Аллахом.
Па питај Хамас шта мисли о содомистима и о овом сарајевском ,,прајду".. :per:
eto ne smatram da je Hamas autoritet za islamska pitanja ali jesam pricao sa mnogo obrazovanih muslimana koji dijele moje misljenje koje ja dijelim sa tobom. tacno pise jasno sto si ti naveo ali treba razumjeti da je to stvar higijene i reprodukcije a nikako nekih slijepih moralnih normi bez znacaja. Ukoliko se izmijeni baza jedne norme onda se mora izmijeniti i norma. Medjutim princip je proncip i nema izmjene.

Poslednja izmena:
Ogrnuo se zastavom dok si ovo pisao?
Brada zadrhtala?
Okice se napunile suzicama?
Previše brinete u tuđim gujicama s vašim problemima :D
Sa ponosom u srcu i pobedničkim osmehom na licu sam ovo napisao :D
Kad shvatite da su vas zapadni satanisti odhebali onda ćete se pitati zašto ste doope prodavali i derpe parade pravili.
Ali dobro, to je deo tradicije, kako reče predsednik Dodik ... "naroda kakvog niđe nema". ... Turcima, AU, nacistima, ... što ne bi i ovima?

У Сарајеву одржана пета по реду Парада поноса

Pogledajte prilog 1569306

22.06.2024.

У Сарајеву је данас одржана пета по реду „Парада поноса", под слоганом „Волим да се не бојим".

Pogledajte prilog 1569311

Учесници и грађани параде почели су да се окупљају око 16 часова у центру града након чега је била одржана манифестација, која би требало да траје до 21 сат, преноси Радио Сарајево.

Учесници параде носили су две велике заставе, једна је била у дугиним бојама, што је заштитни знак ЛГБТ популације, док је друга била знак трансродних особа.

Шетњи су присуствовали и политичари, познате личности и активисти.

Pogledajte prilog 1569304

Како је наведено, грађани су поздрављали параду са својих балкона и прозора. Јаке полицијске снаге биле су распоређене како би осигурале да поворка прође без инцидената.

link

Па зар то није фантастично?! Главни град Босне и Херцеговине је био и остао најсветлији пример мултикултуралности, отворености и антифашизма у Региону. Браво за слободарско Сарајево!
Dragom @комшија čestitke što je konačno izašao iz ormara i rekao jasno i glasno....

A znali smo mi to, nego ajd...

Back